قالیشویی گیشا

قالیشویی گیشا

انتخاب یک قالیشویی مناسب شاید جزو مهم ترین مواردی باشد که هر ساله ذهن اهالی منطقه ی گیشا را درگیر خود می کند چراکه این منطقه توسط اتوبان ها محصور شده و ترافیک بالایی در اطراف آن جریان دارد . این موضوع نه تنها آلودگی هوا را بیشتر می کند، بلکه دسترسی آن ها به یک قالیشویی مناسب را مشکل می کند . البته قالیشویی گیشا توانسته با درک نیاز اهالی منطقه، این مشکل را به خوبی رفع نماید . این قالیشویی در واقع یکی از شعبات قالیشویی ملکه است که در این منطقه حضور دارد . قالیشویی گیشا افزون بر نزدیکی به مناطق مسکونی گیشا، دارای مجموعه ای از مزیت های مختلف است که باعث شده تا این مرکز یک انتخاب ایده آل برای اهالی منطقه ی 2 تهران باشد . اگر شما هم جزو ساکنان این منطقه هستید ، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید چراکه قصد داریم مروری کامل بر قالیشویی گیشا و مزیت های آن داشته باشیم .

برتری های قالیشویی گیشا

قالیشویی گیشا به توجه به نوع سیاست هایی که در پیش گرفته، توانسته نسبت به رقبای خود برتری های بارزی داشته باشد . در واقع همین برتری ها بوده که این قالیشویی را به یکی از بهترین مرکز های شستشوی فرش در منطقه ی دو بدل کرده است . به طور کلی این مرکز هم مانند سایر شعبات  قالیشویی ملکه از سیاست های کلی شعبه ی اصلی پیروی می کند و به همین جهت توانسته به انتخاب بسیار ایده آلی بدل شود . ما در ادامه این برتری های را شرح داده ایده ایم .

کیفیت بالای خدمات

کیفیت بالا را می توان مهم ترین فاکتوری دانست که این مرکز را به نسبت سایر مراکز عالی تر و ایده آل تر جلوه داده است . قالیشویی گیشا دارای نیرو های متخصصی است که به خوبی می دانند از چه مواد شوینده ای برای چه نوع فرش و یا چه نوع لکه هایی استفاده نمایند . از طرفی نوع مواد شوینده ی بکار رفته در این مرکز هم جزو بهترین و البته مناسب ترین برند های موجود در بازار  است . این عامل باعث می شود تا کلیه ی لکه های موجود بر روی فرش ها در کمترین زمان ممکن تمیز شود . از طرفی دیگر کلیه خطوط شستشو این مرکز مکانیزه بوده و توسط جدید ترین ماشین آلات راه اندازی شده است . این ماشین آلات در تمام بخش های شستشو فرش اعم از خیس کردن، شستن ، خشک کردن و…. دخیل هستند.

تحویل در کمترین زمان ممکن

از بارز ترین ویژگی های قالیشویی گیشا می توان به سرعت عمل بالا اشاره نمود که تاثیر زیادی در صرفه جویی انرژی و زمان مشتریان داشته است . این شعبه از قالیشویی مکله در منطقه ی دو تهران واقع شده است که همین نزدیکی تا حد زیادی باعث سهولت در دسترسی مشتریان شده است . از طرفی پیک های این مرکز می توانند در کمترین زمان ممکن فرش های شما را دریافت و پس از شستشو در اختیار شما قرار دهند . مکانیزه بودن خط شستشو عامل دیگری است که سبب شده تا سرعت شستشو و تمیز نمودن در این مرکز در بالاترین سطح ممکن باشد .

قیمت ارزان

مزیت دیگری که در قالیشویی گیشا دیده می شود، قیمت بسیار پایین خدمات آن ها در مقایسه با سایر مراکز مشابه است . این مرکز سعی داشته تا مناسب ترین قیمت ها را برای خدمات خود ارائه دهد. این قیمت ها در مقایسه با کیفیت کار و البته سرعت عملی که در این مرکز دیده می شود ، بسیار ناچیز می باشد که همین عامل سبب شده تا قالیشویی گیشا انتخاب اول اهالی منطقه 2 تهران برای شستوی فرش هایشان باشد .