شما می توانید پول را با هیچ چیز اما گوشی خود را.

در زیر من ذکر شده بهترین راه برای روشن کردن اوقات فراغت در گوشی خود را به پول نقد.

روشن, شما به احتمال زیاد برای پولدار شدن (حداقل نه سرعت) با این روش. ما با هم قرار داده و گزینه هایی که دارای بیشترین پتانسیل حتی اگر آنها را برخی از کار اضافی.

همین دلیل است که ما صرفنظر از گزینه های رایج مانند بررسی برنامه های. آنها پول اما نرخ ساعتی نمی توان تقریبا به خوبی به عنوان لیست زیر است.

سرمایه گذاری برنامه های

سرمایه گذاری برنامه های در حال مسخره خوب این روز است. شما می توانید دریافت کنید:

  • پس انداز اتوماتیک بدون نیاز به هر چیزی را تا
  • رایگان سرمایه گذاری معاملات
  • سرمایه گذاری اتوماتیک برای کل نمونه کارها خود را

با گرفتن چند از برنامه های مناسب در محل شما می توانید راه اندازی یک کل سرمایه گذاری سیستم است که طول می کشد مراقبت از خود را در آینده. آنها را بررسی کنید:

بذرها: اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری به عنوان کمی به عنوان $1 در هر ماه. برنامه دور تا خرید بعدی دلار و سرمایه گذاری تفاوت به صورت خودکار. این کمک می کند تا شما را به شروع به سرمایه گذاری با چنین مقدار کمی است که شما حتی نمی خواهد متوجه پول گم شده است. وجود دارد هیچ حساب حداقل و بدون هزینه های اضافه برداشت. علاوه بر این بذرها با همکاری بیش از 300 شرکت است که ارائه پاداش نقدی هنگامی که شما خرید در فروشگاه آنلاین خود را. این پول به طور مستقیم به حساب سرمایه گذاری خود را.

Robinhood: اگر شما علاقه مند به چیزی کمی پیچیده تر Robinhood اجازه می دهد تا شما را به تجارت سهام و وجوه و دیگر محصولات مالی از تلفن خود را. و وجود ندارد هر کمیسیون و هزینه های خود کارگردانی حساب. این کاربر پسند گزینه به شما اجازه می دهد سرمایه گذاری به عنوان کمی به عنوان $1 در بیش از 5000 سهام ETFs و cryptocurrency. اگر شما بوده ام به دنبال تجارت از گوشی خود به صورت رایگان دریافت کنید این برنامه است.

بهبود: بهبود ترکیبی است از سرمایه گذاری و پس انداز. شما ایجاد اهداف شخصی (خرید خانه, پرداخت برای یک عروسی صرفه جویی برای کالج و غیره.) و بهبود کمک خواهد کرد که شما ایجاد یک شخصی طرح سرمایه گذاری است که با این نسخهها کار برای شیوه زندگی خود را. شما می توانید آهنگ های خود را سرمایه گذاری و سپرده ها در این برنامه است. بهبود اتهام .25% هزینه سالانه. این یک گزینه فوق العاده است اگر شما می خواهید یک حساب سرمایه گذاری طرح توجیهی برای راه اندازی ماهانه به صورت خودکار سپرده و پس از آن هرگز می خواهم به فکر می کنم در مورد آن را دوباره. شما شوکه می شود, با چقدر پول شما ساخته شده پس از چند سال.

کار برای ارائه خدمات

اگر شما یک بیت از زمان اضافی در دست شما یک تلفن همراه و یک ماشین قابل اعتماد سعی کنید کار را برای مواد غذایی خدمات تحویل. هنگامی که مشتریان سفارش خود را, شما به خرید بروید برای آنها و سپس ارائه مواد غذایی به خانه خود را. از آنجا که شما را وادار به انتخاب سفارشات شما را, شما می توانید حداکثر رساندن درآمد خود را با یک بیت از برنامه ریزی است. شناخته شده ترین مواد غذایی تحویل شرکت Instacart. اگر شما راحت نیست تحویل به خانه های مردم می تواند ثبت نام فقط به انجام خرید. Ather شرکت است که ممکن است در منطقه شما است Shipt. متوسط خریداران باعث می شود $15-20 دلار در ساعت است.

