کولر گازی امرسان

کولر گازی اسپلیت امرسان یکی دیگر از انواع سیستم های تهویه مطبوع شرکت امرسان است که دارای ظاهری شیک و منحصر به

توسط ETELARESANKHABAR در 30 مرداد 1400

کولر گازی اسپلیت امرسان یکی دیگر از انواع سیستم های تهویه مطبوع شرکت امرسان است که دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد و ظرفیتی برابر با 24000 بی تی یو است که موجب شده است مصرف کننده های زیادی خواهان به خدمت گرفتن این محصول شده و از آن برای ایجاد سرمایش و گرمایش در درون ساختمان استفاده می کنند. این کولر گازی دارای مزایا و مشخصات بسیار خاص و ویژه ای است که در ادامه این مطلب به مهمترین موارد در ارتباط با آن اشاره خواهیم کرد. یکی از مهمترین موارد قابل ذکر بدنه این دستگاه است که از آلیاژ مناسب ورق گالوانیزه ساخته شده است و موجب گردیده است در برابر با رطوبت دیگرعوامل مخرب از خود مقاومت ویژه ای نشان دهد.

 کولر گازی اسپلیت امرسان سرد و گرم دارای دو یونیت درونی و بیرونی است که هر کدام دارای نصب متفاوتی می باشند که در واقع یوینت داخلی را بر روی دیوار نصب می کنند که این یونیت دارای حجم کم و ابعاد کوچکی می باشد و به راحتی آن را می توان در هر نقطه از ساختمان نصب نمود. یونیت خارجی این دستگاه نیز از حجم کم وابعاد کوچکی است که به همین جهت مصرف کننده را قادر می سازد از این یونیت در درون بالکن و تراس ساختمان با در پشت بام و پارکینک استفاده نماید. کولر گازی اسپلیت امرسان دارای یک ریموت کنترل با گزینه های متعدد است که از این دست موارد می توان به حالت خواب عمیق و حالت توربو اشاره نمود که هرکدام می توانند شرایط جدید و ویژه ای برای مصرف کننده رقم بخورد. حالت خواب عمیق موجب می شود صدای دستگاه به کمترین حد ممکن خود رسیده و دور فن آن کاهش می یابد. حالت توربو نیز کمک می کند در کمترین زمان ممکن هوای سرد و گرم ساختمان تامین شود.

 

ظرفیت سرمایشی

یکی از مهم‌ترین موارد برای انتخاب کولرگازی، ظرفیت سرمایشی است. در صورتی که ظرفیت سرمایشی کولر گازی با ابعاد اتاق و منزل شما هماهنگ نباشد، یا هوای اتاق به اندازه‌ی کافی خنک نمی‌شود و یا سرمای بیش از حد اذیتتان می‌کند. براساس یک استاندارد نسبی، ظرفیت ۲۴۰۰۰ کولرگازی امرسان برای یک آپارتمان با متراژ ۶۵ تا ۱۰۰متر، کافی و مناسب است. همچنین می‌توان از این کولرگازی در مغازه‌هایی با متراژ پایین‌تر استفاده کرد. مغازه‌ها در عین حال که ابعاد کوچک‌تری دارند، به دلیل باز و بسته شدن بیش از اندازه‌ی درب، به یک کولرگازی با ظرفیت سرمایشی بیشتر دارند.

 

ظرفیت گرمایشی

کولرگازی امرسان علاوه بر قابلیت اصلی خود یعنی سرمایش، توان تولید هوای گرم را هم برای استفاده در زمستان دارد. با استفاده از این قابلیت، نیاز به تهیه بخاری و سیستم‌های گرمایشی برای اتاق‌هایی با ابعاد کوچک از بین می‌رود و به راحتی می‌توان از گرمای کولرگازی امرسان، استفاده کرد.

مصرف انرژی

کمپرسور اینورتر نسبت به کمپرسور معمولی، حدود ۶۰ درصد مصرف انرژی را کاهش می‌دهد. خاموش و روشن شدن مداوم کمپرسور معمولی، باعث افزایش شدید مصرف برق می‌شود. کمپرسور اینورتر برخلاف انواع معمولی، مدام خاموش و روشن نمی‌شوند و در مواقعی که نیاز به فعالیت نیست، با سرعت بسیار پایین به کار خود ادامه می‌دهند. این قابلیت باعث شده تا کولرگازی امرسان مصرف انرژی پایینی داشته و رتبه‌ی A را در برچسب مصرف انرژی کسب کند.

 

لوله‌ی مسی

یکی از مواردی که باید در هنگام خرید و نصب کولرگازی به آن توجه شود، لوله‌ی مسی اتصال به کمپرسور است. اندازه‌ی لوله‌ی مسی مشخص می‌کند که تا چه اندازه می‌توان پنل داخلی را با فاصله از کمپرسور نصب کرد و در تعیین محل نصب پنل داخلی کولرگازی، بسیار اهمیت دارد. برای سهولت در نصب، ۵.۵ متر لوله‌ی مسی رایگان بر روی کولرگازی امرسان قرار داده شده‌است.

