قهوه لاته گانودرما یکی از بهترین مدل های قهوه گانودرما/09109483228

 قهوه لاته گانودرما یکی از بهترین مدل های قهوه گانودرما گانودرما لاته گانودرما لاته یک لاته با طعم حرفه

توسط ETELARESANKHABAR در 27 شهریور 1401

 قهوه لاته گانودرما یکی از بهترین مدل های قهوه گانودرما

گانودرما لاته

گانودرما لاته یک لاته با طعم حرفه ای است که برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود، زیرا حاوی کافئین بسیار کمی است، افرادی که از انواع بیماری ها رنج می برند می توانند از این محصول کم کافئین و چربی سوزی ماهرانه استفاده کنند و به سرعت حجم را کاهش دهند. کافه لاته انواع رفلاکس اسید معده، تورم روده و ورم معده را از بین می برد و به دلیل کاهش تورم در بدن، حجم آن به سرعت تغییر می کند. بیشتر موارد استفاده از گانودرما لاته برای از بین بردن ناراحتی معده است، که باعث می شود زمان و نوع قهوه گانودرما مصرف شود.

 

 

ترکیبات قهوه لاته گانودرما

این قارچ به عنوان لاته فوری (شامل مخلوطی از قهوه و شیر) توسط شرکت معتبر گانودرما Dr.Biz به بازار عرضه می شود.

 

تمامی محصولات Dr.Biz دارای کد استاندارد FDA هستند.

 

علاوه بر این، در عرض چند ماه آنها توانستند محبوبیت زیادی در بین مردم به دست آورند.

 

مواد و ترکیبات اصلی گانودرما لاته عبارتند از: شکر، خامه غیر لبنی، پودر گانودرما، پودر قهوه فوری، دی اکسید سیلیکون و فسفات پتاسیم.

 

 

قهوه لاته قارچ گانودرما فروشگاه آریوکالا

درخت قهوه بومی مناطق استوایی آمریکا و آسیای جنوب شرقی است. دانه های این گیاه یکی از محبوب ترین نوشیدنی های جهان را تولید می کند که می توان آن را هم دسته چای دانست. امروزه علاوه بر قهوه خالص، ترکیبات مختلفی از آن در انواع مختلفی ارائه می شود که می تواند هر سلیقه ای را راضی کند.

 

کافه لاته (Café Latte) یک ترکیب خوشمزه از قهوه است که از جوشاندن قهوه اسپرسو با شیر و پوشاندن کف شیر روی آن تهیه می شود. مقدار شیر مصرفی در تهیه لاته بیشتر از کاپوچینو است.

 

قارچ گانودرما یکی از داروهای طبیعی است که امروزه برای کنترل و پیشگیری از بیماری های مختلف مانند عفونت های ویروسی استفاده می شود. اما خوردن این قارچ به دلیل طعم تلخ آن برای برخی افراد آزاردهنده است. به همین دلیل، قهوه سازها تصمیم گرفته اند از مخلوطی از نوشیدنی محبوب و معطر با این قارچ استفاده کنند تا هم افراد بتوانند از خواص گانودرما لوسیدوم بهره مند شوند و هم طعم آن را بدانند. قهوه لاته قارچ گانودرما یکی از این محصولات محبوب است. شیر موجود در این فرمول اثرات کافئینی قهوه را کاهش می دهد و برای کسانی که تمایلی به مصرف کافئین ندارند مناسب است.

https://aryokala.ir/product/ganoderma-latte-coffee-dr-biz/

آخرین مطالب