به فروشگاه در موزه هنر مدرن در نیویورک نیست در واقع شما نیاز به رفتن وجود دارد. تنها یکی از MoMA فروشگاه است که در موزه خود را. دیگران—پنج—به عنوان نزدیک به عنوان در سراسر خیابان و به پرت و دور افتاده به عنوان کیوتو. آنها را تبدیل به مراکز مهم خود را. برندها حتی با استفاده از این پایگاه به عنوان یک سکوی پرشی برای ورود به بازارهای جدید: هر دو Muji و هی جشن خود را Stateside آغاز بکار در مغازه ها در MoMA سوهو محل. که به غفلت در موزه ارائه شده است که پس از MoMA تکمیل آن طراحی مجدد در ماه اکتبر سال گذشته در مجموع 5,300 فوت مربع و در حال حاضر بیشتر با عموم قرار دادن. “آنها در زمان ایستاده زمانی که آنها نقل مکان کرد و فروشگاه خود را به منطقه اصلی که در آن شما می توانید آن را از خیابان می گوید:” سوزان خانواده سلطنتی تودور رئیس جمهور از موزه فروشگاه انجمن (MSA). “که واقعا گفت بسیاری برای همه است.” بیانیه-ساخت آن ممکن است اما MoMA تنها موزه است که همانند برنامه های خود را برای فروشگاه(ع) هر چند مطمئن Keith Haring شطرنج مجموعه و Yayoi Kusama دستی تمام certifiably MoMA منحصر به فرد.

با توجه به داده ها از خانواده سلطنتی تودور MSA موزه ها جمع آوری 5 تا 25 درصد از درآمد سالانه خود را از فروشگاه ها. سان Francisco Museum of Modern Art, مثلا, رسید خالص 6.1 میلیون دلار در فروشگاه فروش برای سال مالی 2018 بود که حدود 7 درصد از مجموع درآمد با توجه به مالیات براده. کوچکتر موزه ها باید با تکیه بر مزایای استفاده از فروشگاه به عنوان به خوبی. مغازه در صنایع دستی معاصر در لس آنجلس منجر $130,000 به خط پایین یا حدود 12 درصد از این موزه $1.1 میلیون جریان درآمد. اما اعداد نیست همیشه سالم است. “مدل کسب و کار است که قطعا تغییر—که واقعا شتاب در پنج سال گذشته می گوید:” دایان Drubay بنیانگذار ما موزه ها, یک سازمان است که به ترویج و شبکه های همکاری میان موزه ها. “با کمتر و کمتر بودجه عمومی ها یک فرصت بزرگ است.”

MoMA Store Kyoto

MoMA Store کیوتو حسن نیت ارائه میدهد از MoMA

اما کسانی که تعداد فروش نیست یک شبه اتفاق می افتد. در سال های اخیر, موزه ها را به طور قابل توجهی افزایش مربع اختصاص داده شده به مغازه ها هدیه ها حتی ایجاد یک درب گردان موقت خرده فروشی فضاهای داخل ساختمان اصلی خود را. برای بسیاری از, که به نظر می رسد مانند یک pop-up store در یک نمایشگاه ویژه با merch در ارتباط با آثار هنری و اغلب قرار داده شده در خارج نشان می دهد به طوری که بازدید کنندگان اختصاص یافته است به طور مستقیم از طریق آن à la برخی سواری در پارک مانند دیزنی و جهانی است. “در هر زمان یکی از ما می توانید از 16 مغازه ها می گوید:” کارمل آلن مدیر عامل شرکت Tate بازرگانی. “اگر شما نگاهی به نمایشگاه و فروشگاه اصلی فروشگاه ما در مورد 22,000 متر مربع است.”

ارائه محصول نیز تا به حال برای دریافت دقیق. تی شرت و کتاب و برف گلاب همیشه وجود دارد اما در کلمات موری خزه موزه-فروشگاه مشاور و بنیانگذار خزه در حال حاضر از بین رفته طراحی گالری فروشگاه است که با اعتبار پیشگام مغازه-موزه ارتباط: “یخچال آهنربا آن را به تنهایی ندارند.”

