what-is-twitch
مامان ترسناک و آینده چاپ و نشر/گتی

اگر شما یکی از این دو میلیون نفر که ورود بر روی Twitch هر ماه ممکن است شما هرگز از شنیده می شود به زندگی می کنند جریان پلت فرم است که در سال 2011 تاسیس شد. در اصل حرکت یا کشش ناگهانی یک پلت فرم است که اجازه بازی علاقه مندان به تماشای livestreams از علاقهمندان به بازی بازی های مورد علاقه خود را بازی های ویدئویی از جمله Fortnite که موفق به حفظ پسر من و دوستان خود را برای ساعت ها مشغول (و ماهیگیری به انجام کارهای اضافی در ازای “V-دیگران”). پس از سال 2011 خدمات پس از گسترش یافت و جریان متمرکز بر ایجاد آثار هنری, موسیقی, نشان می دهد بحث و حتی گاه به گاه پخت و پز نشان می دهد.

Twitch متعلق به آمازون نه تنها اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای زندگی می کنند جریان ویدئو پخش پارسه, اما همچنین اجازه می دهد تا شما را به livestream خود بازی و چت با دیگر پارسه. محبوب ترین Twitch پخش میلیون ها نفر از پیروان و می توانید پول کسب درآمد بر اساس تعداد افرادی که عضویت خود را به کانال.

به عنوان کشش تکامل یافته آن را نیز گرفته و مراحل را به رسانه های اجتماعی جهان است. یکی از ویژگی های آن پالس های موجود در برنامه با این نسخهها کار شبیه به یک Facebook یا Twitter timeline. کاربران برنامه می توانید به ارسال به روز رسانی وضعیت و یا مانند به اشتراک گذاری و اظهار نظر در مورد افراد دیگر به روز رسانی.

برای بچه ها که عشق بازی, حرکت یا کشش ناگهانی است شانس خود را برای پیدا کردن مردم—کسانی که عشق بازی به عنوان آنجا که آنها انجام می دهند. این پلت فرم دارای یک جامعه مانند احساس در میان کاربران و حتی یک نگاه اجمالی سریع به یکی از اتاق های چت نشان داد کاربران چت در مورد شغل و سرگرمی. در تعداد کمی از چت وجود دارد پرنیان دوستانه به پچ پچ به عنوان دوستان آرزو یکدیگر goodnight و نوشت BETTENCOURT (اگر شما نمی خار خود را به علامت های اختصاری در حالی که مختصر برای “I love you so much”) به هر یک از دیگر. اگر چه فقط چند لحظه وقت صرف در یک سوم اتاق چت نازل بد زبان و خام کلمات املای فقط اشتباه به اندازه کافی گرفتار نمی شود توسط یک مدیر در چت است که گاهی اوقات نقل مکان کرد و در سرعت گیج کننده.

چگونه کار می کند ؟

پیدا کردن Twitch یک مشکل نیست — نسخه وجود دارد و برای نزدیک به پلت فرم. این جریان را می توان از طریق رسمی کشش وب سایت و یا در یک برنامه طراحی شده برای iOS, Android, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 و 4 آمازون آتش تلویزیون گوگل Chromecast ، Roku و NVIDIA SHIELD.

شما نمی نیاز به یک حساب کاربری برای مشاهده این جریان است. تماشای یک جریان نیاز شما را به انجام چیزی بیشتر از تایپ نام بازی مورد علاقه خود را به قسمت جستجو کلیک کنید و یا بر روی یکی از پیشنهاد جریان است. اما اگر شما به دنبال به دنبال کانال های مورد علاقه و یا پخش, شما باید برای ایجاد یک حساب کاربری.

آن است که مناسب برای کودکان و نوجوانان?

آن بستگی دارد. قلب از حرکت یا کشش ناگهانی است که علاقهمندان به تماشای علاقهمندان به بازی یا برای تفریح و یا به یاد بگیرند که چگونه به بازی بازی خود را. خفیف تر بازی Minecraft احتمالا مناسب خواهد بود برای بسیاری از بچه ها. بیشتر خشونت بازی مثل Call of Duty احتمالا کمتر مناسب است. بازی با رأی بسیار شبیه به فیلم. آیا من می خواهم اجازه دهید فرزند من تماشای PG PG-13 یا R-rated فیلم را در فیلم دلیلی برای امتیاز و فرزند من. من می خواهم با استفاده از همان کسانی که معیارهای تصمیم می گیرید که آیا یا نه یک بازی مناسب است, بیش از حد.

