jlo-global-citizen
گتی ایماژ/گتی ایماژ برای شهروند جهانی

لیدی گاگا میزبان star-studded “یک جهان با هم در خانه” کنسرت برای coronavirus امداد

روز شنبه, مارس 18 سال 2020 بزرگترین نامها در موسیقی گرد هم آمدند برای “یک جهان: با هم در خانه” چند ساعت دیجیتال کنسرت پخش ارائه شده توسط شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی که پخش در سراسر جهان در هر شبکه و جریان پلت فرم به طور همزمان. خوانندگان مورد علاقه خود را با هم به انجام نمادین آهنگ ها از امنیت خانه خود را در حالی که جمع آوری پول برای حمایت از COVID-19 دانست. این نشان می دهد سرپرستی در بخشی از لیدی گاگا و برجسته اجرای برنامه از همه از Lizzo به سنگ نورد قرار دادن هر چرخش خود را در چه کنسرت در نگاه اجتماعی-دورى عصر.

بسیاری از هنرمندان نشسته در مقابل از خود لپ تاپ دوربین های دیجیتال و به معنای واقعی کلمه سنگ به کامپیوتر خود میکروفون در حالی که دیگران ثبت آکوستیک وکال خالی استودیو های ضبط صدا. Charlie Puth — از سوی دیگر — سنگ در میز خود را در مقابل خود unmade تخت. آن را یک کیسه مخلوط اما احساسات وجود دارد و به یاد داشته باشید این است که برای امور خیریه و نه رقابت.

جنیفر لوپز از سوی دیگر تزریق عملکرد خود را با کیفیت بالا تولید ارزش کار دوربین درخشش و آنچه که ما فقط می توانیم فرض شد auto-tune برای زوم. همچنین J. Lo را در Barbara Streisand کلاسیک “مردم” ثابت کرد که او واقعا می تواند آواز بخواند.

همچنین به عنوان بیشتر و بیشتر هنرمندان در حال زنده-پخش و یا ضبط کردن اجراهای خود را از خانه J. Lo به طور جدی مطرح شده نوار در چه دیجیتال عملکرد به نظر می رسد مانند در زوم-سن.

Standout دیگر اجرای برنامه از شب شامل Lizzo را stripped-down را در “تغییر خواهی آمد” اثبات خواننده است و نه فقط یک انرژی بالا و نوازنده فلوت و twerker — او لوله ها.

لیدی گاگا لگد کردن برنامه تلویزیونی با “لبخند” و به ما جدی “La Vie En Rose” vibes.

John Legend و سام اسمیت دوئت در “Stand By Me” بود و رویایی.

The Rolling Stones اجتماعی-از راه دور را در “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” عالی بود.

تیلور سویفت نشسته پشت سر او قابل اعتماد پیانو برای یک دلخراش تفسیر آهنگ او “به زودی شما بهتر” آهنگ او نوشت: برای مادرش در سرطان او نبرد.

در پایان شب, لیدی گاگا و John Legend پیوست Celine Dion and Andrea Bocelli برای عاطفی four-part harmony خود را در آهنگ های کلاسیک “نماز است.”

شما می توانید تماشای تمام اجراهای از شب را (از جمله آنهایی که از Billie Eilish استیوی واندر و Eddie Vedder) در شهروند جهانی رسمی یوتیوب صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im