این واسطهها شما را به موسسات پرداختکننده وام معرفی میکنند و موسسه نیز اجرت وساطت آنها را پرداخت میکند. البته برخی از سازندگان، این مبلغ را در قیمت کلی خانه محاسبه میکنند و مبلغ جداگانهای با عناوین مذکور دریافت نمیکنند. تنها تمایزی که دولت کانادا بین این دو گروه قائل شده قیمت مسکن است که برای اشخاص غیر مقیم و غیر شهروند، گرانتر محاسبه میشود. توجه داشته باشید که این نوع از ویزا کانادا تنها تا 1 ماه پیش از تاریخ باطل شدن گذرنامه شخص، اعتبار دارد. پیش از ارسال درخواست برای کسب تابعیت، باید چهار سال، معادل ۱۴۶۰ روز، در کانادا ساکن باشید. به عنوان مثال، در تمامی برنامههای مهاجرتی اقتصادی کانادا، از پذیرش کسب و کار مربوط به خرید و فروش، دلالی و اجاره دهی، خرید و افزایش ارزش ملک و زمین جلوگیری میشود. شایان ذکر است در طول سال از کسانی که امتیاز بالاتری کسب کرده اند دعوت میشود.

مهاجرت به کانادا به عنوان پرستار
با این حال یکی از قوانین مهم در این کشور برای دریافت وام است. اگر مقیم کانادا نباشید فقط از بانکهای کانادایی میتوانید وام دریافت کنید. ویزا حمایت مالی خانواده به همسران و فرزندان وابسته شهروندان کانادایی یا اقامت دائم اجازه میدهد تا برای همیشه به کانادا مهاجرت کنند. شرایط خرید خانه در کانادا برای شهروندان کانادایی و تازه واردها یکسان است. هزینه ­های تحصیل در کشور کانادا نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر به ­صرفه است. در واقع، گیفت کارت های بانکی بین المللی، گزینه ایمن تری به نسبت پول نقد هستند که می تواند درصد و احتمال دزدی و یا گم شدن پول را در کشور خارجی به حداقل برسانند. از آنجا که کشور کانادا کشور مهاجرپذیری است و با توجه به اقتصاد قوی خود و خدمات اجتماعی فوق العادهای که به شهروندان خود ارائه میدهد، توانسته است مهاجرین متعددی را که اکثر آنها نیروهای کاری متخصص و سرمایه داران و بازرگانان بین المللی هستند را جذب کند.

هزینه مهاجرت به کانادا از افغانستان مراحل خرید ملک در تمامی ایالت های کانادا شبیه به هم است. به تازه واردها پیشنهاد میشود که در بدو ورود به کانادا اقدام به خرید خانه نکنید. برخی از مهاجران در بدو ورود به کانادا و برخی نیز پس از گذشت چند سال تصمیم به خرید خانه میگیرند اما اطلاعات کافی در این زمینه ندارند. از ورود افراد بدون مدارک هویتی به محل آزمون به طور قطع ممانعت می شود پس همراه داشتن مدارک شناسایی از الزامات می باشد. برای هر سه برنامه داوطلبان ملزم به داشتن حداقل دو سال سابقه کار مربوط به برنامه مورد نظر خود هستند. ملک مورد نظر را از مراجعه معتبر پیدا و انتخاب کنید.

بسته به مهارت های شغلی آنها ، سطح مورد قبولی از دانش زبان نیز از متقاضیان انتظار میرود. در نتیجه هنگام پاسخ دادن وکلای متخصص به سوالات آنها ممکن است شما نیز به راحتی به پاسخ سوال خود دست یابید. همچنین آگاهی از این موارد و برآورد هزینه ها می تواند برای متقاضیان مهاجرت به کانادا نیز مفید و به تصمیم گیری انتخاب روشهای مهاجرتی نیز کمک شایانی نماید. از سال 2015 ، طی تغییراتی عمده در برنامههای مهاجرتی اقتصادی، کانادا مهاجرت برای سرمایه گذاری غیرفعال (Passive Investment) را از برنامههای مهاجرتی خارج کرد. با توجه به مزایایی که اقامت کانادا از طریق خرید ملک دارد، امروزه افراد بسیاری قبل از انجام این کار به دنبال بررسی استانداردهای سرمایه هستند تا با خیالی آسوده جهت سرمایه گذاری در کانادا اقدام کنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۱ لطفا از سایت ما دیدن کنید.