از آنجا که شما دریافت اطلاعیه ها در گوشی شما, شما می توانید سفرهای که بهترین کار برای برنامه های خود را و درآمد کمی پول اضافی هنگامی که شما زمان.

کار برای یک رانندگی خدمات

اگر شما یک گوشی هوشمند و شما نمی ذهن رانندگی در اطراف شهر در نظر با استفاده از تلفن همراه خود را به انتخاب کنید تا فشار جانبی به عنوان یک راننده برای بارگذاری و یا Lyft. متوسط راننده باعث می شود بین $8.50 دلار 11.70 یک ساعت. اگر شما در حال رانندگی راحت در آب و هوای بد و یا در طول یک ساعت یک عجله شما می توانید حتی بیشتر. Uber و Lyft نرم افزار به شما اطلاع هنگامی که وجود دارد یک سوار در این نزدیکی هست و شما می توانید قبول یا رد یک کرایه در هر زمان. شما مسئول برای ماشین شما و داشتن بیمه مناسب.

بارگذاری: به گیر یک فرفره در حال بارگذاری شما نیاز به گواهینامه رانندگی خود را برای حداقل یک سال و قابل اعتماد 4-درب خودرو. اگر شما زیر 23 سال شما نیاز به حداقل سه سال تجربه رانندگی. Uber اجرا می شود یک چک پس زمینه و شما نیاز به ارسال کپی از گواهینامه ثبت نام خودرو و بیمه. هنگامی که شما تایید, شما می توانید برنامه را باز کنید و شروع به برنامه ریزی ، Uber طول می کشد تا 25 درصد از هر یک از سوار خود را کرایه.

Lyft: Lyft دارای یک سیستم مشابه اما آنها همچنین اجازه می دهد تا رانندگان به اجاره یک ماشین برای استفاده در مسیرهای خود برای هزینه های اضافی. Lyft طول می کشد 20 تا 25 درصد از تمام هزینه اما رانندگان برای حفظ همه از راهنمایی های خود را. کردن اجسام اضافی را فراهم می کند بیمه برای رانندگان و رانندگان برای رای دادن به مسافران است. Lyft نیاز به بازرسی خودرو و اجرا می شود یک چک پس زمینه. رانندگان می توانند برداشت پول از حساب خود را بلافاصله از طریق اکسپرس پرداخت.

استفاده از برنامه به فروش Stuff

یکی از سریعترین راه برای کسب درآمد برخی از پول اضافی است که به فروش چیزهایی که شما دیگر با استفاده از. وجود دارد بسیاری از برنامه های است که اجازه می دهد تا شما را به فروش همه چیز از الکترونیک به لباس و کتاب و حتی کارت های هدیه استفاده نشده. در اینجا یکی از محبوب ترین است:

Poshmark: Poshmark اجازه می دهد تا کاربران به فهرست اقلام خود را در وب سایت. هنگامی که شما ثبت نام برای یک حساب کاربری, ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از آیتم شما می خواهید به فروش شامل توضیحات و قیمت مجموعه. این برنامه حتی اجازه می دهد تا شما میزبان یک حزب تا دوستان خود را می توانید لیست مانند موارد با هم. Poshmark لوازم جعبه و هزینه پست رایگان! این اجازه می دهد تا شما را به لیست آیتم های رایگان اما به اتهام $2.95 هزینه برای موارد زیر 15 دلار و 20% هزینه در موارد بیش از $15.

Letgo: زمانی که شما صرف زمان decluttering و یا تمیز کردن گاراژ خود را, شما نیز ممکن است کسب یک کمی از پول در حالی که شما در آن هستید. Letgo شبیه به یک آنلاین فروشگاه صرفه جویی. Letgo آثار کمی مانند Craigslist با مدرن تر پلت فرم و نرم افزار قابلیت های. این برنامه رایگان است برای استفاده و شما می توانید مذاکره قیمت اگر شما واقعا می خواهید به خلاص شدن از چیزی. شما در حال محدود برای فروش در منطقه شما و شما نمی توانید پرداخت می شود از طریق برنامه بنابراین شما باید به کار کردن ترتیبات پرداخت با خریدار (به طور معمول به صورت نقدی و یا Venmo).

