قیمت روز موتور زانتیا - قیمت اجناس

سایپا تولید زانتیا را در سال ۱۳۸۰ خورشیدی (۲۰۰۱ میلادی) آغاز کرد و تا سال ۱۳۸۹ به عرضه این خودرو در بازار ایرا

توسط ETELARESANKHABAR در 10 شهریور 1400

سایپا تولید زانتیا را در سال ۱۳۸۰ خورشیدی (۲۰۰۱ میلادی) آغاز کرد و تا سال ۱۳۸۹ به عرضه این خودرو در بازار ایران ادامه داد. تولید سیروئن زانتیا از سال ۱۳۸۰ آغاز شد و در سال ۱۳۸۹ خاتمه یافت. منکه برای هفت هشت تا ماشین جونم در میره و وقتی یه استثناییش رو ببینم آب قند لازم میشم از شدت هیجان دیدار معشوق! این دسته موتورها علاوه بر اینکه قیمت مناسبی دارند از ویژگی های دیگری مانند نگهداری و تعمیر آسان، فرایند طراحی و ساخت راحت تر وابعاد مناسب بهره می برند.(ضربه گیر دسته موتور فابریک زانتیا) البته این نوع دسته موتورها بیشتر وظیفه تحمل وزن موتور خودرو بر روی خود را دارند و در برخی دیگر از وظایف محوله کاربرد مناسبی ندارند. با اینکه در سال 1392 تولید پارس ELX موتور زانتیا به طور کامل متوقف شد، اما این خودرو هنوز هم طرفداران متعصب خود را دارد و با قیمتهای گزاف معامله میشود.نقد کارشناسی پژو پارس ELX موتور زانتیاپژو پارس ELX موتور زانتیا از لحاظ طراحی تفاوت خاصی با پژو پارس معمولی ندارند و فقط در نمونه ELX از رینگهایی موسوم به خرچنگی استفاده شده است که شکل زیبایی نیز دارند.

یکی از انواع اولیه این قطعه مهم خودرو، دسته موتور های غیر فعال ارتجاعی هستند. پرشین خودرو: مخاطب عزیز با مراجعه به لینک پیوستی می توانید تفاوت تیپ های مختلف پژو را ببینید. این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با Headers و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. تفاوت هدرز پرشیا موتور زانتیا ELX با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ نکتهای که در رابطه با طراحی و ساخت این قطعه اهمیت دارد، زمان و هزینهای است که شما باید برای آن در نظر بگیرید، ساخت Headers را میتوان یک فرایند وقتگیر و پرهزینه بهحساب آورد که به همین دلیل بسیاری از خودروسازان آن را بهعنوان یک آپشن در نظر میگیرند که باید بهصورت جداگانه بر روی خودرو نصب شود و از آن بهعنوان یک قطعه فابریک استفاده نمیکنند.

زانتیا یکی از معدود خودروهایی بود که توسط سایپا عرضه میشد و مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفت بهمین دلیل سایپا تصمیم گرفت تا این خودرو را فیس لیفت کند و این کار را انجام داد ولی فیس لیفت زانتیا چیز دلچسبی نبود و فروش خیلی کمی داشت بصورتی که الان در خیابان ها خیلی به ندرت دیده میشود. C3 در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی روانه شود. در بحث آپشنهای رفاهی و ایمنی سیتروئن زانتیا در سه تیپ ۱۸۰۰ سوپرلوکس (فول آپشن) و تیپ SX یا اکسکلوسیو (نیمه فول) و تیپ پایه X روانه بازار کشور شد. این خودرو که در سال 1389 از خط تولید خارج شد یک خودروی پرشتاب و پر طرفدار است که امروز در z4car به بررسی معایب این خودرو می پردازیم. با سلام.من هم چند ماهی هست پارس تیوفایو گرفتم و از قدرت و سرعت و مصرف سوخت و به خصوص شتاب گیریش راضی هستم.

قیمت این زانتیا 6 سیلندر 3000 اگه بخواد برسه ایران چند میشه؟ این موارد میتوانند چند دلیل داشته باشند. سیستم پخش خودرو با تغییر اساسی ابعاد روبهرو شده و دیگر شما قادر نخواهید بود پخشهای قدیمی خانواده پژو را روی آن نصب کنید و باید در بازارهای سیستم صوتی به دنبال سیستمهای پخش 2-DIN CD Receiver بگردید، البته اگر سیستم صوتی ارتقایافته این خودرو جوابگوی نیاز شما نباشد. 40 ماهه دارمش و كاملا ازش راضيم فقط تازگيها در دور موتور 3000-3500 كمي… فقط با دور موتور بالا حرکت کنین، یعنی تویض دنده ها زیر 3000 دور در دقیقه انجام نشود. گرچه طراحی داخلی کابین زانتیا چنگی به دل نمیزند، اما کیفیت مواد بهکار رفته در ساخت کابین زانتیا قابل قبول است. ولی جالب است بدانید سالهای سال این خودرو به دلیل کیفیت عالی و امکانات و آپشن های عالیش طرفداران زیادی داشته است. ولی در بعضی از خودرو های دیگر مثل سمند و پژو اگر تسمه تایم پاره شود باعث کج شدن سوپاپ ها و خراب شدن قطعات سرسیلندر خودرو میشود. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه دارید با مزایا و معایب زانتیا آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید. این مجموعه میتواند زانتیا را در مدت 9.5 ثانیه (شتاب رسمی) به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برساند و شتابگیری را تا سرعت 203 کیلومتر بر ساعت ادامه دهد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد موتور زانتیا لطفا از سایت ما دیدن کنید.