چه گونه یک شبکه وب لاگ سری مثل جوانب مثبت و مرتبه بندی بک لینک و پیوند pbn تولید کنیم
من اخیراً مطلبی را انجام داده ام که بک لینک pbn رمز سئو وب سایت مرا نشان میدهد که چه طور مرتبه بندی لغات اساسی را آسوده می‌کنم البته راجع به عبارات حیاتی مشقت بار خیس چیست؟

خب این معمولی است , شما به آب لینک و پیوند بیشتری نیاز دارید و با وجود آنچه مردمان می‌گویند شبکه های بلاگ سری هنوز راهی برای انجام این عمل می‌باشند .

اینجانب هنوز PBN ندارم ولی پس از تلاوت این مقاله شرایط فعلی استارت می‌کنم .

این مقاله اینجانب نیست , به اینجانب زمان داده شده‌است بک لینک pbn تا آن را ارسال کنم چون یکی‌از دوستان خوب اینجانب مجال به کار گیری از آن را در بلاگ خویش ندارد .

وی در درجه بندی وب سایت های Google فراوان سرگرم است نظیر یک جور ابلیس سئو وب سایت . مردی که‌این مقاله را نوشت , صرفا کم اشخاصی است که در واقع می داند چه کاری انجام می‌دهد .

اینجانب از وی برای درجه بندی تارنما ها به کارگیری می‌کنم زمانی که وقت ندارم خودم این عمل را انجام دهم و می‌توانم به شما بیان‌کنم اکنون بک لینک pbn وی زمانی دستگاه مرتبه بندی می نماید , اتومبیل جامعی است . حاصل پررنگ

لذت بردن .

BONUS : چه‌گونه می‌توانم 1000 دلار درآمد کسب کنم + روزمره . . . . دسترسی پرسرعت به عصر یادگرفتن بدون‌پول اینجانب داشته باشید . ( اینجا نام نویسی فرمایید )

شبکه وب لاگ محرمانه ( PBN ) چه است
PBN لیستی از تارنما ها ( وب لاگ ها ) است بک لینک pbn که شما یا این که فرد دیگری وابسته به آن می‌باشید .

فقط انگیزه این بلاگ ها تهیه و تنظیم بک لینک و پیوند و ارسال آب لینک است که سبب ارتقا مرتبه در ورقه حاصل موتور کاوش ( سرو ) می شود . این تکنیک ها تحت عنوان کلاه سیاه در لحاظ گوگل چشم میشوند .

به حقیقت گفته می شود , این تکنیک مدتی است که موجود هست , و اینجانب شخصاً از زمان آغاز عمل این روش را به کار گیری کرده ام .

اینجانب می‌خواهم پیشین از آغاز به جستجوی دامنه ها , میزبانی را از این‌شیوه به دور کنم . میزبانی شماره یک کدام از دلایلی است که میبینید شبکه های وب لاگ از ایندکس شدن و PBN ها در حالا از در میان رفتن میباشند .

اذن بدهید از شما یک سوال بپرسم .

آیا هنگامی صاحب خانه صدها وب سایت موجود است بک لینک pbn که همگی لینک و پیوند را به دامنه با نوشته لنگر شبیه ارسال می نمایند , مشکوک به حیث می رسد؟ در صورتی در‌این وضعیت می‌باشید و شبکه بلاگ شما ممنوع شده‌است , پس چه کسی تقصیرکار است؟

اینجانب تمام تکنیک های میزبانی یک شبکه وب لاگ را می‌دانم , براین اساس نشستم و به‌این تاءمل کردم که چه کمترین اثری از ردپای باقی میگذارد . اینجانب میدانم که می‌توانم از Cloudflare برای تغییر تحول نشانی های IP استعمال کنم یا این که میتوانم از صاحب خانه بهینه سازی سایت بدنام به کار گیری کنم و IP های کلاس C متمایز داشته باشم .

چه اتفاقی می افتد در شرایطی که اینجانب تنها هر سایتی را در خویش صاحبخانه خویش داشته باشم؟ تعیین هر تارنما در صاحبخانه خویش شایسته ترین مورد برای تعیین است . بک لینک pbn اینجانب IP های متفاوت و WHOIS متفاوت را در موضوع کاوش دارم . هیچ چیز نمی تواند وبسایت ها را در کنار نیز قرار دهد چون آنان هیچ گاه تعامل ندارند . به آن‌ها اذن داده می شود که همین پیوند ها را ارسال نمایند , البته میلیون ها تارنما در وب هم انجام می دهند .

از کجا میتوانم صاحب خانه بگیرم؟
عالی برای مبتدیان تمام سایتهای اینجانب در شبکه بلاگ اینجانب هر ساله پرداخت می‌شوند . اینجانب صرفا 5 تا 10 دلار در هر وبسایت در هر سال پرداخت می‌کنم . بک لینک pbn اینجانب مطمئن نیستم که مردمان واقعاً بدانند که‌این قیمت مناسب است . چه بسا ممکن است ارزان خیس از خرید میزبانی و اجاره نشانی های منحصر به فرد IP هر ماه باشد .

برای مبتدیان اینجانب به صورت آراسته از Talk Web Hosting و پیشنهادات اشتراکی آنان تماشا می‌کنم . در آنجا صاحبخانه جدیدی پیدا خواهید کرد که در ادامه مشتریانی با معاملات مجنون در هاستینگ باشد .

اینجانب همینطور میزبانی 5 دلار در سال و مورد ها شبیه در فضای سبز را در گوگل کاوش میکنم . اگر‌چه که بدین این مورد رسیدگی شود , اینجانب صرفا میخواهم هر سایتی که در آن میزبانی مضاعف یگانه باشد , اصلا مهم نیست که چه چیزی باشد . این حقیقت که اینجانب هر ساله بک لینک pbn پرداخت می