خواه حجم ، امواج یا آرایش موی براق و صافی داشته باشید ، سشوار یکی از وسایل ضروری زرادخانه ابزار آرایش شماست. در حالی که بیشتر سشوارها برای انجام همان کار طراحی شده اند ، اما به یک اندازه ایجاد نمی شوند. از سشوارهای یونی که باعث کاهش وز شدن مو و سرعت خشک شدن می شود گرفته تا سشوارهای سرامیکی که سشوار فیلیپس ph 5507 می توانند به افزایش حجم کمک کنند ، سشوارها در انواع مختلف قیمت سشوار فیلیپس ۷۰۰۰وات مدل ۵۵۰۷ و در محدوده قیمت قرار دارند.

سشوار با کیفیت بالا می تواند به کامل شدن مدل مو کمک کند ، اما خشک کن قدیمی یا با کیفیت پایین می تواند به موهای شما آسیب برساند. خواه یک مدل لوکس یا مدل مناسب تری برای بودجه داشته باشید ، در لیست بهترین سشوارهای ما چیزی برای همه وجود دارد.

اگر به دنبال قیمت های پایین هستید ، بهترین سشوار فیلیپس 7000 مدل 5507 پیشنهادات سشوار را در سراسر وب پیدا کرده ایم.

بیشتر ببین
بهترین پیشنهادات
بهترین مسواک های برقی
بهترین مقیاس حمام
سشوار Dyson Supersonic

سشوار Dyson Supersonic
سشوار Dyson Supersonic
460 دلار از آمازون
400 دلار از بهترین خرید
280 دلار از NEWEGG
سشوار با قیمت 400 دلار ممکن است کمی بالاتر از قیمت به نظر برسد ، سشوار موتور سنگین فیلیپس اما دایسون با استفاده از این مدل یک ظاهر طراحی شده تمام تلاش خود را انجام داد. این موتور دارای یک موتور V9 دیجیتال در دسته است که تا 110،000 دور در دقیقه می چرخد ​​و یک ریزپردازنده است که دمای هوا را 20 بار در ثانیه کنترل می کند. این بدان معنی است که خشک کن به سرعت برای خشک کردن موهای شما کار می کند ، اما بیش از حد موهای شما را گرم نمی کند و باعث آسیب بیشتر می شود.

ضمیمه های پخش کننده و متمرکز کننده خشک کن مغناطیسی هستند ،سشوار حرفه ای فیلیپس بنابراین می توانید به راحتی و یکپارچه بین اتصالات تعویض کنید. خشک کن دایسون بسیار عالی به نظر می رسد ، با یکی از جالبترین طراحی هایی که تاکنون دیده ایم.

سشوار رمینگتون با فناوری یونیک + سرامیک + تورمالین

سشوار رمینگتون با فناوری یونیک + سرامیک + تورمالین
سشوار رمینگتون با فناوری یونیک + سرامیک + تورمالین
18 دلار از آمازون
33 دلار از NEWEGG
24 دلار از والمارت
این سشوار رمینگتون بدون شکستن بانک کار را به خوبی انجام می دهد. به علاوه ، مزایای زیادی دارد که می توانید با خشک کن های گران قیمت تر مانند فناوری یونی ، سرامیکی و تورمالین برای موهای صاف و موخوره کمتر دریافت کنید.

با وجود قیمت مقرون به صرفه ، خشک کن Remington’s یک گزینه با کیفیت سشوار فیلیپس مدل ph 5507 است که ممکن است شما را از عملکرد خوب متعجب کند. پیشرانه حداکثر قدرت 1875 وات به این معنی است که شما زود خشک می شوید و سه تنظیم مختلف گرما و دو تنظیم سرعت متفاوت به شما امکان می دهد تنظیمات دلخواه مناسب را برای نوع موهای خود پیدا کنید. دکمه شات سرد را بزنید تا هوای خنکی ایجاد شود که در سبک های قیمت سشوار فیلیپس دقیق ایجاد شده شما قفل می شود. شما حتی پیوست می گیرید – پخش کننده و متمرکز کننده.

خشک کن Bio Ionic Goldpro

خشک کن Bio Ionic Goldpro
خشک کن Bio Ionic Goldpro
86 دلار از OVERSTOCK.COM
خشک کن Bio Ionic Goldpro برای خشک کردن موهای شما با حرارت کمتر طراحی شده است.

یک ظاهر طراحی شده در طولانی مدت با گرما هیچ تأثیری در سلامت موهای شما نخواهد داشت. برخی از سشوارها هوایی را گرم می کنند که بسیار گرم و شدید است و شما احساس می کنید در یک خشک کن لباس هستید. ممکن است شما قفل های آسیب دیده ، خشک یا وز دار داشته باشید که سالها از استفاده از خشک کن و اتو بر روی لباس های خود استفاده کرده اید ، اما در عین حال ، نمی توانید از ابزارهای سبک خود جدا شوید. قیمت سشوار فیلیپس مدل ph 5507 با استفاده از این سشوار Goldpro ، بشکه ای ساخته اید که با طلای 24 عیار ساخته شده است.

درست خواندید – طلا به توزیع حرارت به طور مساوی تری نسبت به سشوارهای سنتی کمک می کند ، بنابراین سریعتر موهای شما را خشک می کند و به شما امکان می دهد زمان کمتری را خرید سشوار فیلیپس 7000w با استفاده از گرما صرف کنید. در عین حال ، فناوری یونی خشک کن مو را مرطوب نگه می دارد. دستگاه Bio Ionic نیز با دوام و بسیار سبک وزن است ، بنابراین هنگام خشک کردن یال ، دستان شما خسته نمی شوند.
سشوار مادون قرمز Jinri همه چیز در مورد گزینه ها است. این دستگاه خرید سشوار فیلیپس دارای سه اتصال می باشد – پخش کننده ، شانه صاف کننده و متمرکز کننده. بی سر و صدا کار می کند و دارای دو تنظیم سرعت متفاوت و سه تنظیم حرارت است ، بنابراین می توانید دقیقاً نحوه خشک شدن موهای خود را انتخاب کنید.

این خشک کن سریع کار می کند ، ضخیم ترین موها را نیز در عرض قیمت سشوار فیلیپس 7000 وات چند دقیقه خشک می کند. همچنین از گرمای مادون قرمز و یون های منفی استفاده می شود ، که موها را صاف تر نشان می دهد و به کاهش وز شدن مو کمک می کند. سشوار Jinri برای کسانی که موهای فر دارند بسیار عالی است ، زیرا ضمیمه پخش کننده موجود باعث خشک شدن مو می شود در حالی که موهای آن را خیلی سریع خشک می کند بدون اینکه موهایتان موخوره.

سشوار سرامیکی Conair Tourmaline

سشوار مدل Conair 1875 Watt Ionic Ceramic، مشکی
سشوار مدل Conair 1875 Watt Ionic Ceramic، مشکی
33 دلار از AMAZON
44 دلار از NEWEGG
33 دلار از والمارت
سرامیک و تورمالین در مورد سشوار کشیدن ترکیبی عالی ایجاد می کنند ، این مورد در مورد سشوار سرامیکی Conair Tourmaline وجود دارد.

وقتی صحبت از ابزارهای یک ظاهر طراحی شده گرما می شود ، سشوار فیلیپس بهتر است مواد سرامیکی را انتخاب کنید. گرمای ایجاد شده از طریق سرامیک قادر است به ساقه مو نفوذ کند و در عین حال رطوبت بدن را حفظ کند. سرامیک نیز به سرعت گرم می شود و گرما را به طور مساوی توزیع می کند ، بنابراین می توانید قفل های خود را برای مدت زمان کمتری در معرض حرارت قرار دهید. بهتر از این ، سراغ یک سشوار موی سرامیکی که شامل تورمالین است ، بروید و به این ترتیب یون های منفی بیشتری به موهای شما می بخشد که منجر به سشوار فیلیپس 7000 ایجاد پارگی نرمتر می شود.

این سشوار سرامیکی و تورمالین از شرکت Conair یکی از بهترین سشوارهای موجود در بازار است