 

مشخصات کولر گازی اسپلیت دیواری امرسان

کولر گازی اسپلیت امرسان یکی دیگر از انواع اسپلیت های کمپانی emersun است که با استفاده از نوین ترین و پیشرفته ترین تجهیزات موجود در این شرکت طراحی و ساخته شده است که توانسته کیفیت و راندمان بسیار مناسبی از خود به جای بگذارد. این کولر گازی دو تیکه دارای یک صفحه نمایشگر lcd بسیار زیبا بر روی پنل داخلی است که موجب گشته است اطلاعات و عملکردهای دستگاه به صورت لحظه ای برای مصرف کننده نمایش داده شده تا بتواند از آن برای ایجاد شرایط بهتر و تامین حرارت و برودت کارامدتر در ساختمان از آن استفاده نماید. کولر گازی اسپلیت امرسان سرد و گرم از گاز مبرد R410 به عنوان یکی از گازهای مبرد استاندارد موجود در صنعت برای ایجاد حرارت و برودت در درون ساختمان استفاده می کند که دارای سیستم فیلتراسیون قدرتمندی می باشد و موجب شده است در هنگام مکش هوای درون ساختمان به درون کولر، ذرات ریز گرد و غبار و همینطور موارد آلرژی زا در درون فیلتراها به دام افتاده و جریان هوای مطبوع و با دمای مورد نظر مصرف کننده به درون فضای مورد نظر ارسال شود. این فیلترها قابل شست و شو می باشند و در صورت لزوم مصرف کننده می تواند نسبت به تعویض آنها اقدام کند. کولر گازی اسپلیت امرسان دارای سیستم ها و مکانیزم های متعددی است که از مهمترین آنها می توان به عیب یابی خودکار اشاره کرد که کمک می کند این دستگاه در هنگام بروز خطا به سرعت در این مورد به مصرف کننده هشدار داده و در واقع موجب می شود هزینه های سنگینی به مصرف کننده تحمیل نشود. این دستگاه همینطور دارای دو دسته دمپر در خروجی خود است که جریان هوای خنک و گرم را به صورت یکسان به نقاط مختلف ارسال کرده و باعث می شود هوای داخل محیط به صورت یکسان خنک و یا گرم شود.

ویژگی های کولر گازی اسپلیت امرسان سرد و گرم

·       دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد

·       دارای صفحه نمایشگر ال سی دی

·       دارای دو دسته دمپر افقی و عمودی

·       دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه

·       دارای حالت های خواب عمیق و توربو

·       بهره مندی از گاز مبرد R410

·       دارای مصرف پایین انرژی الکتریکی

·       دارای کمپرسور روتاری و قدرتمند

·       دارای رطوبت زدایی قوی

·       دارای عملکرد هوشمند

 

سایر قابلیت‌ها

نمایشگر مخفی استفاده شده‌ بر روی این کولرگازی، تنها در مواقع لزوم، اطلاعات کافی و مورد نیاز را به شما نشان می‌دهد.

 

با استفاده از تایمر این دستگاه می‌توانید زمان خاموش و روشن شدن‌ کولرگازی را مشخص کنید.

تکنولوژی توربو، حجم زیادی از هوای سرد یا گرم را در مدت زمان کوتاهی تولید می‌کند. این قابلیت به در مواقعی می‌خورد که از بیرون وارد منزل شده‌اید و می‌خواهید هوای منزل را به سرعت خنک یا گرم کنید. قابلیت پرتاب باد در چهار جهت، هوای خنک را به تمام نقاط اتاق منتقل می‌کند.

فین‌ کندانسور دستگاه از جنس پره‌های طلایی است. این پره‌ها در برابر خوردگی و فرسایش مقاوم هستند. گرد و خاکی که بر روی پره‌ها می‌نشیند، در عملکرد و کارایی کولرگازی اثر می‌گذارد. پره‌های کولرگازی امرسان به صورت خودکار، گرد و غبار را از روی پره‌ها پاک می‌کنند.

میزان صدای تولید شده توسط پنل داخلی، فاکتور بسیار مهمی است. از آنجایی که معمولا کولر در تمام ساعات شب روشن است، پایین بودن صدای دستگاه، یک مزیت محسوب می‌شود که کولر گازی امرسان از آن برخوردار می‌باشد.

شما عزیزان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تاسیسات ساختمانی می توانید همه روزه در ساعات اداری با مشاوران و متخصصان متبحر تاسیسات ارتباط بگیرید. ضمن این که برای اطلاع از قیمت روز محصولات و هزینه ی ارسال متناسب با مسافتتان، می توانید از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید.