اهمیت شوتینگ زباله در ساختمان

دفع زباله یکی از مباحثی است که برج سازهای شوتینگ زباله بلند قدم همیشه به فکر اقدامات عملی هستند. در ساختمان های بلند مرتبه ، به دلیل تعداد زیاد طبقات ، ساکنان در انتقال زباله به محل دفن زباله مشکل زیادی دارند. علاوه بر این ، ممکن است شوتینگ زباله و شیرابه در طول مسیر ریخته شود و باعث آلودگی پله ها یا آسانسور شود.
در عین حال ، جمع شدن زباله ها باعث رشد حشرات و میکروب ها می شود ، بنابراین سلامتی ساکنان را به خطر می اندازد. بنابراین ، یافتن یک راه حل اصولی برای جمع آوری زباله به جای انتقال آن به طبقات پایین ، بسیار مهم است. در ساختمانهای امروزی از سیستمی شوتینگ زباله به نام شلیک زباله برای جمع آوری زباله استفاده می شود. این سیستم یک فناوری مدرن است که راحتی و آسایش ساکنان را به همراه دارد و منجر به نظافت در ساختمان می شود. سیستم شلیک به زباله نه تنها تمیزی و تمیزی آپارتمان را حفظ می کند ، بلکه از میزان ترافیک و بار ترافیکی آسانسور شوتینگ زباله در ساعات انتقال زباله به خارج از ساختمان نیز می کاهد.
سیستم شلیک زباله از قسمتهای مختلفی مانند کانال اصلی ، محفظه ذخیره سازی ، نگهدارنده ، مجرای تهویه ، دریچه تهویه ، محفظه شستشو ، عایق صدا شوتینگ زباله ، واگن حمل و نقل و کمپکتور تشکیل شده است. کانال اصلی تیراندازی باید در برابر خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم باشد و از سطح صاف و مناسبی برخوردار باشد. علاوه بر این شیب کانال شوتینگ زباله باید به گونه ای باشد که زباله ها خیلی زود ریخته نشوند. زباله ها از طریق این کانال به محفظه ذخیره سازی منتقل می شوند. این محفظه باید ظرفیت مناسبی داشته باشد تا بتواند زباله ها را به مدت 24 ساعت نگه دارد. نصب ونتیلاتور و پنجره در انبار از بوی نامطبوع زباله در آن جلوگیری کرده و اجازه ورود هوای تازه را می دهد. شوتینگ زباله مجرای نصب شده برای دستگاه تنفس جداگانه و دارای قطر 30 سانتی متر است. محفظه مواد شوینده همانطور که از نام آن پیداست حاوی آب و مواد شوینده است و وظیفه تمیز کردن مجرای اصلی را بر عهده دارد. در طول چرخه شستشو ، نازل های شستشو شوتینگ زباله در تمام طبقات نصب می شوند و مواد ضد عفونی کننده اسپری می شوند. عایق صدا نیز بر روی دیواره خارجی کانال اصلی شوتینگ زباله نصب شده است تا از انتقال سر و صدا از کیسه زباله به داخل ساختمان جلوگیری کند. سیستم تیراندازی مجهز به کمپکتور است که وظیفه آن کاهش شوتینگ زباله حجم زباله در محفظه جمع آوری است. این دستگاه به صورت خودکار زباله ها را جمع کرده و شیرابه را به سیستم فاضلاب هدایت می کند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes