راهنمای انتخاب مایوی زنانه شنا/ بهترین لباس شنای متناسب

به دنبال کاملترین و جامع ترین راهنمای خرید بهترین مایو زنانه هستید؟ اینجا کلیک کنید آیا می خواهید فرم بدن خود را بدانید تا بهترین و مناسب ترین لباس شنا را برای خود پیدا کنید؟ آیا می خواهید با انواع لباس شنای زنانه آشنا شوید؟ بنابراین این مقاله را هرگز از دست ندهید!

راهنمای خرید سایز مایو زنانه

 

رفتن به استخر و شنا در مکان هایی مانند استخر ، دریا ، پارک آبی و … برای بسیاری از خانم ها یک زمان استرس زا است. در واقع ، قرار گرفتن در معرض بیش از حد ممکن است احساس عدم امنیت کند و انتخاب یک لباس شنای نامناسب خرید بهترین مایو زنانه ممکن است احساس ارزشمندی شما را سرکوب کرده و احساس جذابیت و اعتماد به نفس کمتری در شما ایجاد کند. شما دارید هرچه بیشتر درباره نوع بدن خود بدانید به راحتی می توانید مایویی پیدا کنید که شکل شما را تراشیده تر نشان دهد. به طور کلی ، حفظ تعادل بین بالا و پایین بدن ضروری است. پشتیبانی کافی از مناطق بزرگتر در حالی که چشم ها به ترکیب بهتری خرید بهترین مایو زنانه نسبت به شما جلب می شوند.

در اینجا انواع فرم بدن و لباس شنا مناسب آنها آورده شده است:
بخش 1 از 8:
ظاهر با کمر منحنی:

1- لباس شنای یک پارچه و تک رنگ را انتخاب کنید. خرید بهترین مایو زنانه لباس های تک رنگ صاف و شیک به نظر می رسند. ظاهر شما ممکن است به قدری خمیده باشد که بتواند جلب توجه کند. بنابراین نگرانی در مورد اهمیت دادن به مناطق خاص یا قرار گرفتن در معرض کمتر در مناطق دیگر زیاد نیست.

انتخاب مایو مناسب زنانه

لباس شنای زنانه
2- یک لباس شنا با گردن V عمیق در نظر بگیرید. خرید بهترین مایو زنانه بدن شما مجرد است و بالاتنه شما دارای انحنا است که ارزش نمایش دارد. دارد. یک گردن با یقه V شکل عمیق یا سبک مشابه به شما کمک می کند تا منحنی های بالاتر بدن خود را در معرض خرید بهترین مایو زنانه دید قرار دهید ، در حالی که قسمت بالای بدن را پوشانده نگه دارید.

لباس شنای زنانه

لباس شنای زنانه
لباس شنای زنانه
3- از لباس شنا با شورت پسرانه پرهیز کنید. این خرید بهترین مایو زنانه موارد انحنای بدن شما را کمتر نشان می دهد و ممکن است شما را در قسمت پایین حجیم و جعبه ای یا نامتعادل نشان دهد.

لباس شنای زنانه
لباس شنای زنانه
4- لباس های شنا با لبه های خشن و مواج در امتداد خرید بهترین مایو زنانه خط گردن و گره های باسن را پیدا کنید. حاشیه های مواج و مواج روی خط گردن ، بر خمیدگی های بالاتر شما تأکید می کند ، اما اگر بیش از حد افراطی باشد ، باعث عدم تعادل می شود. خرید بهترین مایو زنانه با اطمینان از داشتن گره یا سایر جزئیات روی لگن ، امور را مرتب نگه دارید.

راهنمای سایز مایو

 

لباس شنای زنانه
5- با یک سری چاپ های کوچک ، که کمتر به چشم خرید بهترین مایو زنانه می آیند ، چیزها را بررسی کنید. اگر ترجیح می دهید منحنی های بدن خود را بپوشانید تا آنها را به رخ بکشید. بنابراین به دنبال پارچه هایی با نقاط گرد یا سایر طرح های چاپی ظریف و کوچک خرید بهترین مایو زنانه باشید. این پارچه ها یک اثر پنهان کنندگی دارند که ممکن است باعث کاهش حجم کلی شود.

