سفارش آنلاين از پيشاني گرگ تا مهره مار بوآ

پیتون برمه یکی از بزرگترین مارهای جهان به حساب می آید که به طول متوسط 5.5 متر و وزن 70 کیلوگرم می رسد.

توسط ETELARESANKHABAR در 7 فروردین 1401
پیتون برمه یکی از بزرگترین مارهای جهان به حساب می آید که به طول متوسط 5.5 متر و وزن 70 کیلوگرم می رسد. این مار در اندازه گیری که در سال 2005 انجام شد، 8.2 متر طول و بیش از 180 کیلوگرم وزن داشت. این گونه در تمام طول زندگی به رشد خود ادامه می دهد که این رشد فوق العاده بخاطر وجود تعداد زیاد مهره های بزرگ در بدن جانور است. مهره مار برای چی خوبه انواع مار های خانواده ی بوآ که در آمریکای جنوبی و ماداگاسکار زندگی می کنند نیز طعمه ی خودرا به شیوه ی پیتون از پا در می آورند.

مهره مار خریدم نی نی سایت

در این قسمت می خواهیم انواع این مار را برای شما معرفی کنیم. این مار به سبب زندگی در درختان به پیتون سبز معروف شده است. پیتون برمه با نام علمی Python molurus bivittatus بزرگترین زیرگونه ی پیتون هندی و یکی از 6 گونه مارهای بزرگ جهان است که در جنگل های بارانی جنوب شرقی آسیا زندگی می کند. مار پیتون در هند ، چین ، کشور های آسیای جنوب شرقی و در برخی مناطق آفریقا یافت می شود. در کشور های آسیای جنوب غربی اثری از پیتون نیست.

مهره مار شاه کبرا

پیتون برمه در سرتاسر جنوب شرقی آسیا از برمه (میانمار) گرفته تا کامبوجیا، تایلند، ویتنام، چین و اندونزی یافت می شود. مار های پیتون از خزندگان خطرناکی می باشند که به راحتی با دیگر حیوانات وارد جنگ می شوند. یک مار پیتون برمه در پارک سفری خزندگان در ایالات متحده امریکا بعنوان سنگین ترین مار زنده ی دنیا در اسارت شناخته شد. تا سه روز به انتظار بودم بازنگشت، پس از آن پدرم را از این واقعه باخبر ساختم، شکر خدا کرد و برای یکی از اطبّا که اهل کتاب بود نقل کرد، آن طبیب نزد من آمد و دید بیماری برطرف شده، در همان حال مسلمان شد و کلمه شهادت «أَشْهَدُ أَنْ لَا إِلهَ إِلّا اللهُ؛ گواهی می دهم که معبودی جز خدای یکتا نیست» گفت و اسلامش نیکو گردید.

مهره مار هندی

خلاصه در تضاد عجیبی گرفتار شده بودم تو دلم میگفتم : ای بابا احتمالا خانمش ۷-۸ سال از پسره بزرگتره داره قضیه رو بزرگ میکنه و میگه ۲۸سال ازش بزرگتره ! مهره مار بوآ اگر با خودتان رو راست باشید شما به هر آنچه از ته دل خواسته اید و بدون ترس و با تمام وجودتان تلاش کرده اید رسیده اید و در اکثر مواردی که به خواسته ای نرسیده اید یا فکر خلاف خواسته خود را هم فرستاده اید و یا خودتان را لایق آن ندانسته اید . به یاد داشته باشید که شما می خواهید با آنها گفتگو کنید نه مشاجره.

مهره مار از لحاظ علمی

در این قسمت از مقالات هپی پت قرار است در مورد مار خانگی به یکی از موضوعات جذاب یعنی 10 نژاد سرشناس در بین مار ها صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. خیلی از آدمهای موفق دور و ور ما و خیلی از سیاستمداران مشهور مهرهمار به همراه دارند. از نمونه های مبارزه این خزنده می توان به جنگ با شاه کبرا و شیر اشاره کرد. ما باید خودمان را دوست داشته باشیم و از بدنمان تشکر کنیم با این کار خستگی بدن ما از وجودمان خارج میشود، تشکر کردن به نوعی تخلیه بار منفی از بدنمان است، تشکر کردن ارتعاشات ما را به جهان هستی عالی میکند.
مهره مار برنجیهر بار یک خواسته . اگر فردی در خواب ببیند که توسط یک مار Python گزیده می شود، نشانه آن است که باید بسیار مواظب خود و خانواده اش باشد. پیتون قرمز، از خزندگانی می باشد که در مقایسه با سایر گونه ها بسیار خطرناک تر می باشد. پیتون از خزندگانی است که با کمین ، طعمه را به دام می اندازد. مثلاً پیتون مشبک- از لحاظ طولی- بزرگترین مار دنیاست، پیتون درختی با جثه ای کوچک دارای رنگ های مسحورکننده ای است، پیتون توپی دارای بیشترین تنوع طرح و رنگ در تمام دنیاست که با حداکثر 2 متر طول، به محبوب ترین مار خانگی دنیا بدل شده و البته پیتون برمه که بنظر نگارنده تمام ویژگی ها و جذابیت های یک مار خانگی یکجا در این گونه جمع شده است.

مهره مار داری لری

این مار طولی نزدیک به ۱۱ متر و وزنی بالغ بر ۲۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد. پیتون حتی در کشاکش غلبه بر طعمه ، رگ های او را می ترکاند! یک هاله نور سفید دور خودت تصور کن که محافظ توست و با فکر تو بزرگ و بزرگتر می شود که می تواند بسیار بزرگ شود حتی چندصد کیلومتر شود . همان طور که از نام آن پیداست، بدن این مار رنگ قرمز داشته و روی بدن آن خط های سفید رنگ دیده می شود. این چتر سفید رحمت الهی می تواند آنقدر وسیع باشد که وقتی تو آن راباز می کنی می تواند برای کسی که آن طرف دنیا هست هم اثر کند . آن ها به سبب محل زندگی خود لقب پیتون سبز را گرفته اند. این مار از تیره پایتونان است و بیشتر قاره آسیا را به عنوان محل زندگی خود انتخاب می کند. اگرچه رديابي اين افراد چه شياداني باشند كه مردم را فريب ميدهند و چه جاسوساني كه در چنين پوششي به دنبال مطامع خود هستند، چندان كار سختي نيست، البته به شرط آنكه حداقل نظارتي بر فضاي مجازي وجود داشته باشد؛رخدادي كه با گشت و گذاري كوتاه در اين فضا و در ميان صفحات اينستاگرام و كانالهاي تلگرامي جاي خالياش حس ميشود. حس رضایت فوق العاده ای کسب می کنی و خدا خیلی دوست دارد.
آخرین مطالب