با حداقل 80٪ تخفیف از آمازون کتاب بخرید

خرید کتاب از آمازون و سفارش کتاب از آمازون توسط تیم ایران پیپربا حداقل 80٪ تخفیف قیمت کتاب در آمازون انجام می شود. ترجمه کتابهای خارجی اغلب در بازار ایران یافت نمی شود. بنابراین دانشجویان و اساتید دانشگاه باید کتاب زبان اصلی را خریداری کنند. با توجه به تحریم های همه جانبه که در سال های اخیر به کشور تحمیل شده است ، کتابفروشی های خارجی از ارسال نسخه های چاپی کتاب ها به ایران امتناع می ورزند. خرید نسخه چاپی کتابها از طریق سایت های واسطه امکان پذیر است. اما علاوه بر گرانی خرید و ارسال کتاب ، بیش از دو تا سه هفته طول می کشد تا کتاب ها به ایران ارسال شوند. اما برخی سایت ها مانند آمازون علاوه بر نسخه کاغذی ، نسخه الکترونیکی این کتاب ها را نیز برای فروش منتشر می کنند. خرید نسخه الکترونیکی کتابها برای تیم ایران پیپر امکان پذیر است.

کیندل چیست؟
آمازون حدود 6 میلیون کتاب چاپی به فروش می رساند که بیش از 5 میلیون نسخه از آنها بصورت الکترونیکی منتشر می شوند. کتابهای الکترونیکی آمازون ، که در قالب های AZW و MOBI منتشر شده اند ، می توانند از طریق نرم افزار Amazon Kindle خوانده شوند. می توانید از طریق این لینک نرم افزار Amazon Book Reader را برای کامپیوتر یا موبایل بارگیری کنید. اگر نمی خواهید کتاب های آمازون را با نرم افزار Kindle بخوانید ، می توانید به راحتی آنها را به قالب های رایج کتاب مانند EPUB و PDF تبدیل کنید.

از آمازون کتاب بخرید
کتاب را مستقیماً از آمازون بخرید
آمازون حتی به ایرانیان اجازه نمی دهد تا کتابهای Kindle را به فروش برسانند تا آنها را بفروشند! به عنوان مثال ، اگر روی پیوند خرید این کتاب با IP در داخل ایران کلیک کنید ، قالب کیندل کتاب را نخواهید دید! اما اگر از نرم افزار تغییر IP استفاده می کنید ، می توانید نسخه Kindle کتاب را خریداری کنید. علاوه بر این ، خرید کتاب زبان اصلی به طور مستقیم از آمازون امکان پذیر نیست. شما باید از سایت هایی که بالاتر از قیمت اصلی هستند کارت های اعتباری بگیرید و سپس یک کتاب را از آمازون خریداری کنید. سرانجام ، قیمت کتاب های Kindle معمولاً بالاست. مثلاً برای این کتاب شما باید 89 دلار بپردازید ، معادل 400000 تومان!

کتاب های آمازون را با ایران پیپر خریداری کنید
این امکان را برای تیم ایران پیپر فراهم آورده است که کلیه کتابهای آمازون را با تخفیف بیش از 80٪ از طریق کتابخانه های عمومی و همچنین دانشگاه های خارجی تهیه کنید. قیمت نسخه الکترونیکی کتاب ها در ایران پیپر بسیار پایین تر از قیمت کتاب در آمازون است. بنابراین نیازی نیست که کتابهای آمازون را با قیمت های بالا بخرید. به عنوان نمونه می توان کتابی با قیمت 400 هزار تومان در بالا را برای تیم ایبوک رالی با مبلغ 15 هزار تومان تهیه کرد.

روند خرید کتاب از آمازون در مورد ایران پیپر
برای خرید کتاب های آمازون و سایر کتابفروشی های خارجی ، ابتدا وارد کتابفروشی به زبان اصلی ایران پیپر شوید. در قسمت جستجو فقط عنوان کتاب را وارد کنید. اگر کتاب مورد نظر در سایت موجود باشد ، می توانید مستقیماً کتاب را خریداری کنید. علاوه بر این ، اگر کتاب مورد نظر در سایت موجود نباشد ، امکان سفارش کتاب وجود دارد. راهنمای دانلود کامل کتاب را می توان در وب سایت ایران پیپر و در صفحه راهنمای بارگیری و سوالات متداول یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>