این میزان شدت جریان یعنی شارژ شدن باتری گوشی موبایل یا تبلت با سرعت بیشتر. هرچه حداکثر جریانی که میتواند تأمین کند بیشتر باشد، مدت بیشتری طول میکشد تا دستگاه شارژ شود. فرض کنید باتری گوشی شما 3000 آمپر ظرفیت دارد، بنابراین ظرفیت مناسبی که در هنگام خرید این محصول باید مورد توجه قرار گیرد، به اینگونه است که ظرفیت آن یا باید با آمپر گوشی مساوی باشد یا بیشتر از آن تا بتواند به درستی گوشی شما را شارژ کند. از طرف دیگر شما همزمان می توانید دو دستگاه را به طور همزمان با روش شارژ سریع 18 واتی شارژ کنید. تولید پاوربانکهای دیگر سری PowerCore II متوقف شده است. بهترین برای گوشیهای اندرویدی – PowerCore II 20000 نیمی از ظرفیت باتری اکثر گوشیهای اندرویدی را در 30 دقیقه شارژ میکند و خود در 5 ساعت با شارژر مناسب (شارژرهای Quick Charge) شارژ میشود. پاور بانک 20000 ردمی مدل PB200LZM یک وسیله جانبی پرکاربرد است که نگرانی تمام شدن باتری گوشیهای هوشمند را از بین برده است.از آنجایی که هر لحظه و هرجا به گوشی هوشمندمان نیاز داریم در نتیجه تمام شدن باتری و شارژ گوشی یکی معضل بزرگ برایمان خواهد بود.

پاور بانک کینگ استار
به دلیل اندازه و کاربردی بودن، در بین تولیدکنندگان گوشیهای هوشمند و لپ تاپ جایگاه خود را به خوبی باز کرده است. یک شارژرهمراه معمولی دارای آمپراژ بین ۱ تا ۳.۵ آمپر است. یعنی شما می توانید در یک سفر طولانی بدون نیار به شارژ مجدد گوشی خود را 3 تا 4 بار شارژ کنید و مهمتر از آن این است می توانید همزمان 2 گوشی هوشمند را شارژ کنید. شارژ پاوربانک 20000 شیائومی با استفاده از یک شارژر دیواری استاندارد 10 وات 10 ساعت و در هنگام استفاده از شارژر 18 وات حدود 7 ساعت زمان می برد. پاور بانک 20000 ردمی در ابعاد 150.5 در 73.6 در 27.3 میلیمتر می باشد و همانطور که گفته شد فضای کمی را اشغال می کند، همچنین سازندگان ادعا کرده اند این گجت شیائومی از 9 سیستم محافظتی از قبیل ولتاژ پایین و عملکرد دکمه ریست فانکشن بهره برده است.

پاور بانک Zmi 7800
اگرچه بسیاری از راهنماهای خرید پاوربانک به شما توصیه میکنند، بیشترین ظرفیت ممکن را با توجه به بودجه خود خریداری کنید، ما به شما میگوییم که به جنبههای منفی ظرفیت بالاتر پاوربانک نیز توجه کنید. اما توجه داشته باشید که اگر دستگاهی چندین خروجی داشته باشد، ممکن است نتواند حداکثر جریان را به طور همزمان به همه خروجیها برساند. ممکن است شما به صورت مداوم بیرون از منزل و به دور از دسترسی از پریز برق باشید بنابراین بهتر است از این محصول با ظرفیت بالا استفاده نمایید و یا ممکن است شما فقط گاهی از اوقات نیاز به شارژر کردن گوشی خود با پاوربانک پیدا کنید بنابراین یک پاوربانک کم ظرفیت و یا یک پاوربانک ظرفیت معمولی جوابگوی شما است. چه بهتر که برای خرید چنین کالای پرکاربرد و مهمی به سراغ برندهای معتبر با کیفیت ساخت و کارایی بالاتر رویم. جواب این سوال برای مدلهای مختلف پاور بانک و اجزای سازنده و کیفیت تولید، متفاوت است.

برخی از مدلهای پاوربانک ارزان قیمت باعث میشود جریان بار ورودی زیادی به دستگاه هوشمند شما وارد کند و به آنها آسیب پاور بانک 8000 برساند. علاوه بر این، پورت USB-C نسخه 3K 20000mAh Xiaomi Mi Power Bank دارای ورودی 45 وات (15 ولت 3 یا 20 ولت 2.25A) است. این محصول دارای دو پورت خروجی USB 5V 2.1A بعلاوه خروجی 5W مربوط به شارژ بی سیم و همچنین دو پورت ورودی micro USB و Type-c USB می باشد و قادر است تلفن همراهتان را بصورت FAST شارژ نماید همچین کابل USB به micro USB و تبدیل micro USB به لایتنینگ در بدنه این محصول تعبیه شده است. LEDها میزان شارژ باقی مانده در پاوربانک را نشان میدهند و این نکتهای است که در هنگام خرید پاوربانک حتما باید به آن دقت شود.