“اقلیم سمی”: خلبانان هنگ کنگ تحت قوانین “کووید صفر” محبوس هستند | اخبار هوانوردی

[ad_1]

هنگ کنگ، چین – هنگامی که یک خلبان Cathay Pacific لیست کارآموزی شرکت را در ماه گذشته بررسی کرد، از آنچه که دید شوکه شد. در عرض شش ماه، حدود 400 صندلی افزایش یافت – که نشان می دهد همین تعداد خلبان در طول این دوره خطوط هوایی را ترک کردند.

خروج این ایرلاین در بحبوحه ناامیدی فزاینده نسبت به سیاست سختگیرانه هنگ کنگ در برابر کووید صفر انجام می شود که شهر جهانی آسیا را از جهان جدا کرده است و سؤالاتی را در مورد آینده آن به عنوان یک مرکز حمل و نقل هوایی ایجاد کرده است.

در Cathay Pacific، بسیاری از مقامات بر این باورند که رهبری به اندازه کافی استراتژی همه گیری عدم تحمل صفر دولت هنگ کنگ را دفع نکرده است، و آنها را مجبور به تحمل بار سنگین قوانین همه گیر شدید، که شامل برخی از طولانی ترین قرنطینه های جهان می شود، کرده است.

این خلبان ناشناس به الجزیره گفت: «این همیشه یک واکنش بسیار ناخوشایند به مقررات دولتی است. به همین دلیل است که روحیه در چند هفته اخیر بسیار کاهش یافته است.

این خلبان که نزدیک به یک دهه برای این شرکت هواپیمایی کار کرده است، گفت که نقطه عطف بسیاری از کارمندان پس از تصمیم فوری کاتای در ماه گذشته برای فرستادن 130 خلبان به یک مرکز قرنطینه دولتی پس از آلوده شدن سه نفر به کووید-19 در فرانکفورت بود. ابتدا تحقیق انجام داد خلبان گفت که حداقل 20 کارمند در همان روز استعفا دادند و انتظار می رود تعداد بیشتری نیز به دنبال آن باشند.

اگرچه مشخص نیست که چه تعداد خلبان به دلیل قوانین سختگیرانه شهر هواپیما را ترک کرده اند، پروازهای اخیر نشان دهنده افزایش گردش مالی نسبت به سال های گذشته است. به گفته این شرکت هواپیمایی، تنها 130 خلبان در سال 2018 بازنشسته یا ترک کردند.

خلبانی که در ژوئیه 2020 آنجا را ترک کرد و حقوق خود را 20 درصد کاهش داد، گفت: “آنها فقط موافقت کردند که هر کاری که دولت بخواهد انجام دهند، بدون اینکه واقعاً آن را در نظر بگیرند.”

در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد، ائتلاف Oneworld Cockpit Crew، فدراسیون اتحادیه های خلبان، نسبت به “شرایط کاری ناپایدار” در کاتای اقیانوس آرام پس از همه گیری، از جمله دوره های طولانی قرنطینه و جدایی از خانواده ابراز نگرانی کرد.

جان اسلویس، رئیس ائتلاف متشکل از 30000 خلبان گفت: خلبانان کاتای اقیانوس آرام با حکومت خصمانه روبرو هستند. نتیجه یک آب و هوای صنعتی سمی است.

هنگ کنگ تنها 213 مورد مرگ و میر را در طول این همه گیری گزارش کرده است [File: Lam Yik/Reuters]

به منظور پیروی از سیاست سرزمین اصلی چین، هنگ‌کنگ بر استراتژی «کووید صفر» قاطعانه است، که قرنطینه تا 21 روز را برای افرادی که از خارج از کشور می‌آیند و «تماس‌های نزدیک» آزادانه تعریف شده از کسانی که آزمایش مثبت می‌شوند، تحمیل می‌کند.

ساکنانی که در قرنطینه هتل بدشانس هستند، زمانی که میهمان دیگری آزمایش مثبت می‌دهد، با 14 روز دیگر مواجه می‌شوند که مدت بازداشت آنها را به 35 روز افزایش می‌دهد. مدیر عامل هنگ کنگ، کاری لام، از رویکرد مورد نیاز برای بازگرداندن سفر به سرزمین اصلی و حفاظت از سلامت عمومی در این شهر، جایی که تنها 213 نفر بر اثر کووید-19 جان باخته اند، دفاع کرد.

طی دو هفته گذشته، خطوط هوایی بین‌المللی سوئیس و بریتیش ایرویز پروازهای خود به این شهر را به دلیل رویه‌های قرنطینه سخت برای خدمه به حالت تعلیق درآورده‌اند.

با این حال، Cathay Pacific بدون تردید با سیاست های دولت مطابقت دارد، که برخی از کارشناسان پزشکی از آن انتقاد کرده اند که مبنای علمی ندارد.

یکی دیگر از خلبانان Cathay Pacific که با الجزیره صحبت می کرد، گفت که او تنها می تواند یک دور از سیستم “حلقه بسته” خطوط هوایی را قبل از بازگشت به مرخصی موقت تحمل کند، زیرا “بیش از حد استرس زا” است.