MOCA Store

مکا فروشگاه حسن نیت ارائه میدهد از مکا

کیت Grover می داند این را بهتر از هر کسی. هنرمند تبدیل محصول طراح مشغول به کار در یک گریسون پری گردنبند Yinka Shonibare مجموعه چای و همه چیز را در میان مبادله اغلب از روی حیله و تزویر ازدواج بین هنرمند و اسباب بازی بچه. آن را همیشه به عنوان مهم به عنوان آن را برای تلفن های موبایل هر چند: برخی از هنرمندان به طور کامل گرفته شده کمر در معامله. “Damien Hirst یک بار از ما خواست برای ایجاد کالا برای او” استیفن گراور می گوید. “او انجام شده بود یک نمایشگاه در هر Gagosian در این سیاره همه باز در همان روز. در این زمان او همچنین به فروشگاه خود را. البته ما نیز همه چیز را با او برای موزه ها.” همچنین به هدیه-فروشگاه مدار Grover, یادداشت ها, هنر جسم و محدود نسخه قطعات که درخواست تجدید نظر به یک بیشتر مشتریان فهیم از workaday plushie یا مداد مورد. موزه هنرهای معاصر در لس آنجلس حتی یک لیست پستی هدفمند برای سطح بالای اهدا کنندگان که اطلاع هنگامی که این عرضه—که بسیاری از آنها برای فروش هزاران رفتن زندگی می کنند. “این برخی از مشتریان همان راه هر گونه بالا پایان مد فروشگاه دارای مردمی که می خواهند برای اولین بار برای خرید در فصل آینده لباس می گوید:” Andrea, شهری, مدیر خرده فروشی عملیات در MOCA. “ما شده است بسیار موفق است. افرادی که جمع آوری این قطعا باید تکرار خریداری شده است.” تیت جدیدترین خرده فروشی, فروشگاه, Tate, ویرایش, شده در این, پس از سال 2016 و در ماه ژانویه پرده برداری از یک مجموعه منحصر به فرد سرامیک توسط Lubaina Himid شروع در $4,100. این موزه جدید یکی-از-یک-نوع ارائه شده شامل یک تعداد انگشت شماری از بلوری یانکی ها کلاه توسط Daniel Arsham و محدود اجرا از ریموند Pettibon چاپ. آن را در یک چشم انداز به اندازه کافی است که چند جوانه زدن هنرمندان باید به دنبال فرصت های Hirst یک بار انجام داد. “ما فکر این امر می تواند یک راه بسیار عالی برای ما قطعات را به مردم می گوید:” کریس Klapper, یک نصب و راه اندازی هنرمند که آثار هنری Pi پروژه که در او ایجاد شده با شوهرش, Patrick Gallagher فروخته شد در ویتنی از طریق موزه مقرون به صرفه-آثار برنامه. “من هرگز نشان داده شده در ویتنی. پس از من نوشت و آنها را به خواسته ما برای قیمت خرده فروشی از قطعات. آنها را خرید همه چیز در جلو برای 54 درصد از این تعداد و پس از آن به فروش قطعات در قیمت خرده فروشی در فروشگاه. آن را بر اساس فروش. آنها به من گفت: هر چند آنها بسیار مصمم, ‘پول را از دست ندهید این فقط اتفاق می افتد به ما چه هزینه تفکیک است.’ اما بسیاری از آن است.”

MOCA Store

مکا فروشگاه حسن نیت ارائه میدهد از مکا

به طور طبیعی Klapper داستان و واقعیت این است که موزه ها مانند تیت فروش یک Phyllida بارلو مجسمه سازی برای $24,000 (بدون عنوان: گرفتن 4) در فروشگاه های خود به برخی از پرهای ژولیده. “اگر آنها این کار را انجام آنچه آنها را جدا از تجاری گالری? آنها به نوع مصرف از آن می گوید:” Yuha یونگ یک استاد از هنر مدیریت در دانشگاه کنتاکی. “موزه ها نیاز به مراقب باشید که چگونه آنها دیده می شود. اگر آن را بیش از حد تجاری و یا بیش از حد صورت خود را پس از آن که خوب نیست.” یکی دیگر از موانعی است که مغازه ها را تبدیل به یک مقصد در حق خود را به طوری که آنها کاستن از موزه ترافیک پا به عنوان بسیاری از بازدید کنندگان را به سادگی دامنه برخی از حیله گر merch و ترک بدون خرید یک بلیط.

