طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن و خانه شیک |09121075978

اگر امکان این موضوع را دارید که در طراحی دکوراسیون داخلی ویلای خود از سنگ یا آب در ساختار ویلا به کار ببرید، میتوانی زیبایی و حس طبیعت را به شما هدیه دهد. در این گام به تحلیل بازار کار شغل طراحی دکوراسیون داخلی در ایران می پردازیم. وقتی درب هریک از این اتاق ها بسته باشد، هردو درب توالت بسته می شود. در طراحی و دکوراسیون خانه نقش رنگ ها بسیار پر رنگ تر از آنچه تصور می کنیم می باشد. کابینتهای ام دی اف و هایگلاس با ترکیبهای رنگی بسیار متنوع گزینه مناسبی برای آشپزخانه بوده و استفاده از نورپردازیهای مخفی در زیر کابینت و پردههای توری میتواند زیبایی این قسمت از منزل را چندین برابر کرد و تکمیل کننده طراحی داخلی منزل شما باشد . ایجاد حس نشاط و زندگی از مهمترین مواردی است که در زمان ورود به این قسمت از منزل مسکونیها باید در افراد زنده شود. بیشتر این سازه ها در فضاهایی بیرون از شهر و خوش آب و هوا قرار گرفته اند اما می توان منزل مسکونیهایی را نیز پیدا نمود که در شهرها قرار گرفته اند اما از همان حس زیبایی برخوردار هستند.

در گذشته معماران راه حل هایی را برای آوردن آب به فضای داخلی خانه می یافتند تا به کمک آن بتوانند مقداری به تعدیل دمای هوا کمک کنند. شاید وجود پاسیو، حوض کوچک و گیاهانی در فضای داخلی خانه های امروزی راه حلی مشابه به آنچه باشد که معماران گذشته برای روبرو شدن با گرمای هوا به کار می گرفته اند. این مصالح باعث می شود گرمای محیط اطراف ساختمان با تاخیر بیشتری از بدنه دیوار عبور کرده و به فضای داخلی راه پیدا کند. طراحی داخلی خانه امروزه برای افراد زیادی اهمیت پیدا کرده است به همین دلیل چیدمان اجزا در کنار هم، نورپردازی و رنگ، جایگاه بسیار ویژه ای در طراحی فضای داخلی خانه دکوراسیون داخلی مسکن مهر پردیس فاز 11 دارد. وجود ایوانهای بزرگ و عمیق با ارتفاع زیاد و حیاط هایی با پوشش گیاهی می تواند به بهتر شدن هوای فضاهای داخلی نیز کمک بسیار زیادی بکند. برای مثال اگر اتاق نشیمن شما فضایی کوچک است بهتر است از مبلهای راحتی بزرگ در آن استفاده نکنید. متراژ ساختمان مسکونی مورد نظر نه تنها می تواند نوع طراحی و دکوراسیون منزل جدید شما را تغییر دهد بلکه هزینه آن را نیز تحت شعاع قرار خواهد داد.

اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که سپردن معماری و دکوراسیون داخلی منزل به یک تیم حرفهای میتواند از بروز اشتباهاتی که امکان دارد در زمان طراحی داخلی منزل کوچک توسط شما رخ دهد جلوگیری کرده و سبب هدر رفتن هزینه و وقت شما نشود. مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا یک فرد کارشناس می تواند تمام این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. برای طراحی داخلی منزل مسکونی و یا طراحی در قسمت های مختلف منزل مسکونیی خود می توانید از گروه کار ما با سال ها تجربه در این زمینه استفاده نمایید. از مهمترین اصولی که در هر سازه مورد توجه است نحوه طراحی قسمت های مختلف آن است. در این مقاله با طراحی داخلی منزل مسکونی و همچنین طراحی در قسمت های مختلف منزل مسکونی بیشتر آشنا خواهیم شد. برای همین باید نحوه این طراحی در قسمت های مختلف آن بتواند ایجاد حس نشاط را در این افراد زنده کند. برای طراحی این قسمت از این سازه ها باید با توجه به اقلیم منطقه از درختان و گیاهانی استفاده شود که بیشترین زیبایی را در طول سال داشته باشند. در بین پیشگامان این تجارت میتوانیم از شرکتهای وارینگ اند گیلو، جیمز شولبرد، مینتونز و هولند اند سانز نام ببریم.

یکی از نکات مهم در زمینه دکوراسیون داخلی خانه های شیک ایجاد تعادل بین لوازم خانه است. کافی است با در نظر گرفتن تمام این موارد لوازم موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. سطوح نمای خارجی نیز به رنگ روشن انتخاب می شوند تا حرارت ناشی از تابش آفتاب کمتر جذب دیوار شود. در حیاط مرکزی و گودال باغچه های خانه های قدیمی، برای ایجاد رطوبت در هوای خشک منطقه از سطوح گیاه کاری شده حوض آب و فواره استفاده می شده تا با توجه به سرمای شب در منطقه هوای سرد در طول شب در داخل حیاط نشست کرده و در داخل حیاط و بدنه دیوارها ذخیره شود و در طول روز که شدت تابش آفتاب بالاست و دمای بیرون ساختمان به حداکثر می رسد هوای داخل ساختمان و حیاط تعدیل شود. در معماری کویری گذشته ایران درب و پنجره ها بیشتر رو به حیاط مرکزی باز می شده تا کمتر تحت تاثیر شرایط سخت و طاقت فرسای محیط بیرون ساختمان باشد. گروه معماری کلیاس کویر نیز توانسته در این زمینه موفق باشد و خانه باغی خاطره انگیز در یزد را طراحی و اجرا کند که تصویری از حوض آن را در زیر می بینید. منزل مسکونیها بسته به نوع سبک در طراحی داخلی آنها از متریال های مختلفی در آن استفاده می شود.

ایندکسر