آیا می توانید تصور کنید که بدون ریمل خود بیرون می روید؟ اگر نه ، شما مانند اکثر زنان هستید. استفاده از ریمل به عنوان نقطه اصلی آرایش در نظر گرفته می شود.

 

ممکن است استفاده از رژ لب را فراموش کنیم. روی هم رفته ، همه خانم ها دوست ندارند آن را بپوشند. همچنین ممکن است استفاده از برنزر و هایلایتر را حذف کرده و عمدتا به رژگونه متکی باشیم. فونداسیون را می توان به راحتی با کرم BB جایگزین کرد. اما آیا ما بدون تأکید بر چشمانمان بیرون می رویم؟

 

طبق آمار ، تقریباً هر خانمی هر روز از ریمل استفاده می کند. در غیر این صورت ، معمولاً مژه مصنوعی روی آنها است. نتیجه؟ ما به سختی می توانیم زندگی خود را بدون ریمل خوب تصور کنیم.

 

چرا ریمل می زنیم؟

در واقع دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد. مهمترین نکته این است که مژه های رنگ نشده طبیعی ما جذابیت چندانی ندارند. همچنین وقتی مژه های روشن داریم ، تقریباً نامرئی هستند. البته استثنائاتی نیز وجود دارد ، اما حتی صاحبان مژه های بلند و زیبا ، تمایل به ریمل زدن دارند.

 

ریمل نه تنها به تأکید بر آرایش کمک می کند ، بلکه جلوه خاصی به آن می بخشد. مژه هایی که کاملاً پوشیده شده اند نوعی فریم را ایجاد می کنند که باعث عمیق تر و زیباتر شدن چشم ها می شود. یک ریمل با کیفیت بالا مژه های ما را تیره ، بلند ، ضخیم و فر می کند. همه اینها در کنار هم آرایش ما را واقعاً رسا و جذاب می کند.

 

کاربرد مهم است!

ممکن است به نظر برسد که استفاده از ریمل کار مهمی نیست. نگاهی گذرا به زنان خیابان نشان می دهد که لزوماً اینطور نیست.

 

راه های جلوگیری از جمع شدن مژه ها:

 

ارزش انتخاب ریمل هایی با کیفیت خوب است که مژه ها را نمی چسبانند ، آنها را بارگذاری نمی کنند ، پوسته پوسته نمی شوند و روی پلک ها منتقل نمی شوند.

مطمئن شوید که از سرم یا روغن مژه استفاده می کنید زیرا کار با مژه های محکم و کشسان آسان تر است ، نمی افتد و اثر را خراب نمی کند.

ما باید تکنیک صحیح را بیاموزیم که به لطف آن ریمل روی مژه ها می گذاریم و آنها را به هم نمی چسبانیم.

کدام ریمل را انتخاب کنیم؟

این همه زن ، خیلی نظرات. با این حال ، اکثر آنها موافقند که ریمل هایی با برس سیلیکونی بهترین هستند. فرمول باید قوام مخملی داشته باشد ، خیلی متراکم نباشد و آبریزش نداشته باشد – به لطف این ما می توانیم به راحتی آن را روی هر مژه به طور جداگانه بدون دستیابی به “اثر عنکبوت” بپوشانیم. حتی اگر حاوی مواد مغذی و در عین حال بادوام باشد ، حتی بهتر است. ریمل ضد آب فقط برای رویدادهای خاص گزینه خوبی است زیرا مژه های ما را بار می کند و برداشتن آن دشوار است.

 

چگونه می توان ریمل را به درستی بمالید؟

اکثر زنان به خوبی می دانند که چگونه این کار را از همان لحظه اول انجام دهند. معمولاً ما بصورت بصری و بدون اطلاع از قوانین این کار را انجام می دهیم. زمان تغییر آن فرا رسیده است زیرا برنامه مناسب کلید موفقیت است.

 

وقتی به آینه ای که روی میز ایستاده نگاه می کنیم ، استفاده از ریمل راحت تر است – چشم های ما به سمت پایین متمایل می شوند و خطر کثیف شدن پلک ها کاهش می یابد. ما همیشه باید برس را موازی خط مژه نگه داریم و آن را با حرکت زیگزاگ (با حرکت به چپ و راست و همچنین بالا و پایین) بپوشانیم. به این ترتیب ، مژه ها را جدا کرده و مقدار مناسب محصول را اعمال می کنیم. دو کت ضخیم حداکثر هستند ، زیرا هر کت اضافی ممکن است بر جلوه کاریکاتور طبیعی بیفزاید.