سیستم حلقه بسته اعضای خدمه را ملزم می‌کند که برای سه تا چهار هفته در یک پرواز در انزوا بمانند و پس از بازگشت به هنگ‌کنگ، یک دوره قرنطینه طولانی‌تر دیگر ادامه یابد.

این خلبان، که خواست نامش فاش نشود، در ابتدا به دنبال دور جدیدی از کاهش مشاغل پس از اخراج 5900 کارمند در سال گذشته، در سیاست پرواز کرد.

«قرارداد جدید به شرکت این امکان را می دهد که به جای ارشدیت انتخاب کند چه کسی را اخراج کند. می ترسیدم اگر شغلم را از دست بدهم، در خط تیر قرار بگیرم.

او اکنون در پروازهای طولانی مدت است، جایی که اعضای خدمه در شیفت های طولانی تری با معافیت اعطا شده توسط وزارت هوانوردی غیرنظامی هنگ کنگ کار می کنند.

“غیر واقعی در دنیای جهانی”

یک اقدام جدید برای کاهش هزینه‌ها، که حقوق برخی از خدمه در وظیفه طولانی مدت را کاهش می‌دهد، بر روحیه کارکنان نیز تأثیر گذاشته است. علیرغم فصل تعطیلات، Cathay مجبور شد یک سوم پروازهای مسافری خود را به دلیل کمبود خدمه که مایل به کار بر روی توافق بودند، کاهش دهد.

خلبان گفت: «بسته نگه داشتن مرزها و حفظ چنین اقدامات سختگیرانه قرنطینه ای زمانی که بقیه جهان به حالت عادی بازگشته است، هیچ فایده ای ندارد.

او گفت: “این شرکت به جای استفاده از موقعیت خود برای تغییر سیاست، این ترتیبات پروازی را حفظ می کند که تاثیر آنها را کاهش می دهد و به دولت اجازه می دهد آن را حفظ کند.” و این زندگی کسانی که در صنعت هوانوردی هستند را بسیار دشوار کرده است.»

سخنگوی Cathay Pacific گفت در حالی که محیط فعلی برای همه چالش برانگیز است، این شرکت هواپیمایی از اقدامات ضد همه گیر هنگ کنگ حمایت می کند و موفقیت آنها را “کلید از سرگیری سفرهای هوایی برون مرزی منظم و حفظ وضعیت هاب هوانوردی شهر” می داند. “.

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه تا پایان مهرماه، میزان استعفا و بازنشستگی پیش از موعد ما برابر با ارقام تاریخی بود، گفت: این شرکت در وقفه های تعطیلی، مشوق های مالی و مرخصی های طولانی مدت به کارکنان کمک می کرد. متأسفانه، حادثه فرانکفورت بر احساسات کنونی تأثیر گذاشته است. با این حال، ما کاملاً انتظار داریم که در درازمدت یک کارفرمای رقابتی برای استعدادهای داخلی و بین المللی باشیم و در حال برنامه ریزی برای انجام این کار هستیم. ما قصد داریم در سال آینده صدها خلبان را استخدام کنیم که بسیاری از آنها قبلاً علاقه خود را برای حضور در برند Cathay ابراز کرده اند.

این سخنگو افزود که بسته شدن اخیر پایگاه های خلبانی خارج از کشور و تخلیه و بازنشستگی عادی “اکثریت” در لیست کارآموزی است.

سفرهای بین المللی تحت سیاست های سختگیرانه Zero COVID هنگ کنگ متوقف شده است. [File: Chan Long Hei/Bloomberg]

جان گرانت، تحلیلگر ارشد شرکت مشاوره بریتانیایی Midas Aviation، به الجزیره گفت که سیاست تحمل صفر دولت، وضعیت هنگ کنگ، از جمله موقعیت آن به عنوان شلوغ ترین مرکز باری جهان را تهدید می کند.

گرانت گفت: «تا زمانی که دسترسی گسترده‌تر به بازار چین برقرار نشود و مقامات چینی نپذیرند که موقعیت صفر کووید در جهان جهانی غیرواقعی است، وضعیت فعلی بهبود نخواهد یافت.»

گرانت گفت، جابجایی خلبانان مکمل مشکلات موجود برای Cathay Pacific است که شامل کمبود جهانی متخصصان هوانوردی است. اما او پیش‌بینی می‌کند که تأثیر گزینه Omicron محدود خواهد بود، زیرا این شرکت هواپیمایی در حال حاضر کمتر از 30 درصد ظرفیت عادی خود را اداره می‌کند.

او گفت: “بالاخره، واقعا چقدر می تواند برای کاتای بدتر باشد؟”

ریچارد ابوالافیا، تحلیلگر شرکت مشاوره هوافضا Teal Group، گفت: هنگ کنگ نسبت به سایر مراکز هواپیمایی که کاهش شدید ترافیک را تجربه کرده اند، مانند سنگاپور و دبی با چالش های عمیق تری مواجه است.

ابوالفیا گفت: «با توجه به چالش‌های بزرگ دیگری که هنگ‌کنگ با آن مواجه است، مانند سرکوب سیاسی، مهاجرت گسترده استعدادها و استفاده گسترده‌تر از دیپلماسی گروگان‌گیری توسط پکن، قرنطینه واقعاً یک لحظه است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersanaliçli köfte tarifikusadasi escortbetroadsmm panelElektronik sigara