Decluttr: Decluttr اجازه می دهد تا شما به فروش اقلام رسانه مانند دی وی دی و سی دی کتاب الکترونیک و آیتم های بازی. Decluttr نیز می پذیرد گوشی های. این Decluttr برنامه به خصوص مفید است زیرا شما می توانید استفاده از آن برای اسکن بارکد از آیتم های شما می خواهید به فروش می رسانند و آنها را به شما بدهد یک لحظه ارزیابی. هنگامی که شما خود را برآورد فقط درخواست یک کیت و ارسال اقلام خود را در پست الکترونیکی. هنگامی که آنها دریافت و بررسی اقلام خود را به آنها پرداخت. آنها تضمین خود ارزیابی (در عرض 30 روز) و یا آنها را ارسال اقلام خود را به عقب.

فروش عکس های خود را در FOAP

وسواس خود را با تلفن دوربین می تواند پرداخت کردن. FOAP اجازه می دهد تا سازندگان به فروش سهام عکس ها از تلفن های خود را. این برنامه کاملا رایگان است و شما می توانید آپلود عکس سمت راست از گوشی خود. شما می توانید فروش و فروش همان عکس را به عنوان چند بار که شما می خواهید. عکس فروش برای $10 و نگه داشتن آنها 50 درصد از هر فروش.

در علاوه بر این به ایجاد یک نمونه کارها از کار شما همچنین می توانید با ارسال عکس به “ماموریت.” ماموریت های ایجاد شده توسط big-نام شرکت به دنبال یک انبار تصویر. پرداخت در این به طور معمول بسیار بالاتر و شرکت ها حتی ممکن است خرید از عکس هایی که نمی برد.”

اگر شما لذت بردن از گرفتن عکس و از ذهن نیست صرف کمی از زمان اضافه کردن کلمات کلیدی و توضیحات برای جلب توجه این می تواند یک گزینه خوب است. فکر می کنم از آن به عنوان Instagram می پردازد که شما برای عکس.

مطمئن شوید که به نگاه را از طریق عکس های محبوب برای دیدن چه نوع از تصاویر فروش و نگه داشتن در ذهن اکثر خریداران شرکت ها یا صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای پیدا کردن یک تصویر برای وب سایت خود یا وبلاگ.

کار به عنوان یک نماینده خدمات مشتری

شما ممکن است قادر به ایجاد پول برای کار به عنوان یک نماینده خدمات مشتری بر روی تلفن خود را. شرکت های بزرگ مانند U-Haul Upwork گتی ایماژ, دلار, باشگاه پرواز هواپیمایی دلتا و JetBlue استخدام افراد برای پاسخ به مشتری سرویس تماس از راحتی از خانه خود را.

کار به عنوان یک نماینده خدمات مشتری از تلفن خود را به ارائه یک جریان ثابت درآمد اما این شغل می تواند یک کمی سخت تر به آمده است. شما همچنین ممکن است نیاز به رفتن در محل برای برخی از آموزش قبل از اینکه شما می توانید از خانه کار می کنند.

کار به عنوان یک معلم خصوصی زبان

اگر شما یک گوشی هوشمند و شما مسلط به زبان انگلیسی, شما می توانید پول کار به عنوان یک ESL tutor در NiceTalk. پس از دانلود برنامه شما می توانید با ارسال فرم ثبت نام خود را به شرکت. هنگامی که شما تایید, شما می توانید برای ورود به نرم افزار خود را هر زمان که شما می خواهید و درخواست از دانش آموزان است. شما نیاز به قادر به چت تصویری با دانش آموزان است.

شما ممکن است اختصاص داده تصادفی دانشجو و یا دانش آموزان می تواند شما را انتخاب کنید از یک لیست از آموزگار در دسترس است. مسئولیت تنها خود را به گفتگو با دانش آموزان است. آنها در حال تلاش برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق مکالمه.

شما دریافت می کنید پرداخت می شود برای هر دقیقه کامل را صرف صحبت کردن با دانش آموزان خود را. NiceTalk پرداخت 10 دلار در هر ساعت. این شرکت تنها از طریق PayPal پرداخت. در حالی که پرداخت نمی بزرگ اگر شما چند ساعت اضافی برای کمک به دانش آموز در یادگیری زبان انگلیسی می تواند یک راه سرگرم کننده برای به دست آوردن برخی از پیتزا نقدی.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im