شرکت روغن موتورر توانساز

جمعیت ایران در حدود 80 میلیون نفر و مساحت آن 1648،195 کیلومتر مربع ، تعداد کامیون های دیزل حدود 750.000 و تعداد خودروهای مسافری حدود 18 میلیون نفر است. نرخ رشد سالانه کامیون ها در ایران حدود 12/000 واحد است. از سال 1990 به بعد ، مصرف روغن موتور چند درجه در حال افزایش است (20W50 ، 10W40 ، 15W40 گریدهای اصلی).

اندازه کل بازار روغن موتور در ایران
اندازه کل بازار روغن موتور در ایران در حدود 1،000،000 تن در سال است. ما تخمین می زنیم 600000 MT روغن موتور دیزل و 40000 MT روغن روغن موتور اتومبیل مسافری ، میزان مصرف گریس حدود 20،000 MT است ، به طور عمده گریس های پایه ایسکالسیم ، لیتیوم و بنتونیت. میزان مصرف روغنهای صنعتی حدوداً 12000 تن MT شامل هیدرولیک ، فلزکاری ، دنده ، توربین ، کمپرسور ، ترانسفورماتور و غیره است. میزان کل صادرات روغنهای مایع در حدود 5000 MT / Y و کل صادرات روغن پایه حدود 340.000 MT / Y است.

روغن موتور ایران

نمای کلی روغن در ایران 53٪ روغن موتور دیزل ، 35٪ روغن موتور اتومبیل مسافری ، 2٪ گریس و 10٪ روغن صنعتی است.

سهم بازار استاندارد عملکرد – بازار:

درصد كيفيت مصرف روغن موتورها در بازار ايران براي خودروهاي مسافربري SE و كمتر از 67٪ ، SG – 26٪ ، SJ و بالاتر – 7٪ است. روغنهای موتور دیزل CF و پایین تر – 5/96٪ ، CG-4 و بالاتر – 3.5٪.

مارک های اصلی روان کننده داخلی در ایران در بخش دولتی عبارتند از: Behran Oil، Iranol، Pars Oil، SepahanOil، در بخش خصوصی GhatranKaveh است. مارک های خارجی TOTAL، SHELL، CASTROL، AGIP، FUCHS

شرکت روغن موتور پیروزی یک شرکت تولید کننده روان کننده است که در آوریل 2002 در شهرک صنعتی کیاسار – مازندران – ایران ثبت شده است. محصولات ما با استفاده از روغنهای پایه باکره معدنی و مصنوعی از گروههای مختلف و بسته های افزودنی معتبر با کیفیت بالا تولید می شود. استانداردها شرکت روغن موتورر توانساز

با تمرکز اصلی بر GCC ، خاورمیانه ، خاور دور ، آفریقا ، کشورهای CIS ، اروپای شرقی ، اروپای جنوبی ، شرکت روغن موتور Piroozi به طور منحصر به فرد در زمینه تولید ، توسعه و بازاریابی در بازارهای نوین منطقه ای و بین المللی و ارائه خدمات قرار دارد. سطح بی نظیر پشتیبانی و خدمات برای مشتریان خود.

محصولات اصلی ما روغن دنده ، روغن های صنعتی ، گریس ، مایع ترمز ، ضد یخ / مایع خنک کننده و سیال شستشوی صفحه است. همچنین شما می توانید با توجه به مشخصات خود ، از بین محصولات گسترده ای یا محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما نه تنها هر نوع روان کننده را در هر مقدار مورد نظر بلکه بسته بندی به سبک خانه شما ، تدارکات و دانش را تحویل می دهیم. علاوه بر این ما می توانیم در مورد همه جنبه های محصول شما توصیه کنیم. ماموریت ما ایجاد ارزش برای مشتریان ما با ارائه راه حل های روانکاری مسئول به نفع مردم ، ماشین آلات و محیط زیست است. ما انواع وسایل نقلیه را در جاده و خارج از جاده ، در ترافیک شهری ، جنگل ها ، در اعماق مین ها و در مسیر جاده روغن کاری می کنیم. ما می دانیم که یک روغن موتور با کارایی بالا چه حداکثر کارایی را با حداقل آسیب به محیط می رساند.

این شرکت با درک این نکته که یک عامل مهم موفقیت در هر سرمایه گذاری ، دسترسی به دانش صنعت خاص است ، توسط تیمی از متخصصان صنعت پیشرو ، شرکای استراتژیک و همکاران تجاری پایه گذاری و بیان می شود که به نوبه خود شرکت را تشویق و ترغیب به شرکت می کند. در یکی از چالش برانگیزترین بازارهای جهان

شرکت روغن موتور پیروزی به پیشرفته بودن فنی برای محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه اعتقاد دارد. تیم ما متشکل از متخصصان اختصاصی با سالها تجربه در زمینه های مربوطه است. این شرکت به رضایت کامل مشتری از طریق محصولات با کیفیت خود اعتقاد دارد. محصولات این شرکت برای عمر طولانی و چقرمگی تضمین شده است. شرکت از اصول کلی مدیریت کیفیت پیروی می کند.

شرکت نفت موتور پیروزی این امر را با سرمایه گذاری مداوم در نوآوری روان کننده ها امکان پذیر می کند.