خط تلفن مجازی ایرانی چیست؟

شماره تلفن مجازی موجب صرفه جویی در هزینه و انعطاف پذیری برای مشاغل کوچک می شود.
می توانید یک شماره مجازی را به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک بسته سیستم تلفن مجازی دریافت کنید.
بسیاری از ارائه دهندگان تلفن مجازی به شما امکان می دهند شماره تلفن سنتی خود را به صورت واقعی منتقل کنید.
داشتن شماره تلفن مجازی می تواند شماره تلفن شما را در هر زمان و هر زمان و در عین حفظ حریم خصوصی شما در دسترس قرار دهد.
یک سیستم ارتباط تلفنی قابل اعتماد ابزاری است که هر کسب و کار باید داشته باشد. با این حال ، به طور سنتی ، این سیستم تلفن مناسب برای معامله گران گران بود و اجرای آن در مشاغل کوچک دشوار بود.

امروزه شماره تلفن مجازی یک راه حل ساده و مقرون به صرفه است که می تواند به گسترش تجارت شما در فراتر از یک خط تلفن سنتی کمک کند. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد خطوط تلفن مجازی بدانید وجود دارد.

خط تلفن مجازی چیست؟
شماره تلفن مجازی (DID) یک شماره تلفنی است که به یک خط تلفن یا خط تلفن خاص گره خورده است و به کاربر اجازه می دهد تا تماس ها را از یک شماره به شماره دیگر ، آدرس IP یا دستگاه منحرف کند. خطوط تلفن مجازی را می توان شماره های آنلاین نیز نامید.

به طور سنتی ، شماره تلفن برای کار بر روی یک خط تلفن واحد طراحی شده بود که از طریق تلفن از طریق تلفن از طریق جسمی به خانه یا محل کار شما متصل شده بود و هرگونه تماس با آن شماره فقط می تواند به آن مکان فیزیکی خاص باشد. ارسال شود اگرچه تلفن های همراه بیشتر از تلفن ثابت تلفن های همراه دارند ، اما برای پوشش همچنان به برج های سلولی وابسته هستند. با حذف این محدودیت های بدنی ، یک شماره مجازی کنترل و انعطاف پذیری بیشتری در نحوه دریافت تماس به شما می دهد.

یادداشت سردبیر: آیا به دنبال سرویس تلفن یا ارائه دهنده VoIP هستید؟ پرسشنامه زیر را پر کنید تا شرکای فروش ما بتوانند با اطلاعات رایگان با شما تماس بگیرند.

شماره تلفنهای مجازی چگونه کار می کنند؟
شماره تلفنهای مجازی به منظور تأمین پوشش ، به جای یک شرکت تلفن یا برج تلفن به اینترنت متکی هستند و به کاربران امکان دسترسی به تلفن یا رایانه را می دهند. همچنین به شما امکان می دهد دستگاهی را که از آن استفاده می کنید در زمان واقعی تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر فقط می خواهید در زمان های مشخصی در تلفن همراه خود در دسترس باشید ، می توانید کلیه تماس های دریافت شده در ساعات کاری را به یک خط تلفن مجازی هدایت کنید.

نحوه خرید یک شماره مجازی
شماره تلفن های مجازی را می توان از چند طریق خریداری کرد. اگر تجارت شما از قبل دارای سیستم پروتکل پروتکل Voice over Internet (VoIP) است ، می توانید از طریق ارائه دهنده VoIP خود شماره های مجازی را به بسته فعلی خود اضافه کنید. به طور کلی 5 تا 10 دلار در ماه هزینه دارد.

اگر می خواهید یک سیستم تلفن مجازی بخرید ، می توانید بسته ای را تهیه کنید که شامل یک شماره مجازی و تعداد معینی پسوند و دقیقه باشد. بسته به مدت طولانی صحبت کردن در “خط مشاغل” ، چند دقیقه طول می کشد. هزینه طرح سیستم تلفن مجازی از 10 تا 12 دلار در ماه برای یک یا دو عدد مجازی با 300 تا 500 دقیقه و برای دو عدد مجازی با 2،000 تا 3000 دقیقه از 25 تا 50 دلار متغیر است.

اگر قبلاً سیستم تلفن مجازی ندارید ، می توانید از طریق ارائه دهنده ای که فقط شماره های مجازی را می فروشد ، بروید. در اینجا برخی از محبوب ترین ارائه دهندگان خط مجازی آورده شده است: خرید شماره مجازی

Google Voice یک شماره مجازی مجازی را برای کاربر فراهم می کند که می تواند برای تماس ، پیام های متنی و پست صوتی استفاده شود. این نرم افزار برای گوشی های هوشمند یا رایانه ها آسان است و می توانید یک شماره مجازی را به شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت وصل کنید. برنامه های تجاری برای هر کاربر از 10 دلار در ماه شروع می شود.

MightyCall یک سیستم تلفن مجازی مبتنی بر ابر است که تماس تلفنی ، پیام رسانی متنی و پست صوتی و همچنین مکالمه هوشمند و ضبط تماس را ارائه می دهد. اشتراک های اشتراکی در دسترس هستند و از 19.99 دلار در ماه شروع می شوند.

ملخ ها از تماس ها ، متون و پیام های صوتی پشتیبانی می کنند. این برنامه سه برنامه خدمات مختلف را ارائه می دهد ، از 26 دلار در ماه شروع می کند و به شما امکان می دهد تا یکی از بهترین ها را برای تجارت خود انتخاب کنید.

8 × 8 یک سیستم ارتباطی VoIP مبتنی بر ابر است که دارای خدمات بسیار معتبری ، تماس سه جانبه ، ایمیل صوتی آنلاین ، تماس تلفنی و گروه های زنگ دار از جمله بسیاری از ویژگی های آن است. همچنین با برنامه های اداری مانند Salesforce و Slack ادغام می شود. برنامه ها با 12 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>