مشاوره کنکور تلفنی رایگان

اگر به دنبال بهترین مشاور مشاوره ورودی هستید و به همراه برنامه پیگیری مداوم و مشاوره طولانی مدت آزمون ورودی به دنبال یک برنامه درسی مناسب هستید ، حتما مطالب این صفحه از وب سایت 100 مشاوران را به عنوان یکی بخوانید. از معتبرترین سایت های آزمون ورودی ایران. و پول خود را در انتخاب یک مشاور غیرقابل اعتماد تلف نکنید.

به هر حال ، هر کجا که در ایران هستید ، ما برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره طولانی مدت و اطلاع از شرایط و هزینه ها از طریق کانالهای ارتباطی زیر ، مسئولیت تماس با رده های برتر کنکور را داریم:

اعضای گروه آموزشی 100 مشاوران ، همگی جزو رتبه های برتر کنکور سراسری هستند. این افراد مسیر آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و با اصول مشاوره تحصیلی آزمون ورودی و برنامه ریزی درسی برای دانشجویان سیستم جدید و امتحانات ورودی سیستم قدیمی آشنا هستند و در این زمینه تجربه دارند. می توانید مشاور خود را از لیست بالا انتخاب کنید یا درخواست خود را برای انتخاب مشاور از طریق روشهای ارتباطی ذکر شده ارسال کنید.
قبل از پرداخت هزینه مشاوره در آزمون ورودی ، مستقیماً با مشاور مورد نظر خود (که رتبه برتر کنکور است) صحبت خواهید کرد و در آخر در صورت موافقت ، قبل از دوره اصلی مشاوره و برنامه ریزی آزمون ورودی ، هزینه اعلام شده به حساب بانکی یا شماره کارت. خودتان مشاور را پرداخت می کنید. اسناد رسمی معتبر تأیید کننده هویت مشاور ، تصویر کارت دانشجویی ، متن آزمون ورودی از جمله رتبه و رشته و دانشگاهی که مشاور مشاور را قبول می کند نیز برای اطمینان به شما ارائه می شود. همچنین کد شناسایی 100 مشاور در سیستم ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1-1-713336-65-3-1 است.

چگونه با مشاورین رتبه برتر تماس بگیرید: مشاور رایگان کنکور
روش 1: شما می توانید “نام و نام خانوادگی + درجه + زمان مورد نیاز برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره” را مستقیماً به شماره پیامک 14 رقمی برای هر مشاور در لیست فوق در کنار تصویر صورت خود ارسال کنید. انجام دادن. پیام متنی و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت می شود و آنها با شماره تلفن همراه خود به درخواست شما پاسخ می دهند. در اولین مشاوره تلفنی مشاور ، از شرایط ، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت مطلع خواهید شد.

روش دوم: علاوه بر این ، می توانید با شماره  تماس گرفته و درخواست مشاوره و برنامه ریزی طولانی مدت خود را به ثبت کننده گزارش دهید و در صورت تمایل ، نام مشاور مورد نظر خود را ذکر کنید تا پس از هماهنگی با همان مشاور در اسرع وقت تماس بگیرید. تا آنجا که ممکن است برای پاسخ به درخواست شما.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق ، به منظور برقراری ارتباط با رده های برتر آزمون ورودی (اعضای آموزشی مشاوران) ، می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به تلگرام ID  ارسال کنید و همچنین توضیحات لازم را برای خدمات خود ذکر کنید. ما شما را با پایین ترین قیمت مشاوره آزمون ورودی و معتبرترین مشاور آزمون ورودی در هر زمینه آشنا خواهیم کرد.

مشاوره آزمون ورودی مشاوره آنلاین تلگرام کانال ورود به سایت انسانی آزمون برنامه ریزی بهترین مشاور مشاوره ورودی در کانال آموزش برنامه ریزی در تلگرام مشاوره تلفنی کنکور ریاضی آزمون ورودی شماره تلفن مشاوره دانشگاهی رتبه های برتر کنکور مشاوره مشاوران سایت 100 مشاوره آنلاین مشاوره ورودی بهترین نام مشاوره صفحه ایران اینستاگرام از گروه تلگرام مشاوره مشاوره شماره تلفن مشاوره آموزشی Concours

نحوه تهیه برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای آزمون ورودی انتخاب شماست و می توانید از بین روش های مختلفی مانند مشاوره تحصیلی تلفنی ، مشاوره تحصیلی آنلاین (مشاوره تحصیلی در تلگرام یا واتس اپ) ، ارسال پیام کوتاه و… روش یا روش مورد علاقه خود را انتخاب کنید. و در این روش همیشه با مشاور و برنامه ریز آزمون ورودی در تماس باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>