نه هر کس را در روند. “که اساسا بی معنی می گوید:” جیمز Bradburne مدیر کل Pinacoteca di Brera در میلان. “در واقع من امیدوارم که مردم می آیند به مغازه. من امیدوارم که آنها می آیند در هر آخر هفته. یک فروشگاه مشروع عبارت از یک موزه و یک چیز خوب است. زمانی که من مدیر موزه هنرهای کاربردی در فرانکفورت, من به یاد داشته باشید داران نزد من آمد و گفت: “ما مجبور به بستن مغازه. مردم نمی رفتن به نمایشگاه.’ من می خواهم بگویم, ‘بچه ها نمی انتقاد از مغازه ها. اگر ما نمایشگاه نیست جالب به اندازه کافی برای رقابت با مغازه های, پس از آن من فکر می کنم ما نیاز به ایجاد بهتر نمایشگاه. همین رسول شلیک نمی کند.'” شاید Klapper عاقلانه بود به نمایش گذاشتن آثار هنری در ویتنی فروشگاه به جای دنبال قرار دادن در موزه خود را. برای بهتر یا بدتر.

The flowers dish at Terzo Piano

به “گل” ظرف در Terzo پیانو حسن نیت ارائه میدهد از Terzo پیانو

جستجو برای درآمد جدید در موزه ها پایان ندارد در مغازه ها. اگر شما پرداخت مراجعه به رستوران Terzo پیانو در ژانویه گذشته و سپس شما ممکن است نمونه یک سالاد دوبله, گل های رنگارنگ مخلوط از سبزیجات بوداده و منداب. در حالی که غذا خوردن شما می خواهم که خال خال های متعدد آثار هنری بر روی صفحه نمایش به دلیل آن را به عنوان اتفاق می افتد این رستوران است که در موسسه هنر شیکاگو و خود را ظرف بود به نام اندی وارهول مجموعه ای به همین نام—که نه چندان اتفاقی بود که در جای دیگر نشان داده شده در موزه است. “آن را به عنوان یک گالری فضای آن را به عنوان یک محل به غذا خوردن می گوید:” اندرو Simnick, موزه, معاون ارشد رئیس جمهور برای سرمایه گذاری, استراتژی و عملیات. “مخاطبان ما می آید از سراسر جهان و هدف ما این است که به بازدید کنندگان ارائه با یک تجربه است که مطابق با نیازهای خود را. ناهار خوری برنامه فقط یک جنبه از آن است.” به Simnick نقطه این درست است که این روزها بازدید کنندگان به سادگی می خواهید بیشتر. موزه ها درست مثل هر آجر و ملات باید در حال حاضر رقابت با دیجیتال اشکال سرگرمی. رستوران ها و خرده فروشی که ارائه جامع تر تجربه بازدید کننده می تواند کمک به محور مردمی از پشت صفحه نمایش خود را و در مقابل هنر است.

Verōnika

Verōnika روم و ویلیامز-طراحی رستوران در جدید Fotografiska موزه در نیویورک است. حسن نیت ارائه میدهد از Verōnika

نگاهی جدیدتر موزه استراتژی به عنوان یک مثال ، گالری ملی سنگاپور است که اختصاص داده شده به مدرن جنوب شرقی آسیا و هنر و باز در سال 2015 با کمتر از 11 مواد غذایی و آشامیدنی (persian) ارائه شده و در میان آنها یک نوار پشت بام یک omakase رستوران و Odette است که رتبه شماره 1 در آسیا 50 بهترین رستوران لیست. “ما آن را به عنوان یک راه برای رشد موزه رفتن فرهنگ می گوید:” کلا Luu مدیر همکاری های توسعه است. “در سنگاپور بازدید از یک موزه نیست قسمت هر روز به روز زندگی و در عین حال داشتن طیف گسترده ای از مواد غذایی و آشامیدنی (persian) ارائه شده است که بخشی از استراتژی ما را به موزه تجربه و هنر به مردم است.” Luu اشاره می کند که همراه با کمک های مالی از دولت و خیرین و عملیات کسب و کار مانند Odette حیاتی خواهد بود به موزه پایداری مالی. در نیویورک به تازگی افتتاح عکاسی موزه Fotografiska است که تفکر در امتداد همان خطوط—هر چند قابل توجه وضعیت خود را به عنوان یک موسسه سود باعث خواهد شد که درآمد خود را در جریان متفاوت—باز کردن درهای خود را مسلح با Verōnika فریبنده گراند کافه که از آخرین ورود در رستوران مشهور Stephen کوبیدن آثار مفصل و کامل با فضای داخلی توسط رومی و ویلیامز. این همه به اندازه کافی به اندی وارهول کلمات اعتصاب یک طرز مرموزی نبوی وتر: “در تمام فروشگاه های بزرگ را تبدیل به موزه ها و موزه ها را تبدیل به فروشگاه های بزرگ.” کلمات بهترین mulled بیش از یک بشقاب گل در Terzo پیانو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im