لپ تاپ طراحی شده توسط ARM مبتنی بر پردازنده های جدید نیستند اما اگر شما شده اند پس از شایعات, شما ممکن است شنیده باشید که اپل می تواند در عمل با راه اندازی مدلهای macbook طراحی شده توسط خود شرکت ARM مبتنی بر چیپ ست. در حال حاضر با توجه به گزارش از بلومبرگ آنها تکرار آن ادعا.

تبلیغات

بر اساس این گزارش اپل قرار است برای راه اندازی چنین یک لپ تاپ در سال 2021 که در آن ارائه خواهد شد 12-core ARM مبتنی بر چیپ ست های ساخته شده در 5nm روند. این چیپ ست شامل 8 با عملکرد بالا و هسته همراه با 4 “بهره وری’ هسته. شما را به برخی از زمینه اپل پایه مک بوک همراه با دو هسته در حالی که مدل بالاتر پایان پیشنهاد هسته بیشتر بسته به پیکربندی.

اما ما باید توجه داشته باشید که داشتن هسته بیشتر لزوما به یک چیپ ست بهتر یا قوی تر به عنوان چیزهای دیگر وجود دارد را در نظر بگیرید. این گزارش در ادامه ادعا می کنند که اپل در تلاش است تا همگام معماری بین چیپست های ARM و اینتل چیپست و همچنین کار بر روی راه برای اطمینان حاصل شود که برنامه های ساخته شده برای Intel پلت فرم را به ادامه کار بر روی بازوی خود را مبتنی بر رایانه است.

که می شود گفت برای کسانی که امید برای پایان بازو مک بوک در سال 2021 این گزارش ادعا می کند که اپل ممکن است تنها راه اندازی یک ورودی در سطح دستگاه و چیپست های ARM است که می تواند رقیب بالاتر-end اینتل مک بوک جوانب مثبت و iMacs ممکن است وارد نمی شود تا بعدا.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ های مک بوک و SoC. منبع: بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de