رشته شغلی دبیری نیز یکی از پرطرفدار ترین رشته های شغلی در میان داوطلبان است که علاقه مندان به این کار می توانند با ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای اشتغال در این وزارتخانه اقدام کنند. به داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت آب و فاضلاب ۱۴۰۰ توصیه می شود پیش از آغاز ثبت نام نخست دفترچه راهنمای این آزمون را مطالعه کرده و پس از بررسی جزئیات ثبت نام و برگزاری آزمون و رشته های ارائه شده برای نام نویسی اقدام کنند. فعالیت شرکت های پیمانکاری غالباَ در زمینه ی اجرایی و اجرای پروژه های عمرانی و قراردادهای اجرایی در زمینه ی ساخت و نظارت بر پیمانکار است اما شرکت های مشاور در زمینه ی طراحی و نظارت و نظارت بر ساخت فعالیت می کنند و واسطه ی پیمانکار و کارفرما هستند. شرکت های پیمانکار پس از اخذ رتبه پیمانکاری یا همان صلاحیت پیمانکاری هنگام شرکتدرمناقصات و یا مزایدات دولتی،می بایست قانون ظرفیت کاری پیمانکاران را رعایت کنند.هر رتبه در هر رشته دارای یک ظرفیت محدود در تعداد پروژه های در دست اجرا و همینطور مبلغ قراردادهای دردست اجرا می باشد.از آنجا که هر شرکت می تواند به هر تعداد قرارداد یا به هر مبلغ با هر شخص وارد قرارداد شود،اما این موضوع در خصوص شرکت هایی که زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی موفق به کسب صلاحیت پیمانکاری شده اند متفاوت می باشد.یعنی هر شرکت بسته به پایه و رشته رتبه خود و بر اساس رشته صلاحیت خود دارای ظرفیت محدود در گرفتن پروژه می باشد.چنانچه در خصوص کسب اطلاعات کامل تر نسبت به ظرفیت رتبه های پیمانکاری نیاز به مشاوره دارید می توانیددر هر ساعت شبانه روز با مشاورین متخصص ثبت کیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت فناوری اطلاعات
شرکت های پیمانکاری برای شرکت در مناقصات دولتی می بایست دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری باشند. رتبه بندی یا گرید یک نوع معیار صلاحیت گذاری برای تضمین کیفیت و کمیت پیمانکاران در ارائه ی خدمات و دفاع از حقوق بهره وران می باشد که توسط معاونت برنامه ریزی و نطارت راهبردی ریاست جمهوری اتخاذ می شود. با رتبه بندی شرکت اعتبار و کیفیت شرکت خود را افزایش می دهید. با اخذ رتبه در شرکت می توانید در مناقصات دولتی که برای گرفتن پروژه های دولتی می باشد می توانید شرکت کنید زیرا در پروژه شرکت های دولتی شرکت هایی که قصد انجام و همکاری با سازمان های دولتی را دارند باید حتما شرکتشان دارای رتبه و گرید باشد تا بتوانند مجوز حضر در مناقصه را دریافت کنند. 13.در صورتی که شرکت شما قبلا دارای رتبه بوده باشد و بخواهید آن را ارتقاء دهید ارائه رتبه قبلی نیز لازم است. که رتبه 1 دارای بیشترین ارزش می باشد و به ترتیب تا عدد های 5 ( برای شرکت های پیمانکاری، انبوه سازی و طراحی ساخت) 3 برای شرکت های مشاوره و 7 برای شرکت های انفورماتیک از اعتبار گرید آن کم می شود.

ثبت شرکت اداره
رتبه بندی شرکت ها برای هر یک دارای سطح بندی متفاوتی می باشد به اینصورت که شرکت های پیمانکاری، انبوه سازی و طراحی و ساخت EPC در 5 سطح گرید بندی و مشاوره ای در 3 سطح، شرکت های انفورماتیک در 7 سطح گرید بندی می شوند. شرکت هایی که به آن ها مشاور اطلاق می شود. شرکت هایی که به آن ها پیمانی اطلاق می شود. بیان حوزه فعالیتی شرکت از دیگر موارد الزامی به منظور ثبت نمایندگی شرکت خارجی است. چراکه به موجب این قانون فرد خارجی میتواند مالک ۱۰۰ درصدی کسب و کار خود باشد. موسسه حقوقی امیران آماده ارائه خدمات به شرکت های پیمانی و مشاور , موسسات , شرکتهای گردشگری , صنعتی و غیره میباشد ، این موسسه با در اختیار داشتن کارشناسان و وکلای ثبتی و حقوقی ماهر توانسته است تا امور مربوط به مشتریان را در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو انجام داده و رضایت آنها را جلب نماید .

تذکر: این تعهد نامه باید برای تمامی اعضای هیئت مدیره انجام شود. لطفا توجه داشته باشید : اگر چه ما تحقیقات لازم را از قبل انجام داده ایم و تلاش های بسیاری در خصوص دادن اطلاعات دقیق به شما کرده ایم، اما در ذهن داشته باشید که تمامی این اطلاعات با استفاده از راه های قانونی در اختیار شما قرار گرفته اند و هدف از بازگو کردن آن ها تنها راهنمایی افراد بوده است. برای دریافت این کد باید به پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور مراجعه نمود و از قسمت مربوطه، اقدامات لازم برای ثبت نام و اخذ کد اقتصادی را انجام داد. رتبه بندی شرکت به عنوان معیاری برای تشخیص صلاحیت و کارکرد شرکت ها می باشد که از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور صورت می گیرد و نشان دهنده وزن و عیار شرکت در بازار های تجاری و فعالیت های اجرایی و زیر شاخه مورد فعالیت خود است. ورقه­ای تحت عنوان سهم الشرکه صادر نمی­شود؛ بنابراین سهم الشرکه اعضا مانند اواراق تجاری قابل انتقال نیست.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ثبت شرکت اتباع خارجی در ایران وب سایت خود باشید.