توسط هیوا مووی با بهترین فیلم های درام جهان آشنا شوید

ژانر درام در سینما یکی از محبوب ترین سبک ها به حساب می آید. به جرات می توان اکثر شاهکار های تاریخ سینما حداقل دارای بن مایه ای از ژانر درام می باشند و یا حداقل کمی از المان های درام در آن ها به چشم می خورد.

هیوامووی قصد دارد طی مقاله ای به طور مختصر شما را با چندی از بهترین درام های دنیای سینما آشنا کند. در صورتی که هر کدام از فیلم های سینمایی زیر مورد پسند واقع شد می توانید آن را از وب سایت هیوا مووی از بهترین سرور ها و با دوبله فارسی دانلود کنید. در ضمن اگر فیلم مورد نظر شما بر روی سایت نیست می تواند درخواست خود را اعلام کنید تا آپلودر های سایت در اسرع وقت فیلم یا سریال یا مستند مورد نظرتان را در اختیارتان قرار دهند. با هیوا مووی همراه باشید.

یکی از آثار بسیار زیبا در این سبک فیلم A Quiet Place به کارگردانی جان کرازیسکی می باشد. این اثر در سال 2018 منتشر شد و نامزد دریافت جایزه بهترین موسیقی متن در جشنواره گلدن گلوب و نامزد بهترین تدوین صدا در اسکار شده است. تماشای این اثر را به هیچ عنوان از دست ندهید.

یک زندگی نامه ی جذاب

از جمله آثار زیبای درام و بیوگرافی می توان به فیلم Bohemian Rhapsody اشاره کرد که زندگی نامه خواننده مشهور فردی مرکوری می باشد و مورد اقبال بینندگان قرار گرفت. البته گفته می شود این اثر چندان به واقعیت های تاریخی وفادار نبوده است ولی با این حال نظر مخاطبان را به خود جلب کرد.

کتاب سبز

Green Book یا کتاب سبز به کارگردانی پیتر فارلی نیز از آن دسته فیلم هایی است که حتما باید آن را مشاهده کنید و قطعا از دیدن آن نهایت لذت را خواهید بود. داستان در دورانی روایت می شود که سیاه پوستان به دنبال دریافت حقوق برابر نسبت به سفید پوستان می باشند. این اثر برنده جایزه بهترین فیلمنامه در جشنواره گلدن گلوب و نامزد بهترین فیلم و فیلمنامه در اسکار می باشد.

فیلم بعدی A Star Is Born یا ستاره ای متولد شد شاهکار بردلی کوپر با حضور لیدی گاگا به عنوان بازیگر. داستان آن از این قرار است که یک موسیقی دان مشهور به یک دختر کمک می کند تا تبدیل به یک ستاره موسیقی شود. این اثر موفق به دریافت نمره 7.9 از کاربران آی ام دی بی شده است. همچنین در 8 زمینه اسکار نیز نامزد شده است که قطعا موفقیت بسیار بزرگی برای این فیلم خوش ساخت و کارگردانش می باشد.

منبع : https://hivamovie.com/