چند سالی است که منطقه 22 تهران به شهرکی جدید برای ایجاد فرصت خانه دار شدن برای هموطنان تبدیل شده است. در این منطقه چندین پروژه متنوع در حال ساخت هستند و یا اینکه مراحل ساخت آن ها به اتمام رسیده است.

مجموع پروژه های تریتیوم از پروژه های نام آشنا و نیز مورد اعتماد است که حال با نام پروژه تریتیوم 4 در حال طراحی می باشد. این پروژه با طراحی زیبای 3 وجهی و 23 طبقه مسکونی حال به یکی از قوی ترین پروژه های منطقه تبدیل شده است.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیش فروش واحد ها و …. می توانید به https://www.avayekhazar.ir/fa/news/35786/شرایط-پیش-فروش-و-پرداخت-پروژه-تریتیوم-۴-به-چه-صورت-است مراجعه کنید.

موقعیت مکانی پروژه تریتیوم 4

از حال موقعیت مکانی، پروژه تریتیوم در وضعیت مناسبی قرار گرفته به طوری که قرار است در آینده نزدیک امتداد اتوبان همت را در کنار این پروژه داشته باشید. با این اتفاق ساکنین برج به راحتی هر چه تمام تر می تواند رفت و آمد های خود را انجام داده و به مراکز مهم دسترسی داشته باشند.

امکانات موجود در پروژه‌ تریتیوم 4

این پروژه از نظر وجود امکانات رفاهی و تفریحی در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد به طوری که موارد زیر به عنوان امکانات رفاهی برای برج در نظر گرفته شده اند:

لابی، سالن اجتماعات، سالن های ورزشی، سالن های بدنسازی، استخر، مهد های کودک، روف گاردن، بهترین نوع و جنس شیرآلات، فضای سبز، سیستم های هوشمند، سیستم تهویه هوا، دوربین های مدار بسته، سیستم های گرمایشی و نیز سرمایشی، نور پردازی زیبا برای تمامی واحد ها و در نهایت نصب کابینت و کمد دیواری با بهترین متریال.

زمان تحویل واحد های پروژه تریتیوم

با توجه به اقدامات و پیش بینی هایی که درباره احداث پروژه تریتیوم صورت گرفته، مقرر شده که در اواخر سال 1401 واحد ها به خریداران تحویل داده شود. فراموش نکنید که کارفرما در ازای هر روز دیر کرد در تحویل واحد به خریدار موظف به پرداخت جریمه خواهد شد و این قانون تاثیر زیادی در وقت شناسی پیمانکاران پروژه خواهد شد.

 

بر طبق بند دیگر از قرارداد اگر در طول مدت ساخت و ساز قیمت مواد اولیه به کار رفته در ساختمان افزایش پیدا کند، خریدار مسئولیتی در قبال پرداخت وجه بیشتر نخواهد داشت و همان نرخ به توافق رسیده اولیه را خواهید پرداخت. در میان تورم های موجود بر بازار ایران به دلیل تحریم ها، این بند از قرارداد بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته و به یکی از دلایل سرمایه گذاری خریداران در این پروژه تبدیل شده است.