“مسئله ایمنی بزرگ”: خلبانان هنگ کنگ در مورد قوانین کووید هشدار می دهند | اخبار هوانوردی

[ad_1]

خلبانانی که در مرکز هوانوردی کار می‌کردند هشدار دادند که سیاست‌های «صفر کووید» هنگ‌کنگ شرایط کاری را برای خدمه پرواز آنقدر غیرقابل تحمل می‌کند که خطر ایمنی بالقوه‌ای را به همراه دارد.

در مصاحبه با الجزیره، چهار خلبان فعلی و سابق در هنگ کنگ – که همگی به دلیل حساسیت موضوع خواستند نامشان فاش نشود – گفتند که قوانین سخت قرنطینه به دلیل تأثیر آنها بر سلامت روان و رفاه افراد، نگرانی‌های ایمنی را افزایش داده است. خدمه

خلبان پنجم گفت که در حالی که او باور نمی کند که وضعیت “هنوز به این نقطه رسیده است”، سیاست های فعلی “پاکت شناخته شده را فشار می دهند”.

این اقدامات شامل یک سیستم “بسته” است که خدمه را می بیند که لیست های سه هفته ای کار می کنند، در طی آن آنها در اتاق هتل قفل می شوند، زمانی که پرواز نمی کنند، و به دنبال آن دو هفته دیگر قرنطینه در هتل وجود دارد. تحت این سیستم، که داوطلبانه است، برخی از خدمه ماه ها را در انزوا بدون هوای تازه یا ورزش سپری کرده اند. این برنامه همچنین به این معنی بود که برخی از خدمه، که بسیاری از آنها مهاجر بودند، خانواده های خود را برای مدت طولانی در کشور خود در طول همه گیری ندیدند.

خلبان سابق هنگ‌کنگ کاتای پاسیفیک به الجزیره گفت: «من معتقدم که این یک مسئله ایمنی و یک مسئله ایمنی بزرگ است. “آیا اکنون خانواده ام را سوار هواپیمای مسافربری Cathay Pacific می کنم که بدانم پسرها در چه حالی هستند؟” صادقانه؟ نه.”

خلبان سابق، که اواخر سال گذشته Cathay Pacific را ترک کرد، گفت این واقعیت که تاکنون هیچ حادثه ای رخ نداده است، دلیلی بر “خلبانان بسیار خوب” استخدام شده توسط این شرکت هواپیمایی است.

خلبان گفت: “اگر در حال حاضر حادثه ای با کتای رخ داده است، یا در شش ماه گذشته رخ داده است، یا در شش ماه آینده رخ خواهد داد، این موضوع کلیدی و محوری خواهد بود.” وضعیت روحی پسرانی که با این هواپیماها پرواز می کردند چگونه بود و چند سوراخ در پنیر سوئیسی ردیف شده بود؟

فرودگاه هنگ کنگهنگ کنگ برخی از سخت‌ترین قوانین را برای قرنطینه بر روی زمین در طول همه‌گیری وضع می‌کند [File: Tyrone Siu/Reuters]

خلبان دیگری که سال گذشته Cathay Pacific را ترک کرد و در ایالات متحده کار کرد، به الجزیره گفت که وضعیت فعلی یک “مسئله ایمنی بزرگ” است.

خلبان گفت: “خدمه پرواز در یک چرخه بی پایان کار / انزوا بدون هیچ فرصتی برای استراحت، ورزش، برقراری ارتباط – جنبه هایی از زندگی که برای سلامتی و رفاه ضروری هستند، محبوس شده اند.”

“از روز اول، خلبانان در مورد خطرات حواس پرتی آموزش می بینند. او گفت: «تاکید زیادی بر حفظ مشکلات خارجی در خارج از کابین خلبان وجود دارد تا تمرکز کامل بر وظایف حیاتی ایمنی حفظ شود». “امیدوارم هیچ کس نفهمیده باشد، اما مردم به شدت پریشان و از نظر احساسی خسته هستند.”

یکی از خلبانان رقیب خطوط هوایی هنگ کنگ، که شاهد استعفای بسیاری از همکاران و تماس بیمار برای اجتناب از پرواز بود، به الجزیره گفت که اگرچه انتظار نداشت حادثه ای منجر به “سوراخ دود در زمین” شود. مانند فرود با دم یا عبور از باند.

خلبان که از زمان شیوع بیماری همه گیر پرواز نکرده است، گفت: “نگرانی من این است که اگر هوا نرمال بود، خدمه احتمالا می توانستند با خیال راحت تر و دقیق تر آن را مدیریت کنند.” اما اکنون با این همه فشار اضافی و یک چرخه بسته، امید آنها برای غلبه بر کاهش یافته است. این نگرانی من است.»

چندین خلبان گفتند که این خطر با ارائه قرارداد جدیدی توسط Cathay Pacific در سال 2020 تشدید شده است که درآمد خدمه‌ای را که کمتر پرواز می‌کنند تا 50 درصد کاهش می‌دهد و کارکنان را تشویق می‌کند تا فهرست‌های حلقه بسته را برای جبران زمان پرواز تهیه کنند.

یک راننده باری اروپایی که در حال حاضر در کاتای اقیانوس آرام مشغول به کار است به الجزیره گفت: «آیا می‌توانید تصور کنید که خلبانان برای رفتن به سر کار فشار وارد می‌شوند، حتی اگر آنها نباید سر کار بروند؟» من فکر می کنم این مسئله اصلی ایمنی است.

سخنگوی اداره هوانوردی غیرنظامی هنگ کنگ به الجزیره گفت که خدمه در صورت مشکوک بودن به ناتوانی ذهنی یا جسمی در پرواز، از نظر قانونی از کار منع می شوند.

“به عبارت دیگر، [the] خدمه منفرد مسئول گزارش نامناسب برای انجام وظیفه هستند. پسندیدن [for] به عنوان یک اقدام حمایتی برای رفاه اعضای خدمه، CAD خاطرنشان می کند که همه خطوط هوایی محلی برنامه حمایت از سلامت روان را ارائه می دهند تا کمک یا مشاوره اعضای خدمه به موقع و به موقع مورد نیاز باشد.

«شرکت‌های هواپیمایی باید اقدامات مناسبی را برای برآوردن الزامات بهداشت عمومی و ایمنی مربوطه انجام دهند. CAD به نظارت بر ترتیبات خود ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که ایمنی هوانوردی به خطر نمی افتد.

سخنگوی Cathay Pacific اذعان کرد که قوانین همه گیر “به خدمه ما فشار وارد می کند، که در این زمان دشوار رفتار و حرفه ای بودن خود را الگو قرار داده اند.”

“محیط برای همه، به ویژه برای خدمه تابستانی ما، یک چالش بود. ما با مدیریت آنچه می توانیم کنترل کنیم، مانند دوره های اوقات فراغت پس از یک دایره بسته از مدل های لیست، مشوق های مالی و گزینه های مرخصی طولانی مدت، به حمایت از تیم هایمان ادامه می دهیم. “سخنگوی گفت. ما جلسات استخدامی دو هفته‌ای داریم که توسط مدیریت ارشد سازماندهی شده است تا در مورد نگرانی‌ها بحث کنیم و به اشتراک بگذاریم، و یک تیم پشتیبانی خلبان داریم که در طول قرنطینه دائماً با خلبانان در تماس است. تیم خدمه پرواز ما، شبکه کمک خلبان ما و برنامه کمک کارکنان شرکت به صورت 24 ساعته برای کمک به نیازمندان در دسترس هستند.

این سخنگو افزود که خدمه می توانند “بدون پیش داوری در هر زمانی” از لیست های بسته خارج شوند.

سخنگوی مقامات فرودگاه هنگ کنگ گفت سیاست های همه گیر توسط دولت تعیین شده است، اما فرودگاه “ارتباطات نزدیک خود را با شرکای تجاری فرودگاه” در مورد رعایت قوانین قرنطینه حفظ می کند.

“شرایط زندان”

Trevor Bock، مشاور ایمنی هوانوردی در Aviation Safety Asia، به الجزیره گفت که شرایط باعث استرس و مشکلات روانی می شود که باعث نگرانی می شود “در نقشی که نیاز به بهره وری بالا و سطح تمرکز دارد.”

بوک که شرکت مشاوره‌اش دفاتری در هنگ کنگ و استرالیا دارد، گفت: «این شرایط زندان مانند – که در اتاق‌های هتل در مسیر منزوی هستند و از سفر بازمی‌گردند – اکنون یک اثر انباشته‌ای از خستگی و استرس بر خلبانان دارد.

“بسیاری تا دو سال این را تحمل می کنند – به ویژه خلبانان بار – و این نه تنها بر روحیه، بلکه بر انگیزه، فداکاری و به نوبه خود می تواند منجر به رضایت و کاهش سطح هوشیاری / تمرکز در لحظات حساس شود.

با توجه به سیاست “کووید صفر” که برای آشتی با سرزمین اصلی چین طراحی شده است، هنگ کنگ از یکی از شلوغ ترین مراکز گردشگری جهان به یکی از منزوی ترین شهرهای خود نقل مکان کرده است. علی‌رغم معرفی واکسن‌ها در سال گذشته، این شهر بارها محدودیت‌های مرزی و قوانین قرنطینه را بدون اخطار قبلی تشدید کرده است.

مقامات هفته گذشته پس از اینکه دو کارمند Cathay Pacific قوانین نظارت پزشکی را نقض کردند و همه پروازهای مسافری خارج از سرزمین اصلی چین را مجبور به استفاده از پرسنل حلقه بسته کردند، مقامات هفته گذشته تعداد محدودی از معافیت‌های قرنطینه خدمه پرواز را لغو کردند.

