پلو مرغ مخلوط با زرشک

طرز تهیه pilaf مرغ مخلوط با زرشک پلو با مرغ ادامه مطلب سطح سختی زمان آماده سازی 20 دقایق زمان پخت 45 دقای

توسط ETELARESANKHABAR در 4 شهریور 1399
طرز تهیه pilaf مرغ مخلوط با زرشک پلو با مرغ ادامه مطلب سطح سختی زمان آماده سازی 20 دقایق زمان پخت 45 دقایق 1 برای شروع کار اول ، سیب زمینی ها زرشک پلو با مرغ را در یک مکعب می خوریم و آنها را در یک تابه مناسب سرخ می کنیم ، بعد از سرخ شدن آنها را از قابلمه بیرون می آوریم و پیاز را که خرد کرده ایم سرخ می کنیم (بهتر است اگر رنده کنیم). در همان زرشک پلو با مرغ روغن سیب زمینی تا زمانی که طلایی شود.

اموزش زرشک پلو با مرغ ریش ریش

۲ حالا دو یا سه قاشق زرشک شسته شده را به پیاز ما اضافه کنید و کمی آنرا سرخ کنید ، سپس خمیر را اضافه کرده و یک دقیقه دیگر سرخ کنید زرشک پلو با مرغ و در آخر سینی مرغ خرد شده ، زعفران و سیب زمینی سرخ شده را اضافه کنید. . 3 در این مرحله برنج خود را می جوشانیم تا جوش زرشک پلو با مرغ بیاید. 4 نمک ، فلفل و زردچوبه مواد تشکیل دهنده خود را اندازه زرشک پلو با مرغ می گیریم و شعله زیر آن را خاموش می کنیم. 5 وقتی برنج ما به مرحله شستشو می رسد ، زرشک پلو با مرغ آن را تخلیه می کنیم.

تزیین برنج و مرغ

6 کمی کف گلدان مناسب کمی روغن بریزید و نان سنگک یا لاواش یا سیب زمینی را بریزید ، لایه ای را با لایه برنج بریزید و همان مواد را بریزید ، زرشک پلو با مرغ می توانیم آنها را با هم مخلوط کنیم یا فقط آنها را کنار هم با برنج قرار دهیم. . 7 برنج را روی شعله مناسب بگذارید تا بپزد. نوش جونتون نکات دیگر: pilaf مرغ مخلوط با زرشک همانطور که می خواهید می توانید از زرشک کم و بیش استفاده کنید. حتی نمی توانید آن را در ترکیبات زرشک قرار دهید و فقط از آن برای طراحی آن استفاده کنید. همچنین می توانید کم و بیش از مرغ استفاده کنید. اگر به فلفل دلمه ای نیز علاقه دارید می توانید از آنها استفاده کنید.

زرشک پلو با مرغ اشپزخانه فریبا

در اینجا سعی کردم تمام نکات مربوط به تهیه زرشک پلو با مرغ و مرغ رستوران را برای شما بیان کنم. البته روشهای مختلفی برای تهیه این غذا وجود دارد و توضیح زیر تجربه خود من است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، نام مهمانانی که به ذهن شما خطور می کند اولین غذایی که به ذهن شما خطور می کند ، زرشک پلو با مرغ است. این غذا به دلیل محبوبیت زیاد و این واقعیت که تقریباً کسی نیست که آن را دوست داشته باشد ، یکی از اولین گزینه های مهمانی است. طرز تهیه زرشک pilaf با مرغ به هیچ وجه کار دشواری و پیچیده ای نیست ، اما بدون شک نکاتی وجود دارد که هنگام پختن این غذا باید زرشک پلو با مرغ رعایت شود تا به نتیجه مطلوب برسید.

طرز تهیه زرشک pilaf با مرغ با طعم بی نظیری

در اینجا سعی کردم تمام نکات مربوط به تهیه زرشک پلو با مرغ و رستوران را برای شما بیان کنم. البته روشهای مختلفی برای تهیه این غذا وجود دارد و توضیح زیر تجربه خود من است. این بسیار خوب خواهد بود اگر می توانید در مورد تجربیات خود در تهیه این غذای ایرانی برای ما بگویید. عناصر : مرغ: 2 قطعه (ران کامل یا پستان) پیاز: 1 متوسط ساقه کرفس: دو یا سه تکه هویج: تعداد متوسط زرشک پلو با مرغ رب گوجه فرنگی: 2 قاشق غذاخوری نمک ، فلفل و زردچوبه: در صورت نیاز آب لیمو: 1 قاشق غذاخوری روغن: در صورت نیاز زرشک پلو با مرغ زعفران دم کرده: در صورت نیاز برنج پخته شده: در صورت نیاز زرشک + شکر + کره: در صورت نیاز