اپل-حمایت پورشه 935 شتافت که در لومان در سال 1980 نشده اند ممکن است به خصوص موفق, اما وجود دارد هیچ انکار است که آن را یکی از بهترین و به دنبال رقابت خودرو عصر. و در حال حاضر یک اینچ-ماکت کامل از مسابقه رنگین کمان رنگی مسابقه می تواند مال شما.

به عمد ساخته شده برای رانندگی در اطراف مسیر ماکت 1979 پورشه 935 K3 ذکر شده برای فروش توسط آتلانتیس موتور در بوکا راتون فلوریدا. و در حالی که ماشین آن را بر اساس هرگز برنده مسابقه شانس پورشه علاقه مندان نمی خواهد ذهن یک بیت.

پس چرا وقت خود را صرف صادقانه بازآفرینی یک ماشین است که هرگز ساخته شده بازدید به برنده چرخه ؟ چرا که رد و بدل در اپل تنها مسابقه ماشین یکی از معروف ترین ساخته شده در 40 سال گذشته. دوستیابی از زمانی که استیو جابز که شرکت نوپای شد بیشتر در رابطه با بیانیه های جسورانه از شیک مینیمالیسم, سفید, ماشین, ویژگی را با نام تجاری كلاسيك رنگین کمان موتیف در طرف هود و بال. و به غیر از نمایندگی این عکس برگردان واقع در بالای هود و بقیه اتومبیل های نشانه گذاری را به فونت ها دوره مناسب است.

اما در حالی که این ماکت به نظر می رسد تقریبا یکسان به آن الهام چیزهایی هستند کمی متفاوت است در زیر هود. و بهتر است. دلیلش این است که این مسابقه شده است مجهز به یک 3.8 لیتری twin-turbocharged تخت-6 موتور بر اساس یکی از برجسته در 993-نسل پورشه 911 GT2 از اواسط 1990s. این خودرو نیز مجهز است که نسل شش-سرعت انتقال خودکار و سیستم تعلیق عقب. با تشکر از این ارتقاء وسیله نقلیه قادر به تان شدیدا از 700 اسب بخار و ضربه سرعت بالا از بیش از 200 مایل در ساعت است.

1979 Porsche 935 K3 replica

1979 پورشه 935 K3 ماکت آتلانتیس موتور گروه

اگر شما می خواهید برای گرفتن دست خود را در سال 1979 پورشه 935 K3 آن نمی آیند ارزان. شما باید برای تسویه حساب تا $499,000 با توجه به لیست. در حالی که یک و نیم میلیون صدا ممکن است مانند بسیاری برای ماکت آن را در کسری از آنچه که معامله واقعی هزینه. اصلی, در حال حاضر متعلق به کمدین آدم کرولا ارزش است در بین 8 میلیون دلار و 10 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im