هنگامی که آی فون X راه اندازی شد و با چهره ID و آن TrueDepth دوربین سیستم های بسیاری در مورد اپل برای شکاف در صفحه نمایش استفاده می شود به خانه دوربین و سنسور. اگر شما امیدوار بودند برای کمتر سرزده طراحی, شما می توانید بخشی خود را دریافت خواهید در آینده آیفون 12.

تبلیغات

این است که با توجه به توییت توسط Jon Prosser از FrontpageTech که تصاویر به اشتراک گذاشته شده از آنچه به نظر می رسد به نقاشی برای iPhone 12 که نشان می قابل توجهی کوچکتر درجه یک. لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که ما شاهد تصاویر از آی فون 12 با یک برنامه به طور بالقوه کوچکتر درجه یک.

در اوایل این ماه وجود دارد که مشابه نشت که به نظر می رسید برای تایید تغییرات طراحی. ما مطمئن هستیم که اگر کوچکتر شکاف را که بسیاری از تفاوت به خصوص از آنجایی که برای اکثر برنامه موفق به طراحی در اطراف آن و با استفاده از شکاف منطقه بیشتر برای وضعیت. به علاوه ما هم شنیده ام که آن را بسیار دشوار است برای از بین بردن این شکاف به عنوان دوربین مخفی در زیر نمایش را به آسانی به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم.

که می شود گفت دیگر شایعه تغییرات طراحی شامل لبه های صاف در اطراف گوشی که در این گوشی انتظار می رود که یادآور از نظر طراحی به جدیدتر اپل جوانب مثبت و آی فون 5.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آیفون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im