معرفی انواع کیبورد گیمینگ

صفحه کلید بازی و ورزش

2 – غیرفعال کردن کلیدها

این ویژگی بسیار کاربردی به وضوح برای بازی با پیش بینی اشتباهات ما با امکان غیرفعال کردن کلیدها طراحی شده است. A “missclick” است که به سرعت وارد شدند، یک دکمه تماس پنجره غیر فعال کردن ، برای مثال شما می توانید به شما را ابلهانه rekt 😅

 

3 – ضد شبح

Anti-Gosting سیستمی است که استقلال کامل کلید را ایجاد می کند تا از نگرانی شما در مورد ترکیب کلیدهای ناخواسته در طول جلسات بازی خود جلوگیری کند. این سیستم به شما امکان می دهد چندین کلید را همزمان فشار دهید بدون اینکه باعث سوء تعبیر شود. مانند ماکرو، این ویژگی برای بازیکنان رقابتی MOBA ضروری است.

 

تفاوت در راحتی یک صفحه کلید بازی؟

استراحتگاه مچی بازی و ورزشی

1 – استراحت مچ دست

بیشتر کیبوردهای بازی مجهز به جای موس گیمینگ هستند ، یک افزودنی بسیار مفید که بعد از جلسات طولانی بازی از آن تشکر خواهید کرد.مچ‌بندها می‌توانند از پلاستیک سفت و سخت و همچنین فوم و چرم مصنوعی برای راحتی بیشتر باشند. اگر جای جای کیبورد را انتخاب کردید بدون اینکه بدانید که مچ‌بندها را می‌توان جداگانه خریداری کرد، اما مراقب باشید که طول آن‌ها را نسبت به صفحه‌کلیدتان کاملاً بررسی کنید.

 

2 – نور پس زمینه

RGB (قرمز، سبز، آبی) و یا RGB نور پس زمینه در فرانسه تبدیل شده است باید و تقریبا تمام صفحه کلید بازی با آن مجهز شده است. RGB به شما این امکان را می دهد که تنظیمات رنگارنگ داشته باشید، کلیدهای خود را در اواخر جلسات خود شناسایی کنید و همچنین ویژگی های درون بازی مانند نمایش سنج عمر خود را از طریق رنگ LED ها اضافه کنید. تولیدکنندگان مختلف نرم افزار اجازه سفارشی سازی کامل رنگ ها و جلوه ها را می دهند ، اما همچنین این موارد را با سایر لوازم جانبی RGB سازگار شما همگام سازی می کنند! همچنین می‌توانید RGB را برای هوشیاری بیشتر غیرفعال کنید.

 

صفحه کلید بازی و ورزشی – Corsair – RGB

صفحه کلید بازی و ورزشی – Corsair – RGB

3 – پنل چند رسانه ای

در رده بالاترین صفحه کلیدهای بازی معمولاً یک پنل چند رسانه ای وجود دارد . این پنل به شما این امکان را می دهد که در طول بازی های خود از “alt + tab” خسته کننده اجتناب کنید و دسترسی سریع و آسان به اقدامات مختلف را در اختیار شما قرار می دهد . برای مثال به شما این امکان را می‌دهد که میزان صدای بازی خود را تنظیم کنید یا موسیقی خود را در حین اقداماتی که نیاز به توجه کامل شما دارد، متوقف کنید. برخی از صفحه‌کلیدهای سطح بالا حتی دارای صفحه‌نمایش LED هستند که اطلاعات زیادی را نمایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا در تنظیمات و گزینه‌های صفحه‌کلید خود راحت‌تر حرکت کنید.

 

4 – صفحه کلیدهای Low Profile

صفحه‌کلیدهای با مشخصات پایین ساختاری مسطح با کلیدهای تخت نیز دارند، این کار راحتی تایپ واقعی را ارائه می‌کند زیرا مچ و دست در یک راستا باقی می‌مانند . از سوی دیگر، کلیدهای مسطح صفحه‌کلیدهای گیمینگ با مشخصات پایین می‌توانند دقت تایپ را کمی کاهش دهند .

 

صفحه کلید بازی و ورزشی – Corsair – RGB

ظاهر صفحه کلید بازی شما

ظاهر صفحه کلید در نهایت قیمت آن را نسبتاً کمی تغییر می دهد ، این عملکرد و ویژگی های آن است که بیشترین تأثیر را خواهد داشت. البته توصیه می کنیم ابتدا یک صفحه کلید را با توجه به عملکرد آن و سپس برای ظاهر آن انتخاب کنید .

 

برندها هر کدام سبک و طراحی خاص خود را دارند، برای هر کسی چیزی وجود دارد و شما در این سطح انتخاب گسترده ای خواهید داشت. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا این یا آن صفحه کلید بازی روی تنظیمات شما تأثیر بگذارد.

اگر می خواهید از زیبایی مطب خود مراقبت کنید، می توانید یک صفحه کلید بی سیم را انتخاب کنید .

 

صفحه کلید سفید مرسوم، مد روز هستند و اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی های مختلف دیگران، توجه داشته باشید که به سادگی که آنها کثیف هستند، اما می تواند به راحتی تمیز می شود.

 

برای ارگونومی بهتر یا اگر فضای روی میزتان کم است، می توانید صفحه کلید TKL (TenKeyLess) را انتخاب کنید . اینها فرمت های فشرده تری هستند که پد دیجیتال آنها حذف شده است، استفاده از آنها بسیار خوشایند و حمل و نقل آسان تر است .

ایندکسر