کیت مکش هوای موتور خودرو چیست

برای این کار باید انواع پروگرامر ها را در اختیار داشت تا بتوان به راحتی انواع ECU را ریمپ کردن. و انواع ماشین های ایرانی و خارجی از تولید به مصرف بدون واسطه خرید کنید. از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام می شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت . کیت مکش هوا قابلیت نصب روی برای تمامی خودروها را دارد. نحوه کار فیلتر هوا اسپرت بزرگ چگونه می باشد؟ فقط این نحوه نصب یه مشکل داره اونم اینه که تو هوای بارونی آب بارون از جلو میاد داخل جلو پنجره و ممکنه وارد فیلتر بشه که میشه اینو با مخفی کردن فیلتر پشت آرم جلو(همون اسبه!! آخه سمند دارم) جبران کرد. توربوشارژها یک نوع سیستم مکش هوا هستند که جریان هوای ورودی به موتور را فشرده می کنند. هرچه هوا بهصورت فشردهتر با سوخت ترکیب شود دارای اکسیژن بیشتری است و بهتر و باقدرتتر میسوزد؛ و همچنین تناسب ترکیب هوا و بنزین باعث میشود که موتور بهتر عمل کند.

این شرایط در خودرو، مشابه ماسکزدن است که باعث میشود تنفس، کندتر و سختتر از حالت عادی انجام گیرد و دقیقا مشابه شرایطی است که یک فیلتر هوا برای عبور جریان هوا در پیشرانه ایجاد میکند. برای تیونینگ سیلندر پژو 405 میتوان به پورت و پولیش سرسیلندر(اصلاحکردن و از بین بردن ایرادهای ریختهگری مسیرهای ورودی و خروجی هوا سرسیلندر)، پورت مچینگ(هم راستا کردن منیفولد با واشرها و سرسیلندر) و مواردی از این دست اشاره کرد. این دستگاه با وزن و حجم بسیار کم خود سبب مانع از خستگی اپراتور شده و این امکان را به او می دهد تا سطوح افقی و عمودی تا ارتفاع 4 متری را به راحتی سنباده کاری نماید. این دستگاه دارای لامپ ال ای دی، دسته تلسکوپی با قابلیت افزایش طول تا 180 سانتیمتر، تنظیم سرعت چرخش، پمپ مکش غبار ناشی از سنباده کاری، سرعت عملکرد بالا، کیفیت سطح سنباده کاری و پولیش عالی و چند مزیت دیگر می باشد. در حالی که در سوپر چیپ یک یا چند قطعه الکترونیکی نیز در کنار ECU خودرو قرار می گیرد که فعالیت بخشهای مختلف را انجام خواهند داد و به نوعی جایگزین بعضی از فعالیت های ECU میشوند.

مانند هر جز دیگر در بازار تیونینگ و پس از فروش، کاربرد صحیح، مهمترین موردی است که باید در نظر گرفته شود. پروگرامر ریمپ نام نوعی قطعه است که چیپ ECU خودرو را با استفاده از آن مجدد برنامهریزی میکنند. ولی همه کیت مکشهای حرفهای که در تیونیکس به فروش میرسند، برای تیونینگ ماشین طراحی شدهاند و ظاهر شیک و مدرنی دارند. سوخت برای احتراق در درون سیلندر نیاز به اکسیژن دارد و بدون آن احتراقی اتفاق نمیافتد یا به طور دقیقتر، با کم شدن اکسیژن در درون سیلندر احتراق به طور ناقص رخ داده و تمام انرژی سوختی که وارد سیلندر شده آزاد نمیشود. ریمپ ECU باعث میشود که کدهای خطا و ایرادات باقیمانده در ECU پاکشده و عملکرد آن بهتر و سریعتر شود. این سیستم که سوپرشارژ نیز گفته می شود می تواند عملکرد و قدرت و گشتاور موتور شما را به 50 درصد افزایش دهد که این مقدار بسیار چشمگیر است. مجموعه کیت مکش، تجربه فوق العاده ای از راندمان سوخت، شتاب و صدای خودرو به شما می دهد که هر بار آن را تکرار خواهید کرد.

از طرفی قابلیت تمیز شدن فیلتر این کیت مکش، دلیل طول عمر بالای آن است و با هر بار تعویض روغن کافیست فیلتر را با باد تمیز کنید. دوستان گرامی ماشین بنده 405 هستش با موتور XU7 ، می تونم بخش فیلتر هوای این ماشین تعویض کنم و به جاش کیت مکش هوای موتور بزارم. اگه بسوزه led هاش قابل تعویض هست؟ در این حالت دریچه با استفاده از ریمپ خودرو فرآیند احتراق کامل انجامنشده و مقداری از سوخت وارد اگزوز خودرو میشود که با استفاده از دمای بالای داخل اگزوز خودرو آتشگرفته و باعث خروج آتش از اگزوز میشود که بهاصطلاح به آن بک فایر میگویند. در این حالت موتور خنکتر شده و دمای آن نیز کاهش پیدا میکند. اگر ریمپ خودرو بهصورت اصولی انجام میشود مقدار ترکیب بنزین و اکسیژن بهبود پیدا میکند. در فرآیند ریمپ تغییرات بهصورت نرمافزاری روی چیپ اصلی ECU انجام میشود. نصب فیلتر هوا اسپرت بر روی خودرو دارای مزایای زیادی است. به همین دلیل است که میتوان برای بهبود این کار از ریمپ ECU در کنار بخشهایی مانند توربو و کیت مکش هوا استفاده کرد. یکی از برند های خوب میل موجگیر یا میل تعادل ، برند اس فورتی می باشد که میل موجگیرهای با کیفیتی را ارائه می دهد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardMobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma