راهنمای خرید تخت زیبایی

اگر قصد خرید تخت زیبایی دارید با ما همراه باشید.
احتمالا تا به حال به کیلینیک های زیبایی و مراکز درمانی زیبایی مراجعه کرده باشید، تخت های زیبایی را دیده اید.
این نوع تخت های بیمارستانی به دلیل راحتی بیمار و پزشک ساخته شده اند. و وظیفه اصلی آن ها فراهم کردن بهترین وضعیت برای سهولت در عمل های جراحی زیبایی حساس می باشد.

کاربرد های تخت های زیبایی

به دلیل تنظیم دلخواه زاویه ی قرار گیری بیمار از این نوع تخت های بیمارستانی در عمل های جراحی مثل لیزر پوست، پاکسازی و ترمیم پوست صورت و بدن، انواع تزریق ها و بوتاکس، شاداب سازی پوست با استفاده از مواد طبیعی و … استفاده می شود. تخت های زیبایی در تمامی کلینیک های زیبایی و مراکز درمانی مورد استفاده قرار میگیرد و در تمامی مراحل درمان از تشخیص تا معاینه و در نهایت درمان از تخت های زیبایی استفاده می شود.

اندازه تخت زیبایی چقدر است؟

تخت زیبایی می تواند از 89 تا 137 سانتیمتر عرض داشته باشد. طول اکثر تخت های زیبایی 190 تا 225 سانتیمتر است.

انواع تخت زیبایی

تخت های مورد استفاده در عمل های تزریقات و مزوتراپی با عمل های لیزر پوست و عمل هایی که نیاز به صرف کار بیشتری هستند متفاوتند. برای هر نیاز و هر بخش تخت زیبایی مخصوص خود ساخته شده اند پس در هنگام خرید به این نکته مهم توجه کنید. علوه بر این تخت های زیبایی به دو دسته تمام برقی و مکانیکی تقسیم بندی می شوند. این به این معنی است که در تخت های تمام برقی با استفاده از ریموت کنترل از راه دور زاویه سر، کمر و پاهای بیمار به راحتی و تنها با فشار یک دکمه انجام می شود. ولی در مدل مکانیکی با استفاده از اهرمی مخصوص این کار انجام می شود که تمامی این عملیات به صورت دستی میباشد.

 

نکات مهم در هنگام خرید تخت زیبایی

1. هنگام خرید تخت ، باید از قدرت موتور اطمینان حاصل کنیم تا بتواند به راحتی وزن بیماران سنگین را تحمل کند.

2. تعداد موتور در تخت زیبایی بسیار مهم است زیرا به حرکت تخت در قسمتهای مختلف کمک می کند.

3. نوع ابر یا کف مورد استفاده در آن بسیار مهم است زیرا باید بتواند در برابر وزن بالا حالت اولیه خود را از دست ندهد و مقاومت خوبی را از خود نشان دهد.

 4- سطح تخت زیبایی باید از مواد مقاوم مانند چرم یا مواد مشابه ساخته شود ، زیرا در طول عمل های زیبایی و بعد از آن برای پاکسازی محل قرارگیری بیماران از مواد ضد عفونی کننده زیادی استفاده می شود و این احتمال پوسته پوسته شدن فوم تخت را بالا می برد. پس باید تخت زیابیی که انتخاب می کنید از مقاومت خوبی در برابر پوسیدگی بدنه و فوم و خوردگی برخوردار باشد.

5- بدنه و اسکلت تخت های زیبایی باید از فلز محکم و مقاوم در برابر استفاده در طول سالیان زیاد باشد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes