معرفی موثرترین روشهای درمان خانگی ژنیکوماستی – زیباکلیک

به تجمع حاد خون تازه که در عرض ده روز اول بعد از جراحی، با شدت بیشتر سه روز اول بعد از جراحی، رخ میدهد و باعث تورم شدید و دردناک سینه میشود هماتوم میگویند. زمانی که ژنیکوماستی وقتی تازه ایجاد شده باشد معمولا با برطرف شدن عامل زمینه ای آن، اغلب به تدریج پسرفت می کند اما وقتی طول کشیده باشد(بیش از یک سال) بعید به نظر میرسد که پسرفت کند. این درصد با افزایش سن افزایش می یابد به گونه ای که در افراد مسن تا 30 درصد هم گزارش شده است. ورزش در یک منطقه خاص در از دست دادن چربی هیچ کمکی به شما نمی کند بنابراین ورزش تنها در منطقه سینه هیچ فایده ای ندارد و فقط باعث برجسته شدن این ناحیه می شوید. با توجه به این موضوع ممکن است افراد نگران مصرف این مواد باشند، اما بررسی ها نشان دهنده این بوده که فیتواستروژن ها اصلا موجب افزایش سطح استروژن نمی شوند و هیچ تاثیری بر ژنیکوماستی نخواهند داشت.

عمل لیپوماتیک به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود و از این سن به بعد هیچ محدودیتی برای لیپوماتیک وجود ندارد. لذا بهترین راه برای کاهش نگرانی ها در خصوص عوارض و خطرات این عمل، مشاوره با جراح پیکرتراشی و مطرح کردن سوالات خود است. یک نوع از ژنیکوماستی در سنین بالای ۶۵ سال ایجاد می شود و علت آن کاهش سطح پلاسمایی تستوسترون و تبدیل محیطی تستوسترون به استروژن می باشد (آروماتیزاسیون محیطی) و در نتیجه نسبت استروژن به تستوسترون افزایش یافته که منجر به ژنیکوماستی می شود. تمایل فرد برای بزرگ کردن اندازه آن اصلاح ناهنجاری مادرزادی سینه که در آن یک یا هر دو رشد کافی نداشته اند اصلاح تفاوت اندازه سینه ها اصلاح و کاهش سایز سینه دنبال بارداری و شیردهی یا کاهش وزن شدید برای بازسازی سینه به دنبال جراحی مانند سرطان سینه یا ترما برای انجام عمل پروتز باید حداقل 6 تا 7 سال از شروع اولین قاعده گی فرد گذشته باشد و حجم سینه ها حداقل برای 2 سال افزایش نیافته باشد جراحی پلاستیک و لیزر دكتر فرامرز صفائي داراي بورد تخصصي جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكي تهران مي با شد كه بعد از فارغ التحصیل شدن در سال 1377 و گذراندن دوره طرح و انجام بيش از 5000 مــورد عمل جراحي در زمينه هاي مختلف جراحي عمومي، از اواخر سال 1382 عمده فعاليت خود را در زمينه جراحي هاي زيبايي و ليزر متمركز نموده ست .

دكتر صفائي در طی این مدت دوره هـاي مختلف تكميلي را در زمينه جراحيهاي لاپاروسكوپيك، استفاده از نخ هاي مخصوص ليفت صورت، تزريق ژل هاي هيالورونيك اسيد، ليزر ليپوليز، كاربرد ليزرهاي پوستي ( contour threads ) و كاشت موي طبيعي در داخل و خارج كشور گذرانده است . بنابراین برای درمان این عارضه لازم است از سایر روش ها مانند: عمل جراحی استفاده ژنیکوماستی و ناباروری نمود. گاه فرد برای درمان بزرگی سینه به دکتر مراجعه می کند و متوجه می شود به علت دارا بودن بیماری دیگری مثل بیماری های کبدی به این عارضه دچار شده است. یکی از عوامل متداول بزرگی سینه در مردان تجمع چربی در سینه است. از نظر روحی و روانی با ثبات باشد خطرات و عوارض احتمالی عمل را به خوبی درک کرده باشد قصد کاهش وزن شدید بعد از عمل جراحی را نداشته باشد. به همین خاطر به منظور بازیابی ظاهر مناسب و احساس خوب، بسیاری از مردان ترجیح میدهند از این روشهای درمانی برای کاهش اندازه سینه خود استفاده کنند.

چنانچه فرد به درمان دارویی پاسخ نداده و بهبودی در شرایط بیمار حاصل نشود، روشهای جراحی مورد استفاده قرار میگیرند. همانگونه که گفته شد پسران در اواسط بلوغ به موازات رشد اندامهای مردانه، موقتا رشد مختصری در پستانهایشان خواهند داشت؛ اما اگر رشدسینهها وجود داشت ولی اندامهای جنسی رشد نکرد به عنوان کمبود هورمونهای مردانه فرد باید مورد معاینه و بررسیهای آزمایشگاهی قرار گیرد. اگر این اتفاق سریع رخ دهد و سینهها نسبت به لمس حساس باشند، در این موارد وجود بیماری محتمل است. ولی این مشکل در اغلب موارد با شروع بزرگسالی درمان می شود و تنها در 10 درصد موارد این مشکل ماندگار می شود. با اینکه بسیاری از مبتلایان درباره مشکل خود صحبت نمی کنند ولی این عارضه شیوع بسیار بالایی دارد. ولی راه درمان صد در صد برای این عارضه وجود دارد. ژنیکوماستی (Gynecomastia) نام نوعی ناهنجاری است که برای بزرگی سینه مردان به کار می رود. لازم به ذکر است که درمان بزرگی سینه فقط مختص کسانی نیست که مبتلا به ژنیکوماستی دردناک هستند بلکه گاهی مردانی که بزرگی سینه آن ها همراه با درد و یا حساسیت نیست نیز به دنبال درمان و راه چاره برای رهایی از آن هستند چرا که از لحاظ ظاهری باعث خجالت و شرمساری شده و فرد به نوعی آزادی عمل خود را از دست می دهد و این موضوع سبب ایجاد احساس ناخوشایندی در او می شود.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardMobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma