homeschool-time-per-day-2
ISBE.net

نمودار تشریح حداقل و حداکثر تعداد ساعت (یا دقیقه) یک کودک باید صرف مدرسه در منزل

در حالی که این کشور تمرین های اجتماعی فاصله به سرعت coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از پدر و مادر صرف چند هفته گذشته در یادگیری چگونه به homeschool به عنوان آنها بروید. بسیاری از ما دقیقا نمی ثبت نام برای این کار کافی است از آن یک شیب منحنی یادگیری. به عنوان برخی از ما سازمان دیده بان بچه های ما زحمت کشیدن ساعت در حالی که تلاش خود را برای تکمیل مدرسه در منزل هر روز این آرامش به دانستن است که کارشناسان می گویند وجود دارد حداکثر (و) حداقل مقدار از زمان بچه ها باید مدرسه در منزل در هر روز.

با تشکر به یک نمودار ایجاد شده توسط دولت آمریکا با هیئت مدیره آموزش و پرورش و منتشر شد به عنوان بخشی از خود را “کنترل از راه دور یادگیری توصیه های” ما می توانید سعی کنید به ارزیابی چقدر زمان بچه های ما باید با ورود به گوگل کلاس درس و هدف قرار دادن کتاب از صفحه اصلی. آن را ممکن است زمان زیادی را کمتر از شما فکر می کنم:

ایلینوی انجمن آموزش و پرورش

بچه ها من در مدرسه و این نمودار در مورد اضافه می کند تا برای ما, اما من می دانم که دوستان با بچه های جوان تر که قطعا هزینه های زیادی زمان بیشتری را در منزل هر روز از هیئت مدیره توصیه است. این اطلاعات مفید که برای ما پدر و مادر به, با توجه به بسیاری از ما احتمالا نمی واقعی معلمان است. هل دادن یک بچه برای بیش از حد طولانی خواهد شد و تنها در نتیجه سرخوردگی برای همه, بنابراین آن را خوب است برای دیدن است که کودکان مدرسه ابتدایی نباید صرف شش ساعت در هر روز در مدرسه در منزل خود کار می کنند.

البته هر دولتی خود هیئت مدیره آموزش و پرورش و می تواند موضوع دستورالعمل به طور مستقل اما این نمودار می تواند به عنوان یک پایه برای کمک به درک این که آیا بچه های خود را انجام می دهند بیش از حد به اندازه کافی نیست و یا تنها مقدار مناسبی از مدرسه در منزل کار می کنند.

در علاوه بر این به نمودار ایلینوی هیئت مدیره ارائه ایده هایی برای فعالیت های کودکان و نوجوانان می تواند به غنی سازی ندارد و فقط خود دانشگاهیان اما سلامت جسمی و روابط خانوادگی.

ایده های شامل پازل, نوشته, داستان, رقص, رنگ آمیزی, باغبانی و جوک گفتن به اعضای خانواده. این مهم است به یاد داشته باشید همانطور که ما حرکت به این چشم انداز است که مدرسه در منزل “در” مدرسه شامل بسیاری از لحظات که نیست فقط خیره در هیئت مدیره انجام برگه و یادداشت برداری است. اگر بچه های شما می خواهید برای شروع یک باغ است که می تواند بسیار شگفت انگیز کمی درس علوم. اگر خود را tweens می خواهید به یادگیری برخی از Infinite رقص برای 30 دقیقه ؟ سلام بدنی آموزش و پرورش ضمیمه. ما می توانیم خلاق و پر کردن روز با سرگرم کننده و خاطرات همراه با ملاقات تمام الزامات مندرج توسط خود معلمان فوق العاده.

این است که همه جدید و ناشناخته پس از آن زمانی که منابع مانند این در دسترس است برای پدر و مادر برای کمک به راهنمای ما از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im