پس از Twitch است و دیگر به طور انحصاری یک بازی پلت فرم وجود دارد ممکن است حتی بیشتر از محتوای مناسب برای کودکان و نوجوانان. چیزهایی مانند پخت و پز نشان می دهد و تماشای دیگران ایجاد هنر است که احتمالا امن گزینه های. اما پیدا کردن که محتوای همیشه آسان نیست و وجود ندارد و تنها جایی که همه بچه دوستانه محتوای ذخیره شده است.

گذشته از محتوای بازی ها و یا نشان می دهد, اتاق چت ممکن است حاوی مادر زبان از کاربران دیگر که به نظر در این بازی. هنگامی که شما با کلیک بر روی یک جریان به شروع به تماشای یک اتاق چت یادآور AOL chat rooms از سال بلند رفته (من فقط مورخ خودم؟) باز می شود تا. مدیران سریع به حذف نظرات نامناسب … اگر آنها گرفتار شده است. آن را نیز آسان به اندازه کافی برای مخفی کردن چت با کلیک کردن بر روی x و سقوط جعبه.

و وجود دستورالعملهای انجمن در محل پلت فرم است زندگی می کنند. که به معنی وجود دارد هیچ تاخیر بین آنچه streamers ممکن است می گویند و انجام دهید و هنگامی که محتوای منتشر شده است. این به این معنی محتوا ممکن است غیر قابل پیش بینی است و هر لحظه ممکن بود یکی از بچه خود را می بیند یا می شنود چیزی است که شما نمی خواهید آنها را برای دیدن و یا شنیدن و یا نمی خواهید آنها را برای دیدن و تکرار — به خصوص در مدرسه و یا در وسط یک خط پرداخت در هدف.

آنچه باید پدر و مادر می دانم در مورد کشش?

حداقل سن: رسمی پیشنهاد سن برای کاربران 13 و بالاتر, اما هیچ تایید در ثبت نام کنید تا مطمئن شوید که کاربران نمی دزدکی حرکت کردن در.

اشتراک ها: Twitch به رایگان استفاده کنید اما هزینه برای مشترک شدن در کانال های. اشتراک به کانال های کمک های مالی دسترسی به آگهی رایگان و مشاهده و مشترک فقط چت. و صحبت از هزینه های هر کسی می تواند تبدیل به یک پخش کننده—وجود دارد بالقوه برای به دست آوردن پول واقعی از هر یک از اشتراک.

مستقیم پیام: کشش مستقیم از ویژگی های پیام رسانی است که اجازه می دهد تا هر کاربر برای تماس با هر یک از دیگر بخش خصوصی است. یک راه وجود دارد برای تغییر تنظیمات برای مسدود کردن پیام ها از هر غریبه و من به شدت توصیه با استفاده از این ویژگی برای جلوگیری از هر کسی خزنده به بچه خود را در صندوق پستی.

زمان روی صفحه نمایش: اگر زمان روی صفحه نمایش است که در حال حاضر یک نگرانی, حرکت یا کشش ناگهانی پتانسیل را دارد که همه چیز را بدتر کند. وجود دارد یک منبع بی پایان از مطالب به جریان. در سال 2018, 1.1 میلیون سال از محتوا بود جریان.

در نهایت کشش یک جریان زنده پلت فرم با رسانه های اجتماعی مانند ارتباطات توانایی. پدر و مادر نیاز به آگاهی از امکانات و پتانسیل خطرات کمین در حرکت یا کشش ناگهانی. آنها باید توجه داشته باشند که کودکان خود را در حال چت با آنچه که آنها در حال تماشای و چگونه آنها در حال تماشای آن است. همانطور که با هر پلت فرم رسانه های اجتماعی آنلاین, ایمنی مهم است و اول آغاز می شود و قبل از هر چیز با گفتگو با کودکان خود را.

که آیا آنها در حرکت یا کشش ناگهانی و یا در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی خوب اولین قدم این است که به درک آنچه به نفع و یا شادی بچه های خود را در حال دریافت از سایت و تعادل است که با نیاز به آنها را امن نگه دارید. و سپس اجازه دهید بازی — و یا افراد دیگر gaming — شروع!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im