بخش 2 از 8:
ظاهر گلابی شکل:
1- به دنبال تاپ هایی با عناصر طراحی اضافی بالای کمر باشید. این جزئیات چشم ها را به سمت بالا می کشد و باعث می شود بالاتنه شما بزرگتر خرید بهترین مایو زنانه به نظر برسد و وزن پایین بدن به نصف کاهش یابد.

لباس شنای زنانه
لباس شنای زنانه
2- از تاپ های یک تکه خودداری کنید. در حالی که ممکن خرید بهترین مایو زنانه است نگران کمبود پوشش نباشید. اما این تاپ ها فقط تأکید بر قسمت تحتانی بدن را خاتمه می دهند و آنها را حتی از آنچه که هستند واقعی تر می کنند. به نظر می رسد.

انواع لباس شنای زنانه

3- لباس های شنا با خطوط افقی را در قسمت خرید بهترین مایو زنانه بالا تنه یا کمر امتحان کنید. این خطوط باعث می شود سینه شما پرتر به نظر برسد و پاها و باسن شما متعادل شود.

انواع لباس شنای زنانه
لباس شنای زنانه
4- به دنبال لباس های شنا با خط گردن که با لبه دوخته شده خرید بهترین مایو زنانه به لباس شنا یا گردن V تزئین شده باشد. این خطوط گردن عمیق باعث می شود که قسمت بالاتنه شما به دو قسمت تقسیم شود ، باعث می شود قسمت بالاتنه کوچک شما پرتر خرید بهترین مایو زنانه به نظر برسد و توجه شما را از باسن منحرف کند.

لباس شنای زنانه

جدول سایز بندی مایو زنانه

 

5- اگر مایو با شلوارک خریده اید؛ رنگ مشکی خرید بهترین مایو زنانه را انتخاب کنید. رنگ سیاه اثر لاغری دارد. هنگامی که رنگ سیاه با یک طرح کوتاه پسرانه ترکیب می شود ؛ این می تواند ضخامت و ضخامت نواحی بالاتر پای شما را بپوشاند. از شورت پسرانه رنگ روشن پرهیز کنید؛ مواد اضافی در رنگ های روشن ممکن است در واقع لگن شما را بزرگتر خرید بهترین مایو زنانه نشان دهد. همچنین از دامن پرهیز کنید.

انواع لباس شنای زنانه
لباس شنای زنانه
6- با کوتاه کوتاه (لباس شنای خیلی کوتاه و بریده) پاها را بلندتر نشان دهید. لباس شنا با این شکل خاص در قسمت پایین ، که بیشتر پاهای شما را نشان می دهد. در واقع به طولانی شدن آنها کمک می کند و این اثر طولانی می شود. خرید بهترین مایو زنانه اغلب باعث ضخیم و ضخیم تر نشان دادن پاها می شود.

خرید پارچه مایو

 

لباس شنا
7- تنه خود را با لباس شنای نازک بلندتر کنید. خرید بهترین مایو زنانه پارچه اضافی ظاهری محکم و طولانی به قسمت بالای بدن شما می دهد. این طول اضافی باعث می شود کمرتان کمتر از نصف پر شود.

مایو شنا زیبا
مایو دختران شنا می کند
بخش 3 از 8:
ظاهر سیب شکل:
1- بدنبال پارچه هایی بروید که برای خرید بهترین مایو زنانه صاف و مسطح شدن معده شما طراحی شده باشند. مواد ضخیم تر یا لباس شنا ساخته شده برای حمایت از شکم می تواند قسمت میانی بدن شما را لاغرتر نشان دهد. این بهترین راه برای انتخاب مناسب ترین خرید بهترین مایو زنانه لباس شنا است.

مدل مایو برای افراد چاق

لباس شنای جذاب
بهترین لباس شنا
2- چین کمر شما را کشیده و لاغرتر نشان می دهد.

مایو کاملا
مایو زیتونی
3- با چاپهای خلاقانه قسمت میانی بدن خود را مخفی کنید. خرید بهترین مایو زنانه چاپ های پیچ و زخم توجه را از وسط بدن دور می کنند. انسداد رن

ایندکسر