فک انداختن هیجان مسابقات هوایی از روزهای اولیه از پرواز در یک شکل جدید. Air Race برنامه های الکترونیکی به rekindle ماجراجویی و ترس و آدرنالین برای هر دو خلبانان و طرفداران قدیمی و هوا-مسابقه روز. به علاوه آنجا که فرمول 1 شده برای این خودرو جهان مسابقه E می خواهد به جرقه تازه جهش در برق-تکنولوژی هواپیما از نوآوری در دور مسابقه.

اولین “سنگین تر از هوا” مسابقه برگزار شد مارس 23, 1909 در بندر-حمل و نقل هوایی فرودگاه در جنوب پاریس مشتعل باور نکردنی عصر پرواز. این وقایع در نهایت به یک عصر طلایی هوا-نژادها مدار در 1920s و ’30s که جذب صدها نفر از هزاران نفر از تماشاگران.

در حال حاضر مسابقه هوایی E—E به صورت برقی—هدف برگرداند لرزش و نوآوری های آن دوران. بنیانگذار جف Zaltman سابقه در هواپیما مسابقه. او راه اندازی Air Race 1 با استفاده معمولی موتور هواپیما به عنوان فرمول 1 مسابقه هوا.

Air Race E

تیم شاهرخ هوایی نژاد E هواپیما تبدیل شد از متعارف نیروی محرکه آن مورد استفاده در Air Race 1 مدار. این e-مسابقه آید از شاهرخ هوایی انگلستان شرکت شناخته شده برای دستیابی به موفقیت هواپیما طرح است. مسابقه هوا E

چند سال پیش Zaltman متوجه شدم که تمام مواد تشکیل دهنده برای مدرن برقی مسابقات هوایی شد و در حال حاضر در دسترس: یک بدن تحریم مهندسین در حال ظهور برقی هوایی نیروی محرکه شرکت کنندگان حاضر و تخصص به ارائه یک مثال هیجان انگیز مدار بین المللی.

در حالی که این مسابقات وعده تماشاگران مقدار زیادی از لرزش هوا, مسابقه, E را بیشتر اثر مهم بود که در همان اولین مسابقه قرن گذشته: آن حرکت خواهد کرد الکتریکی تکنولوژی رو به جلو در حالی که فروش هواپیما.

پس از دو سال برنامه ریزی و هوا و نژاد E آماده است برای افتتاحیه آن رویداد در سال 2020 است. یازده تیم های بین المللی تشکیل داده اند و از تمام راه های مسابقات هوایی مستقر در کالیفرنیا به تیم شاهرخ از انگلستان شناخته شده برای طراحی و تست out-of-the-box راه حل برای هواپیما. تیم NL, هلند متشکل از کارشناس حمل و نقل هوایی ریک Boerma با یک تیم از حمل و نقل هوایی طراحی و مهندسی دانش آموزان است. تیم آبی-بتا مسابقه دیگر تیم ما است که در حال حاضر ساخته شده است بزرگترین الکتریکی هواپیما.

Air Race E

نژاد جدید سری را با استفاده از یک ثابت مدار با یک رقص بودن حدود سه مایل. مسابقه هوا E هدف این است که برای ایجاد یک جام جهانی رویداد هر سال در کشور های مختلف مسابقه هوا E

نژاد جدید را با استفاده از یک مدل هواپیما با یک مدار بسته دور مسابقه. “قوانین سختگیرانه معیارهای اما ارائه مقدار زیادی از دامنه را برای طراحی واريانس” Zaltman گفت: Robb Report. “این هیجان انگیز, پیشنهاد برای فشار به نوآوری در این فضا است.”

ایرباس امضای قرارداد به عنوان یک شریک موسس نه تنها به نوپا e-سری مسابقه اعتبار, اما همچنین به دسترسی به دولت از هنر و تکنولوژی. Zaltman می گوید Air Race E در حال توسعه یکپارچه “پلاگین و بازی” موتور الکتریکی, باتری, برق و الکترونیک, سیستم است که خواهد شد مورد استفاده برای چند سال اول.

آنجا که فرمول E را در فصل سیستم الکتریکی طراحی شده است که مجهز به گاز موجود-طراحی Air Race 1 هواپیما. دانشگاه ناتینگهام با همکاری Air Race E برای کمک به توسعه الکتریکی هواپیما. این هواپیما در حال انتظار به اوج گذشته 280 مایل در ساعت و دنبال یک مدار دور مسابقه. هواپیما را به پرواز 10 دور که تقریبا 3 کیلومتر است. این طرح برای مسابقه هوایی E مدار برای برگزاری جام جهانی رویداد در یکی از شهرستان های بزرگ در هر سال. تاریخ و محل برگزاری را هنوز اعلام نشده برای این سال است.

Air Race E

نروژ استوا حمل و نقل هوایی شد و اولین شرکت برای ساخت یک موتور الکتریکی هواپیمای دریایی. استوا قصد دارد با استفاده از درس های آموخته شده از هوا نژاد E مدار در آن تولید برق هواپیما. استوا حمل و نقل هوایی

آخرین تیم برای ورود به مسابقه هوایی E نروژ استوا هواپیما که توسعه یافته جهان برای اولین بار الکتریکی هواپیمای دریایی در سال 2018 است. “این مسابقه هوایی E ابتکار یک فرصت عالی برای ادامه کار ما در برقی حمل و نقل هوایی می گوید:” توماس Brodreskift, خط استوا, است, مدیر عامل. “مسابقه محیط زیست اجازه می دهد تا ما را به کشف شدید عملکرد فنی برق ما انتقال قدرت به ما فشار قطعات خود را به بیشترین محدودیت را در یک محیط امن.”

Brodreskift می گوید همه چیز در مورد انتقال بینش از دور مسابقه به تولید هواپیما. “هدف این است که برای بهبود عملکرد و طراحی از ما الکتریکی مصرف کننده مبتنی بر دریا هواپیما,” او می گوید. “در نهایت ما می خواهیم را سبز هوایی تحرک به توده ها با ما بسیار کارآمد الکتریکی هواپیما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im