1 در 5 معلمان می گویند آنها به احتمال زیاد نه بازگشت به مدرسه در پاییز


teachers-Say-They’re-Not-Returning
Dids/Pexels

بسیاری از معلمان می گویند که آنها نتوانسته اند به درستی انجام دهد شغل خود را در طول همه گیر

حتی اگر بازگشایی مدارس در پاییز — و این هنوز یک “اگر” — بسیاری از معلمان می گویند که آنها بعید است که به عقب برگردید. بر اساس یک نظرسنجی جدید نزدیک به دو سوم از معلمان می گویند که آنها نتوانسته اند به درستی کار خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آنلاین, نظرسنجی انجام شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز و شرکت تحقیقاتی ایپسوس بررسی بیش از 500 K-12 معلمان است. سه چهارم معلمان گزارش احساس نگرانی در مورد دانش آموزان سقوط از پشت, با تشکر از آموزش از راه دور. بسیاری از معلمان نیز گزارش کار بیش از حد معمول است.

یک نظرسنجی جداگانه برای پدر و مادر با حداقل یک کودک در نمرات K-12 در می یابد که شش در 10 پدر و مادر می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد به دنبال در خانه آموزش گزینه های به جای استفاده از جسمی فرستادن فرزندان خود به مدرسه از این سقوط. نزدیک به 30 درصد از والدین می گویند که “به احتمال بسیار زیاد” را به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه.

این COVID-19 بحران تابیده ویژه در آموزش و پرورش در ایالات متحده آمریکا به عنوان نزدیک به هر منطقه فرستاده دانش آموزان خود را در اواسط ماه مارس به تصویب رسید و فاصله یادگیری شیوه های باقی مانده از سال تحصیلی. بسیاری از مناطق و مربیان بودند آمادگی برای انتقال ناگهانی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر دانش آموزان کم درآمد و کسانی که با نیازهای ویژه.

با توجه به جداگانه نظرسنجی انجام شده ParentsTogether در اوایل این ماه coronavirus بحران در معرض و تشدید بی عدالتی موجود و میلیون ها نفر از خانواده ها شده اند در سمت چپ و بدون منابع آنها نیاز به کمک به کودکان خود موفق شوند.

بسیاری از مدارس در ایالات متحده ندارد بتنی طرح 2020-2021 سال تحصیلی هنوز که احتمالا وابسته به مسیر همه گیر و فشار از جوامع و دولت های محلی برای بازگشایی یا نه بازگشایی شده است.

“من در یک کمیته با منطقه من صحبت کردن در مورد چه ifs چون ما ندارد و پاسخ در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد” گفت: J. W. White, 47, یک معلم مدرسه از فورت ورث می گوید ایالات متحده آمریکا امروز. “انتظار از پدر و مادر و جامعه ما در حال فرستادن فرزندان ما برای تحصیل در یک محیط امن و چگونه ما در حال رفتن به ارائه است که محیط امن است که به طور کامل ناشناخته است.”

تقریبا همه معلمان مورد مطالعه عظیم 83 درصد می گویند آنها با داشتن یک زمان سخت تر کار خود را انجام و دو سوم می گویند که آنها مجبور به کار بیش از حد معمول است. دو سوم می گویند که آنها شده اند قادر به انجام کار خود را به درستی پس از شروع به آموزش از راه دور — با بسیاری با استناد به این واقعیت است که آنها تا به حال نشده است به خوبی آماده شده توسط خود را در منطقه به انجام این کار.

معلمان شده اند که در این کار برای پنج سال یا کمتر در حال مبارزه بیشتر با فاصله آموزش و شش در 10 می گویند که آنها تا به حال آموزش داده شده است به خوبی برای این کار است. مسن معلمان گزارش مشکل برخورد با فن آوری است.

پدر و مادر که تا به حال به مرحله به عنوان کنترل از راه دور مدرسان با بچه های خود را در بسیاری از موارد فراموش گزارش می دهند که آنها را در درک معلمان به آن خود را به هر حال. هفت در 10 می گویند معلمان “کار سخت تر در حال حاضر از آنها تا کنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de