محمود پوروهاب ، محمد گودرزی دهریزی دانلود کتاب الکترونیکی و کمال شفیعی از آثار دریافت دانلود کتاب الکترونیک شده از دبیرخانه جنبش ادبی کاروان خورشید قدردانی می کنند.
داوران کاروان ادبی “کاروان آفتابی” معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای کودکان و نوجوانان ، هیئت داوران کاروان ادبی “کاروان آفتاب” ، متشکل از محمود پوروهاب ، محمد گودرزی دهریزی و کمال شفیعی 50 شعرها و داستان ها تا آخرین مرحله از اسکن ادبیات ارزیابی می شود. این رویداد ادبی برای کودکان و نوجوانان 10 تا 18 ساله و به منظور شناسایی ، جذب و آموزش کودکان و نوجوانان مستعد در سراسر کشور ، در قالب شعر و داستان با مضامین “قهرمانان عاشورا” ، “قیام در کربلا” “،” امید “،” ایثار “و” فداکاری “،” دوستی و همدلی “و موضوع” آزاد “برگزار دانلود کتاب الکترونیک می شود. مراسم اختتامیه جنبش ادبی “کاروان آفتاب” یکشنبه 10 مارس سال جاری برگزار می شود و به برگزیدگان اهدا و جوایز آنها اهدا می شود.

باید توجه داشت؛ با من بخوان برنامه ای برای ترویج مطالعه برای دانلود کتاب الکترونیک همه کودکان دانلود کتاب زبان اصلی، به ویژه کودکان نیازمند و بحران زده است. این پروژه زیر نظر موسسه تحقیقاتی تاریخ ادبیات کودکان اجرا می شود. آواز با من بر اساس ارائه کتاب های با کیفیت خوب به همه کودکان است ، به ویژه کودکانی که در زندگی عادی به چنین کتاب هایی دسترسی ندارند. “همه کودکان حق خواندن کتاب های با کیفیت را دارند” عنوان برنامه است.

Sing with Me بر تقویت سواد ابتدایی و به اشتراک گذاشتن کتاب با کودکان و نوجوانان دانلود کتاب الکترونیک از طریق خواندن ، گفتگو و بازی در ارتباط با کتاب متمرکز است ، تا ضمن ایجاد لذت و اشتیاق از مطالعه ، تأثیر عمیق تری در ذهن و روح کودکان بگذارد. . بر اساس این رویکرد ، این برنامه علاوه بر انتخاب آگاهانه كتابهای مناسب و با كیفیت و تحویل آنها به كودكان ، با انجام سمینارهای مختلف سعی دارد معلمان و مربیان را در زمینه صداخوانی و فعالیتهای مربوطه قادر سازد.

برنامه “با من بخوان” توسط نیکوکاران در زمینه ها دانلود کتاب الکترونیک مختلف که کودکان محروم به کتاب های با کیفیت در شرایط بحرانی نیاز دارند پشتیبانی می شود. این برنامه در سال 2010 به صورت آزمایشی در حومه تهران راه اندازی شد و از آن زمان در سراسر ایران در استان های مختلف اجرا شد.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه استعدادهای برگزیده و ادبی و انتشار آثار برگزیده در قالب مجموعه شعر و داستان کوتاه از دیگر فعالیت های دبیرخانه کاروان ادبی کاروان آفتاب خواهد بود.

Booktopia ، بزرگترین کتابفروشی آنلاین استرالیا ، اعلام کرده است که دانلود کتاب الکترونیک محتوای صفحه فیس بوک خود را از دست داده است.
صفحه کتابفروشی در استرالیا قربانی اختلاف بین دولت و فیس بوک
براساس گزارش ها ، خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به گفته بوکسلر ، شبکه اجتماعی فیس بوک پس از لغو برنامه های خبری در استرالیا ، که وی در پاسخ به درخواست دولت استرالیا از شرکت های رسانه ای انجام داد ، با انتقاد جهانی ناشران و سیاستمداران روبرو است. برای تقسیم درآمد از تبلیغات

فیس بوک تمام صفحات مربوط به دولت های استرالیا ، موسسات خیریه و سازمان های خبری محلی و بین المللی را سه روز قبل از شروع برنامه ملی واکسیناسیون Covid 19 در استرالیا حذف کرد. اختلافات بین فیس بوک و استرالیا بر سر قانونی است که دانلود کتاب الکترونیک فیس بوک و گوگل را ملزم می کند با آژانس های خبری قرارداد تجاری منعقد کنند و برای نشان دادن پیوندهای خود به اخبار پول پرداخت کنند.

Booktopia ، بزرگترین کتابفروشی آنلاین استرالیا ، اعلام کرده است که محتوای صفحه فیس بوک طاقچه خود را از دست داده است. صفحه Boctopia Australia کتابهایی را منتشر می کند که از سال 2009 در استرالیا در فیس بوک منتشر شده اند ، که دانلود کتاب الکترونیک تقریباً 130،000 دنبال کننده دارد. استفان دالانگ ، مدیر بازاریابی در فروشگاه استرالیا گفت: “همه ما برای هماهنگی با نویسندگان از فیس بوک استفاده می کنیم و این منطقی نیست.”

سخنگوی فیس بوک گفت: اقدامات ما در حال محدود کردن دسترسی مصرف کنندگان و ناشران استرالیایی به دانلود کتاب الکترونیک محتوای اخبار داخلی و بین المللی است. از آنجا که این قانون رهنمودهای روشنی برای تعریف محتوای اخبار ارائه نمی دهد ، ما برای تطابق با قانون کتابناک معرفی شده تعریف گسترده ای را در نظر گرفته ایم.