اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش چیست و چگونه انجام میشود ؟

این دستگاه که در مرکز پزشکی دانشگاه جنوب تگزاس دانشگاه تگزاس طراحی شده بود، در سال 2010 توسط اداره غذا و دارو ایالات متحده تأیید شد. نتیجه جراحی گوش در مورد گوش های برجسته ، بلافاصله پس از برداشتن پانسمان هائی که در مراحل اولیه برای حفظ شکل جدید گوش گذاشته شده اند ، قابل رویت است . پس از جراحی پانسمان یا بانداژ ، برای تمیز نگاه داشتن محل عمل ، حفاظت از آسیب ها ، و برای حفظ وضعیت جدید گوش در طول بهبود اولیه ، بکار گرفته می شوند . این جراحی می تواند نقائص ساختاری گوش مربوط به زمان تولد ، مشکلاتی که با رشد ظاهر می شوند ، و نیز بدشکلی های گوش ناشی از آسیب ها را مرتفع نماید . زمانی که تومورهای سرطانی رشد میکنند، فشار زیادی به این عصبها وارد میشود که نتیجه آن ایجاد اختلال در حفظ تعادل و درک صحیح موقعیت نسبت به محیط اطراف است. تصحیح اشکالات کوچک ، می تواند تاثیر عمیقی در ظاهر فرد و اعتماد به نفس او ایجاد کند . تصحیح شکل گوش های برجسته با ایجاد یا افزایش چین آنتی هلیکس ( درست در داخل لبه ی خارجی گوش ) و کاهش اندازه ی غضروف بزرگ شده ی کونکا ( بزرگترین و عمیق ترین تقعر گوش خارجی ) انجام می پذیرد .

انجام ندادن این مهم ممکن است بخشی از تصحیح را بی اثر نموده و منجر به انجام جراحی ثانویه شود . اگر گوش های برجسته یا بدشکل یا ناهنجاریهای مادرزادی، شما و یا فرزند شما را آزار می دهد ، به فکر جراحی پلاستیک باشید . در صورتیکه عمل جراحی به دقت و توسط جراح ماهر انجام شود معمولا ماندگاری طولانی و دائمی خواهدداشت. ناهنجاری های مادرزادی معمولا نادر بوده و علاوه بر سرگیجه احتمالی، ناشنوایی نیز ایجاد می کند. جراحی گوش شکل طبیعی ایجاد نموده و تعادل و نسبت را برای گوش ها و صورت ایجاد می نماید . برجستگی بیش از حد، بزرگی و یا غیر همگون بودن دو لاله گوش از دلایلی ست که بالغین را تشویق به برجسته شدن گوش نوزاد جراحی اتوپلاستی میکند. چون این روند در گوش خارجی انجام می گیرد، شنوایی شما به هیچ عنوان تحت تاثیر این جراحی قرار نخواهد گرفت. به راحتی گوشهای دراز میکشد و اجازه میدهد تا کودکان از سر و کولش بالا روند. کرج به علت موقعیت خوب، نزدیک بودن آن به تهران و پایین تر بودن هزینه زندگی، شرایط نسبتا خوبی برای کار فراهم کرده است.

محل برش ما پشت لاله گوش است كه براي جلوگيري از برگشت غضروف لاله گوش به حالت اوليه ، پشت اين غضروف را نيز در قسمت هاي لازم تراشيده و با کمک بخیه چين وشكنج هاي مربوطه را ايجاد مي كنيم و سپس برش پوستي را مي دوزيم لذا بعد از عمل جاي برش قابل رويت نمي باشد. برای مدت یک هفته پس از جراحی جهت کمک به بهبود، از پانسمان استفاده میشود. یک قانون مشخص این است که برای انجام این عمل جراحی زیبایی گوش میتوانید تا زمانی که کودک شما شکایتی نداشته باشد صبر کنید. درد و ورم بعد از عمل زیبایی گوش چه زمانی برطرف میشود؟ افزایش درد یا حساسیت به لمس یا سایر مشکلاتی که به نظر میرسد بعد از عمل تشدید شوند. توجه داشته باشید ، در صورتی که خارش توام با ترشح و قرمزی باشد می تواند به منزله وجود عفونت باشد ، لذا در این صورت باید پزشک خود را مطلع نمایید. البته رسانههاي ويژه قشر سالمندان و نيز تبديل رسانههاي موجود به رسانههايي كه سالمندان را به عنوان يك اولويت در ميان مخاطبان خود محسوب ميكنند باید در اولویت قرار گیرد.

• جای زخم : اکثرا جای بخیه ها باقی خواهد ماند اما بدان دلیل که در پشت گوش بوده و قابل مشاهد نیستند و به زیبایی فرد آسیبی نخواهند رساند. نتیجه حاصل از جراحی زیبایی گوش تا حدود زیادی بستگی به تغییرات مورد نظر هر فرد بستگی دارد،جراحی زیبایی گوش موجب تقویت اعتماد به نفس به ویژه در کودکان و نوجوانان می شود. فقط به جای ذکر کد با حروف kh و یا علامت (oo) با حرف D علامتگذاری میگردد که حرف اول کلمه دره شوری میباشد. در مورد سختی عمل بینی گوشتی باید بگوییم که هر نوع عملی چه از نوع بینی های گوشتی و چه از نوع بینی های استخوانی سختی های خود را دارد، که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه دیگر جای هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد و با خیالی راحت می توانید عمل بینی گوشتی خود را انجام دهید. خط شریانهای مشترک و خارجی کاروتید را میتوان با اتصال مفصل استرنواکلاکیولار به زاویه فک مشخص کرد. پزشک شما ، بهترین گزینه را به شما توصیه خواهد کرد . داروهای تجویزی و غیر تجویزی که مصرف میکنید (شامل داروهای گیاهی و مکملهای غذایی) را به وی اعلام کنید. از مصرف آسپرین و بعضی از داروهای ضدالتهابی که خطر افزایش خونریزی را به همراه دارند ، اجتناب نمائید .

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد برجسته بودن گوش لطفا از سایت ما دیدن کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardMobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma