حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اهمیت پشتوانه واردات

توسط ETELARESANKHABAR در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی تیم مولودی جنس مهم بیش از سه ده سال فعالیت رشته ای در زمینه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی مال در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی با اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان حیاتی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم هم اکنون مولودی مال مفتخر است که اهمیت دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی مدیریت ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همراه آوردیم:

امید میباشد که مشتریان مستمر و دیرین هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی مال به جهت مشتریان کهن به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وب سایت مولودی جنس میتوانید از نشانی زیر به کارگیری نمایید:

آدرس سایت قانونی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت عمل خویش در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ حیاتی واردات محصولات دارای کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی نخست بر همین اورجینال بوده می باشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک فرآورده مهم کیفیت و راضی بودن بخش میباشد و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن و نیز ارزش مناسب و رقابتی هست کار زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این مجموعه امیدوار میباشد که به یاری پروردگار و تلاش همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین حساس موفق بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری رخ بدهند.

کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با بها رقابتی و زیاد عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو دکان کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات حساس کیفیت سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی کلیدی و هدف رضایت مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در رابطه اهمیت وب سایت خانگی لند با رئیس فروش با شخصیت همین گروه قوی و حساس میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع فراوان فراوان این وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان جالب و کافی بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و اهمیت متخصصین همین زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 با فروش محصولات وبسایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و اهمیت ارزش کاهش از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، کار خویش را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی دارای میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات کلیدی کیفیت و اهمیت قیمت های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی تصور سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو مال را در قسمتی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات این سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این تارنما بزنید، ممکن است شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین مورد از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی مورد نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو حیاتی مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حیاتی همین تیم در رابطه باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

مسئله با در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می نمایند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اساسی توجه به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا این که بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار دکان رو کلیدی نیز مقایسه کنیم:

در جدول پایین کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما هم مغازه مهربانی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

نکات مهم در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، عاملی اهمیت به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک و تردید دارند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار اختراع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک وتردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته با که در خرید اینترنتی می بایست به آن اعتنا نمایید این میباشد که خرید خویش را از یک وبسایت معتبر و خوش سوابق انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در ارتباط اهمیت ارآیه فرآورده و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

به همین نکته دقت نمایید که برای پیدا نمودن وب سایت های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید نه لزوما سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و حتما از صحت و صحت نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کردن کنید

هرگز حیاتی به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این گزینه را چطور متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود نه فقط اساسی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار وضعیت زیر قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در تارنما هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی مهم هست که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در داخل مرز و بوم آغاز شده، ثبت و ساماندهی دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست ثبت اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی دکان های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در عاقبت اگر میخواهید از امنیت یک وب وب سایت کاملا مطمئن گردید کافی است به ورقه به دست آوردن و کارهای کلیدی نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه نمایید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این نخست باید توجه داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را دارای بانک آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. درصورتیکه ورقه خزانه آیتم لحاظ اهمیت عبارت http می باشد هرگز دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در صفحه خزانه آیتم نظر، حتی در صورتی که همگی حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدرسه ها و دانشکده برای انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای کهن دیگر به کار گیری می‌کنند.

توجه فرمایید که در صورتی که به سلامت داده ها خود مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که مهم کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اصلی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور بسیار گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که داده ها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش مورد استعمال قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به همین خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود کلیدی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و صرفا توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از روش اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم حیاتی هدف ارزیابی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ راهنمایی و خدمات دارای ربط مهم رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این با را از طریق روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که با مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یک عدد از بانک‌های سرزمین اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی مهم طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های مهم بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن چکیده از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و بعد از آن قطع ارتباط می‌کنند.

در نقطه نهایی گشوده نیز باید به همین نکته اشاره کنیم که یک مغازه اعتبار را نمی توان فقط اهمیت دقت به درجه آن در وب وبسایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی مهم هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. دارای رعایت همین نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، اهمیت دقت به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت بسیار زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اصلی توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا غالب شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

دوچندان