تبلیغات همسان در فارسی کلاب

ناشران مانند BuzzFeed و Dodo محتوا تولید می کنند که به سرعت در رسانه های اجتماعی رو به رشد است. آنها با کمک مارک های دیگر درآمد کسب می کنند. برندها به این ناشران پرداخت می كنند تا برای آنها پست و فیلم ایجاد كنند كه از فرمول ناشران پیروی می كنند. آنها همچنین برای توزیع این محتوای حمایت شده در مخاطبان بزرگ در رسانه های اجتماعی و وب سایت های آنها به ناشران پرداخت می کنند.

وقتی هزینه خدمات تبلیغاتی بومی ناشران را پرداخت می کنید ، می توانید در مهارت های نوشتاری آنها نفوذ کرده و از مخاطبان آنها بازدید کنید تا به برند شما کمک کند تا برای بازدید کنندگان بیشتر داستان های قانع کننده ای را برای شما تعریف کند.

در طی این فرایند خلاق ، شما با ناشران کار خواهید کرد تا محتوای حمایت مالی را تهیه کنید که یکی از موضوعات اصلی آنها را پوشش می دهد و به نظر می رسد مانند یک مطالب معمولی در وب سایت ناشر. به این ترتیب ، حتی اگر پست شما از نظر فنی تبلیغاتی باشد ، در تجربه مرور وب مخاطبان آنها دخالت نخواهد کرد. آنها از خواندن پست شما لذت می برند ، و احساس نمی کنید که شما یا ناشر چیزی را تبلیغ می کنید. این امر شما را در معرض دید افراد زیادی قرار می دهد ، شما را به سمت ترافیک سوق می دهد و پیروان جدیدی را به سمت برند خود جذب می کند.

4. تبلیغات تبلیغاتی ویدیویی برای کاربران وب
گرفتن مردم برای تماشای تبلیغ 30 تا 60 ثانیه ای در YouTube بهترین راه برای جذب مخاطبان جدید نیست ، فقط آنها را آزار می دهد. اما کوتاه کردن فیلمهای تبلیغاتی می تواند بازدید کنندگان را بدون اندازه گیری صبر و سرگرمی آنها سرگرم کند. طبق گفته های گوگل ، 90٪ از تبلیغات تبلیغاتی بزرگ 30٪ از نتایج تبلیغات خود را از این طریق دریافت می کنند.

اگر می خواهید در YouTube تبلیغ کنید ، جایی که بیشتر سالمندان به جای تماشای تلویزیون ، محتوای YouTube را تماشا می کنند ، می توانید دو نوع تبلیغات ویدیویی انجام دهید. تبلیغات TrueView و تبلیغات سپر.

با تبلیغات واقعی ، شما فقط هزینه تبلیغ را می پردازید وقتی که مردم آن را در کل ، یا حداقل 30 ثانیه آن را تماشا می کنند ، یا روی “اقدامات عملی” (CTA) کلیک می کنند. یوتیوب می داند که کاربرانش انتظار دارند فیلم های کوتاهی را ببینند ، بنابراین به تبلیغاتی نیاز دارند که بین 15 تا 20 ثانیه باشد و امکان بسته شدن ندارند. اگر می خواهید از تبلیغات تلویزیونی استفاده کنید ، دو گزینه دارید: تبلیغات در جریان یا تبلیغات یافتن ویدیو.

تبلیغات سپر
تبلیغات سپر کوتاهترین و به یاد ماندنی ترین تبلیغات YouTube است. هنگامی که YouTube چنین تبلیغات کوتاه مدت را برای بازدید کنندگان خود پخش می کند ، آنها را آزار نمی دهد. و هنگامی که مارک ها این تبلیغات را خیلی سریع انجام می دهند ، و داستان های قانع کننده ای را بیان می کنند. آنها می توانند با مخاطب طنین انداز شوند. فراموش کردن تبلیغات سپر Geico دشوار است ، درست است؟

تبلیغات سپر 6 ثانیه طول دارند و قبل یا بعد از فیلمهای YouTube یا در سایتها و برنامه های موجود در Google Display Network ظاهر می شوند. شما برای “هزینه در هر هزار بازدید” پیشنهاد می دهید ، بنابراین هر بار که YouTube تبلیغات خود را 1000 بار نشان می دهد ، هزینه ای را پرداخت می کنید.

هدف
YouTube با داشتن بیش از یک میلیارد کاربر از 70 کشور جهان و دسترسی به شبکه نمایشگر Google ، هدفگذاری دقیقی را در فضای بازاریابی مجازی خود ارائه می دهد.

با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی YouTube ، می توانید مخاطبان خود را بر اساس موقعیت مکانی ، جمعیت و موارد برگزیده مورد هدف قرار دهید. همچنین می توانید بازدید کنندگان قدیمی را بازاریابی کنید ، تبلیغات خود را با ویژگی های خاصی به نمایش بگذارید و تبلیغات را در موضوعات خاص و کلمات کلیدی در ویدیو قرار دهید.

5. تبلیغات بنر
نمایش تبلیغات یک موضوع بحث برانگیز در جامعه بازاریابی دیجیتال است. به مدت 25 سال ، تبلیغ کنندگان از آنها سوء استفاده کردند و کاربران اینترنت را فریب دادند که روی تبلیغات اشتباه کلیک کنند. برخی از تبلیغات بدافزارها با ویروس وارد رایانه های افراد نیز شدند. به همین دلیل مردم رویکرد “نابینایی در مواجهه با تبلیغات بنر” را توسعه داده و دائما در حال بارگیری مسدودکننده های تبلیغاتی بودند: تبلیغات نمایشی بود که به دلیل هوشیاری ، پریشان کردن و بی ربط بودن شناخته می شد.

از طرف دیگر ، فناوری تبلیغات نمایشگر به حدی پیشرفت کرده است که شبکه های تبلیغاتی می توانند در داده و یادگیری ماشین نفوذ کنند تا به تبلیغ کنندگان راهکارهای مؤثرتری برای هدف گذاری و تبلیغات مناسب تر به مصرف کنندگان نشان دهند.

شبکه های تبلیغاتی مانند Google Display Network و Facebook Audience Network رهبران بنر و رنسانس بودند. آنها می توانند تبلیغات شما را در مکان و زمان مناسب به مخاطبان مورد نظر نشان دهند و اگر می خواهید کنترل بیشتری از تبلیغات خود داشته باشید ، به شما اجازه می دهند تصمیم بگیرید مکان تبلیغ خود را در چه مکانی قرار دهید.

برای خواندن بیشتر اینجا کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>