مانند سایر اعضای جامعه، خدمه آزمایش مثبت نیز تا زمان ترخیص با سلول انفرادی مواجه می شوند – فرآیندی که حداقل 10 روز طول می کشد اما به طور بالقوه می تواند نامشخص باشد – و پس از آن برای 14 روز دیگر به یک مرکز قرنطینه فرستاده می شوند.

یک کارشناس امنیت هوانوردی در یک شرکت هواپیمایی منطقه‌ای که اطلاعات مستقیمی از شرایط هنگ‌کنگ دارد، به الجزیره گفت که دولت شرکت‌های هواپیمایی را مجبور می‌کند برای ایمن نگه‌داشتن عملیات‌ها، “مرزها را فشار دهند”.

این کارشناس ایمنی هوایی گفت: اینها خطرات قابل تحملی هستند، اما ما آنها را انجام می دهیم زیرا کمی بیشتر از آنچه که انجام داده ایم، کمی بیشتر از قوانینی که در گذشته اجازه داده اند، مرزها را جابجا می کنیم.

کاتایبرخی از خلبانان Cathay Pacific برای شکست‌های سیاست دولت در برابر کووید صفر احساس قربانی می‌کنند [File: Bobby Yip/ Reuters]

این کارشناس گفت که اگرچه او انتظار داشت که خطوط هوایی اگر خطرات را غیرقابل قبول تلقی کنند از پرواز خودداری کنند، اما “ارتباط ایمنی نامحدود” وجود ندارد.

او در مورد قوانین همه گیر در شهر گفت: “این کار برای بهبود ایمنی انجام نمی شود، قبل از هر چیز به شما می گویم.” با توجه به آنچه که من دیده ام، فکر نمی کنم که او علاقه ای به دولت داشته باشد.

چندین شرکت هواپیمایی بین المللی از جمله خطوط هوایی بین المللی سوئیس، بریتیش ایرویز و ایر کانادا پروازهای خود به هنگ کنگ را در هفته های اخیر به دلیل مشکلات در اجرای قوانین همه گیر در مستعمره سابق بریتانیا که پس از بازگشت به حاکمیت چین به حاکمیت چین بازگشته است، متوقف کرده اند. آسیا.

روز چهارشنبه، دولت هنگ کنگ پروازهای هشت کشور از جمله ایالات متحده و بریتانیا را به دلیل شیوع بیماری در جامعه Omicron به طور موقت ممنوع کرد. به گزارش ساوت چاینا مورنینگ پست، روز پنجشنبه، Cathay Pacific گفت که ظرفیت بار و پروازهای مسافری را به ترتیب حداقل تا پایان ماه پس از ممنوعیت ها و تشدید قوانین قرنطینه به ترتیب حدود دو سوم و 80 درصد کاهش می دهد.

خلبانان، که با الجزیره صحبت کردند، همچنین ناامیدی خود را از اینکه قربانی شکست دولت در حفظ هدف صفر آلودگی خود هستند، که بسیاری از کارشناسان پزشکی آن را غیرواقعی و ناپایدار می‌دانند، توصیف کردند.

کری لام، مدیر عامل هنگ کنگ، هفته گذشته از مدیر اجرایی و رئیس کاتای پاسیفیک خواست تا «نارضایتی شدید» را از تخلفات کارکنانش ابراز کند. رسانه‌های محلی نیز این شرکت هواپیمایی را هدف قرار دادند و روزنامه ساوث چاینا مورنینگ پست سرمقاله‌ای را با عنوان «همه هنگ‌کنگی‌ها اکنون باید بهای شکست قرنطینه کاتای را بپردازند» منتشر کرد.

در سال 2019، Cathay Pacific، که بزرگترین سهامدار آن شرکت Swire در دوران استعمار بریتانیا است، پس از آن که تنظیم کننده هوانوردی چین گفت خدمه ای که به تظاهرات دموکراسی شهر می پیوندند توسط نیروی هوایی در قاره ممنوع خواهد شد، تحت فشار قرار گرفت. مدیر عامل شرکت روپرت هاگ برای هشدار به کارکنان، در صورت حمایت یا شرکت در “اعتراضات غیرقانونی” اخراج خواهند شد. اندکی بعد، هاگ استعفا داد تا مسئولیت «رویدادهای اخیر» را بر عهده بگیرد.

خلبان باری اروپایی گفت: ما ریسک می کنیم، سر کار می رویم، لوازم را به هنگ کنگ برمی گردانیم و سپس باید در روزنامه بخوانیم که ما پسران بدی هستیم. «به همین دلیل است. ما همچنین می دانیم که اگر اتفاقی بیفتد، کسی مراقب ما نیست.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes